Zajęcia rozwijające

Któż z nas nie lubi być twórcą? 🙂
Któż z nas nie lubi otaczać się pięknem?
Któż z nas nie kocha dostawać podarków z serca, a tych z dziedziny „handmade” to już w szczególności?
A co gdy to wszystko co powyżej połączymy w jedno?

Odpowiedź jest prosta!
Mamy wówczas zajęcia rozwijające- kreatywne w naszej szkole

Wraz z rozpoczeciem nowego roku szkolnego uczniowie klas 5 z zapałem realizują program zajęć rozwijających, na których z pasją i wypiekami na twarzach pokazują z zajęć na zajęcia na co ich stać.

A stać ich na wiele, jeśli tylko damy im przestrzeń, narzędzia, słowo wsparcia, fajną atmosferę i trochę przydatnej wiedzy.

Przy pomocy koralików, sznurków, szmatek, szydełek i wielu innych pomocy, po krótkim treningu jakim było tworzenie personalizowanych zawieszek udało się wyczarować podarki dla delegacji z miasta siostrzanego Łomianek- Columbia Heights w USA. Piękny to debiut dla naszych uczniów.

Teraz, gdy jesienna aura zachwyca coraz bardziej swoimi najpiękniejszymi barwami i formami, szukamy inspiracji by własnoręcznie stworzyć to co na sklepowych półkach nierzadko wywołuje zachwyt.
Przecież potrafimy!
A jeśli nie, to się nauczymy

Małgorzata Lenczewska