Przypominamy o zasileniu konta w aplikacji Zamów Posiłek oraz o konieczności złożenia zamówienia na posiłki dla dzieci z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem.

Aby dziecko mogło odebrać zamówiony posiłek, konieczne jest aby posiadało przy sobie chip. 

Posiłki niezamówione, nie zostaną wydane 

Jeśli z jakichkolwiek powodów dziecko nie posiada chipa, należy wnieść opłatę w wysokości 6 zł za jego duplikat na numer konta 72 8009 0007 0011 5225 2001 0101 odbiorca ICDS, w tytule należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz dopisek SP1.

—————————————————————————————————————-

Informacja dla rodziców dzieci korzystających z żywienia w stołówce szkolnej.

Posiłki będą wydawane od 11września 2023.

Koszt obiadu wynosi 6,00 zł.

Nr konta do wpłat to : 61 8009 0007 0011 5225 2001 0105 odbiorca ICDS w Łomiankach.

Korzystamy wyłącznie z aplikacji ” Zamów posiłek „.

Przypominamy o konieczności zasilenia konta, zamawiania posiłków oraz każdorazowego posiadania chipa przez dziecko.

Osoby,  które zwróciły chip otrzymają nowy po uaktualnieniu danych w aplikacji.

Osoby, które wcześniej nie korzystały ze stołówki otrzymają chip po zarejestrowaniu się  w aplikacji Zamów posiłek.

Chipy zostaną przekazane do wychowawcy klasy.

Poniżej link do rejestracji w aplikacji dla nowych użytkowników.

//bit.ly/2Q8rDYo

lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

jak się zarejestrować: https://www.youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki: https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po&t=168s

2. Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. W pierwszych dniach, aby dać Państwu czas na oswojenie się z nową aplikacją przyznajemy debet na 5 dni od daty rejestracji w wysokości 30 zł, a więc możliwość zamawiania bez płacenia do tej kwoty. Po tym czasie należy debet spłacić

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android iOS.

Zamówienie posiłków należy zrobić w aplikacji zawsze z co najmniej z trzydniowym wyprzedzeniem, a odwołanie do godziny 8.00 rano w dniu wydawania posiłków. Informację na temat kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”.    
W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Telefon kontaktowy: lub 519 527 086


JADŁOSPIS




 
04.03.- 15.03.2024r.
Poniedziałek
Krupnik (seler) z ziemniakami i kaszą jęczmienną (jęczmień) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, gotowane pierogi (mąka pszenna) z mięsem polewane przesmażoną cebulką, sałata lodowa z sosem musztardowo (gorczyca) – miodowym i prażonymi pestkami słonecznika, kompot wieloowocowy, jabłko grójeckie.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) zpodsmażaną na masełku (z mleka) pieczarką z makaronem (z mąki pszennej) i dodatkiem śmietany (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki,  kotlet z indyka w złocistej panierce
(z mąki pszennej, jaj), ziemniaki purée, fasolka szparagowa z polewana masłem (z mleka), sok pomarańczowy 100%.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki,
filet rybny w panierce (miruna, mąka pszenna, jaja), ziemniaki gotowane, surówka z kapusty kiszonej
z marchewką i jabłkiem oraz dodatkiem oliwy z oliwek, kompot wieloowocowy.
Czwartek
Zupa z różyczek kalafiora (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, klopsik wieprzowy w sosie pomidorowym (mąka pszenna, mleko, jaja), kasza gryczana prażona, sałata masłowa z dodatkiem śmietany (z mleka) i cytryny, kompot wieloowocowy, mandarynka.
Piątek
Zupa z białej fasoli (seler) na bulionie warzywnym z dodatkiem przesmażonej cebulki, ryż biały na sypko
z twarożkiem i śmietaną (z mleka), ananas, kompot wieloowocowy.
Poniedziałek
Zupa z fasolki szparagowej mieszanej (seler) ze śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, makaron spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim na bazie pomidorów i bazylii, kompot wieloowocowy, banan.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler) na bulionie warzywnym ze świeżo siekanym koperkiem, kotlet schabowy w chrupiącej panierce (z mąki pszennej, jaj), ziemniaki purée, warzywa gotowane na parze polane roztopionym masełkiem
(z mleka), sok jabłkowy 100%.
Środa
Zupa ogórkowa (seler) z duszonym na maśle (z mleka) ogórkiem ze śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym
ze świeżo siekaną natką pietruszki, makaron penne (mąka pszenna) z pieczonym łososiem w sosie śmietanowym
(filet z łososia, mąka pszenna, mleko) z dodatkiem świeżo siekanego koperku, sałatka z pomidorów i cebulki
z oliwą, kompot wieloowocowy.
Czwartek
Krem z pora (seler) z ziemniakami na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, gyros z kurczaka, ryż biały na sypko, sałata lodowa z papryką i sosem jogurtowo-czosnkowym (mleko), kompot wieloowocowy, gruszka.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) z ziemniakami z dodatkiem śmietany (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, kluski leniwe (mąka pszenna) delikatnie polewane masłem (z mleka) z siekanymi brzoskwiniami w syropie, lemoniada.
Smacznego!!!

 
5.02.- 16.02.2024r.
Poniedziałek
Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (mąka pszenna, jaja, mleko), kasza jęczmienna (jęczmień), kapusta pekińska z sosem jogurtowo-majonezowym (mleko, żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka),  kurczak pieczony, ziemniaki, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot, mandarynka.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.
Czwartek
Krem z dyni (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok jabłkowy.
Piątek
Fasolowa (seler), makaron z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), schab w sosie (mąka pszenna), kasza bul-guar (pszenica), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika (gorczyca), kompot.
Wtorek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka),  kurczak w sosie curry ze śmietaną (z mleka), ryż, sałatka z ogórka kiszonego i pomidora, kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona  w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana w sosie (mąka pszenna), ziemniaki, kompot, mandarynka.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.
 
 
Smacznego!!!

 
29.01.- 2.02.2024r.
Poniedziałek
Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti (mąka pszenna) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler),  kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną i jajami),ziemniaki, bukiet warzyw z masłem (z mleka), kompot.
Środa
Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), gulasz wieprzowy (mąka pszenna), kasza gryczana, kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.
Czwartek
Pieczarkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, mandarynka.
Piątek
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet z miruny, mąka pszenna i jaja), ziemniaki, kiszona kapusta, kompot.
 
 
Smacznego!!!

 
15.01.- 26.01.2024r.
Poniedziałek
Zacierkowa (seler, mąka pszenna), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, kalafior gotowany z masłem (z mleka), kompot, gruszka.
Wtorek
Krem z dyni (seler) ze śmietaną (z mleka),  schab w sosie (z mąką pszenną i jajami),kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, sok owocowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet miruna, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), jabłko, kompot.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana w sosie (z mąką pszenną), ziemniaki, banan, kompot.
Piątek
Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), naleśniki (z mąki pszennej i jaj) z serem, śmietaną (z mleka), mandarynka, kompot.
 
Poniedziałek
Krupnik z ziemniakami (seler), spaghetti (mąka pszenna),z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka),  kotlet mielony (mąka pszenna, jaja),ziemniaki, buraczki na ciepło z masłem (z mąką pszenną, mlekiem), sok jabłkowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot, gruszka.
Czwartek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), kurczak w sosie słodko-kwaśnym (soja), ryż, kompot, mandarynka.
Piątek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
 
 
Smacznego!!!


2.01.- 5.01.2024r.


Poniedziałek
 
 
Wtorek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka),  schab w sosie (mąka pszenna),kasza bul-gur (z pszenicą), sałatka z ogórka kiszonego, kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, marchewka z masełkiem (z mleka), sok owocowy.
Piątek
Zupa zacierkowa (seler) z ziemniakami, ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinia, kompot.
 
 
 
Smacznego!!!


18 – 22.12.2023 r.


Poniedziałek
Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż po meksykańsku, kompot, jabłko.
Wtorek
Rosół (seler) z makaronem (z mąki pszennej),  mięso-mielone drobiowo-wołowe,ziemniaki, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet miruna, mąka pszenna), ziemniaki, kompot, gruszka.
Czwartek
Zupa jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ryż, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym z pestkami słonecznika, kompot.
Piątek
Fasolowa (seler) z ziemniakami, makaron z serem, śmietaną (z mleka) i truskawkami, kompot.
 
 
 
Smacznego!!!



4.12.- 15.12.2023r.
 
 
Poniedziałek
Zacierkowa (seler, mąka pszenna), kurczak w sosie curry (z mąką pszenną, mlekiem), ryż, sałatka  z ogórka i pomidora, kompot.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka),  kotlet schabowy panierowany (mąka pszenna, jaja),ziemniaki, marchewka gotowana z masełkiem (z mleka), sok jabłkowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach (filet miruna, mąka pszenna), ziemniaki, kompot, jabłko.
Czwartek
Zupa kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie własnym (z mąką pszenną, jajami), kasza jęczmienna (jęczmień), kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), mandarynka, kompot.
 
Poniedziałek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, brokuł z masełkiem (z mleka), sok pomarańczowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.
Czwartek
Krem z dyni (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), schab pieczony, ziemniaki, sałata lodowa  z pomidorem, papryką i sosem czosnkowym, kompot.
Piątek
Fasolowa (seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
 
Smacznego!!!


20.11.- 1.12.2023r.

Poniedziałek
Krupnik z ziemniakami (seler), spaghetti (z mąką pszenną) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.
Wtorek
Pomidorowa z ryżem (seler),  kurczak pieczony,ziemniaki, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym (gorczyca) i pestkami słonecznika, kompot.
Środa
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet miruna, filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego, cebuli i marchewki, kompot.
Czwartek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami), kasza gryczana, kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Piątek
Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Kapuśniak (seler) z ziemniakami, penne (z mąki pszennej), z kurczakiem i szpinakiem ze śmietaną (z mleka), kompot, gruszka.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana (z mąką pszenną i jajami) ziemniaki, kompot, banan.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.
Czwartek
Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), ryż po meksykańsku, kompot, mandarynka.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), kluski leniwe (z mąką pszenną, mlekiem) z masłem  (z mleka), ananas, kompot.
 
 
Smacznego!!!


6.11.- 17.11.2023r.

Poniedziałek
Kapuśniak z ziemniakami (seler), indyk w sosie curry (z mąką pszenną) i śmietaną (z mleka), ryż, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler),  kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami),ziemniaki, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.
Środa
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet miruna z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Czwartek
Zacierkowa z ziemniakami (seler), potrawka z kurczaka ze śmietaną (z mąką pszenną, mlekiem), ryż, sałatka z pomidora, sałaty i papryki, kompot.
Piątek
Fasolowa (seler), pierogi z serem i śmietaną (z mleka), mandarynka, kompot.
 
Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) zziemniakami i śmietaną (z mleka), schab w sosie (z mąką pszenną), makaron               (z mąki pszennej), ogórek konserwowy, kompot.
Wtorek
Krem z groszku zielonego (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja) ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.
Środa
Pomidorowa z ryżem (seler) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.
Czwartek
Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, kompot.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) i śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.
 
 
Smacznego!!!



23.10.- 3.11.2023r.
 
 
Poniedziałek
Pieczarkowa z ziemniakami (seler) i śmietaną (z mleka), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), surówka z kapusty pekińskiej z sosem winegret, kompot.
Wtorek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka),  indyk w sosie bazyliowym (z mąką pszenną),ryż, sałatka z pomidora i ogórka kiszonego, kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach ( miruna z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, jabłko.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana z masłem (z mleka), sok jabłkowy.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Krupnik (seler) zziemniakami, spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, mandarynka.
Wtorek
Ogórkowa (seler) z ziemniakamii śmietaną (z mleka), naleśniki (mąka pszenna, jaja, mleko) z serem i śmietaną (z mleka), ananas, kompot.
Środa
 
Czwartek
Jarzynowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami), kasza gryczana, sałata lodowa z pestkami słonecznika i sosem musztardowo-miodowym, kompot.
Piątek
Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), surówka z kapusty kiszonej, kompot.
 
 
Smacznego!!!


JADŁOSPIS
09.10.- 20.10.2023r.
 
 
Poniedziałek
Zupa jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), jabłko, kompot.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) z makaronem(z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka),  kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną, jajami),ziemniaki, bukiet warzyw z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne ( miruna z mąką pszenną, jaja), ziemniaki, surówka z colesławz majonezem (gorczyca, żółtko jaj) kompot.
Czwartek
Kalafiorowa z ziemniakami (seler) i ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny(z mąką pszenną), kasza bul gur, sałatka z ogórka kiszonego, kompot.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), kluski leniwe serem (z mleka), marchewka z jabłkiem, kompot.
 
Poniedziałek
Ogórkowa  (seler) zziemniakami i śmietaną( z mleka), makaron penne (z mąki pszennej) z kurczakiem i szpinakiem ze śmietaną( z mleka), gruszka, kompot.
Wtorek
Kapuśniak z ziemniakami (seler), klopsik w sosie (mąka pszenna, jaja), kasza jęczmienna, sałata lodowa z pestkami słonecznika i sosem miodowo-musztardowym (gorczyca, żółtko jaj), kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki) i śmietaną (z mleka), ryba (miruna) smażona w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana w sosie (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, śliwka kompot,
Piątek
Fasolowa (seler), ryż z twarożkiem i śmietaną (mleka), brzoskwinie, kompot.
 
 
Smacznego!!!


 
25.09.- 6.10.2023r.

Poniedziałek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), indyk w sosie curry (z mąką pszenną, mleko), ryż, sałata lodowa z papryką, kompot.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kurczak pieczony,ziemniaki, marchewka gotowana z masełkiem (z mleka), sok jabłkowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąką pszenną) i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach (filet z miruny z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, gruszka.
Czwartek
Pieczarkowa z ziemniakami (seler) i ze śmietaną (z mleka), schab w sosie (z mąką pszenną), kopytka (z mąką pszenną i jajami), mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.
 
Poniedziałek
Krupnik z ziemniakami (seler, jęczmień), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.
Wtorek
Krem z dyni (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet schabowy w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba (miruna) smażona w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.
Czwartek
Zacierkowa (seler, z mąką pszenną, jajami) z ziemniakami, kurczak w sosie słodko-kwaśnym (z mąką pszenną, jajami), ryż, kompot, gruszka
Piątek
Fasolowa (seler), makaron (z mąką pszenną) z serem i śmietaną (mleka), truskawki, kompot.
 
 
Smacznego!!!




11.09.- 22.09.2023r.

Poniedziałek
Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), banan, kompot.
Wtorek
Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, bukiet warzyw z masełkiem (z mleka), kompot, jabłko.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, sok jabłkowy.
Czwartek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Kapuśniak (seler) z ziemniakami, makaron (pszenica) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), leczo z indykiem (z mąką pszenną), ryż, kompot, gruszka.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana w sosie pomidorowym (mąka pszenna), ziemniaki, kompot, jabłko.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba (miruna) smażona w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z białej kapusty z koperkiem i sosem vinegret, kompot.
Czwartek
Zupa fasolowa (seler) z ziemniakami, klopsik wieprzowy (z mąką pszenną, jajami),  kasza gryczana, sałata lodowa z sosem miodowo-musztardowym z pestkami słonecznika, sok pomarańczowy.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi (z mąką pszenną) z serem i śmietaną (mleka), kompot, nektarynka.
 
 
Smacznego!!!



Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), owoc, kompot.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta gotowana, sok jabłkowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona  w panierce (filet z miruny z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.
Czwartek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), schab pieczony w sosie, kopytka, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (pszenica) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki,  kompot.

Poniedziałek
Szczawiowa (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.
Wtorek
Zupa porowa (seler, mąka pszenna) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny, kasza bul-gur, sałatka z pomidorów i cebuli, kompot.
Środa
Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masełkiem (z mleka), kompot.
Czwartek
Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (mąka pszenna) i śmietaną (z mleka), kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, owoc.
Piątek
 
 
 
Smacznego!!!
Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), owoc, kompot.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta gotowana, sok jabłkowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona  w panierce (filet z miruny z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.
Czwartek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), schab pieczony w sosie, kopytka, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (pszenica) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki,  kompot.

Poniedziałek
Szczawiowa (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.
Wtorek
Zupa porowa (seler, mąka pszenna) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny, kasza bul-gur, sałatka z pomidorów i cebuli, kompot.
Środa
Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masełkiem (z mleka), kompot.
Czwartek
Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (mąka pszenna) i śmietaną (z mleka), kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, owoc.
Piątek
 
 
 
Smacznego!!!


2.01.- 5.01.2024r.


Poniedziałek
 
 
Wtorek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka),  schab w sosie (mąka pszenna),kasza bul-gur (z pszenicą), sałatka z ogórka kiszonego, kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, marchewka z masełkiem (z mleka), sok owocowy.
Piątek
Zupa zacierkowa (seler) z ziemniakami, ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinia, kompot.
 
 
 
Smacznego!!!


18 – 22.12.2023 r.


Poniedziałek
Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż po meksykańsku, kompot, jabłko.
Wtorek
Rosół (seler) z makaronem (z mąki pszennej),  mięso-mielone drobiowo-wołowe,ziemniaki, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet miruna, mąka pszenna), ziemniaki, kompot, gruszka.
Czwartek
Zupa jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ryż, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym z pestkami słonecznika, kompot.
Piątek
Fasolowa (seler) z ziemniakami, makaron z serem, śmietaną (z mleka) i truskawkami, kompot.
 
 
 
Smacznego!!!



4.12.- 15.12.2023r.
 
 
Poniedziałek
Zacierkowa (seler, mąka pszenna), kurczak w sosie curry (z mąką pszenną, mlekiem), ryż, sałatka  z ogórka i pomidora, kompot.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka),  kotlet schabowy panierowany (mąka pszenna, jaja),ziemniaki, marchewka gotowana z masełkiem (z mleka), sok jabłkowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach (filet miruna, mąka pszenna), ziemniaki, kompot, jabłko.
Czwartek
Zupa kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie własnym (z mąką pszenną, jajami), kasza jęczmienna (jęczmień), kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), mandarynka, kompot.
 
Poniedziałek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, brokuł z masełkiem (z mleka), sok pomarańczowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.
Czwartek
Krem z dyni (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), schab pieczony, ziemniaki, sałata lodowa  z pomidorem, papryką i sosem czosnkowym, kompot.
Piątek
Fasolowa (seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
 
Smacznego!!!


20.11.- 1.12.2023r.

Poniedziałek
Krupnik z ziemniakami (seler), spaghetti (z mąką pszenną) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.
Wtorek
Pomidorowa z ryżem (seler),  kurczak pieczony,ziemniaki, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym (gorczyca) i pestkami słonecznika, kompot.
Środa
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet miruna, filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego, cebuli i marchewki, kompot.
Czwartek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami), kasza gryczana, kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Piątek
Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Kapuśniak (seler) z ziemniakami, penne (z mąki pszennej), z kurczakiem i szpinakiem ze śmietaną (z mleka), kompot, gruszka.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana (z mąką pszenną i jajami) ziemniaki, kompot, banan.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.
Czwartek
Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), ryż po meksykańsku, kompot, mandarynka.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), kluski leniwe (z mąką pszenną, mlekiem) z masłem  (z mleka), ananas, kompot.
 
 
Smacznego!!!


6.11.- 17.11.2023r.

Poniedziałek
Kapuśniak z ziemniakami (seler), indyk w sosie curry (z mąką pszenną) i śmietaną (z mleka), ryż, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler),  kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami),ziemniaki, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.
Środa
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet miruna z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Czwartek
Zacierkowa z ziemniakami (seler), potrawka z kurczaka ze śmietaną (z mąką pszenną, mlekiem), ryż, sałatka z pomidora, sałaty i papryki, kompot.
Piątek
Fasolowa (seler), pierogi z serem i śmietaną (z mleka), mandarynka, kompot.
 
Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) zziemniakami i śmietaną (z mleka), schab w sosie (z mąką pszenną), makaron               (z mąki pszennej), ogórek konserwowy, kompot.
Wtorek
Krem z groszku zielonego (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja) ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.
Środa
Pomidorowa z ryżem (seler) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.
Czwartek
Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, kompot.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) i śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.
 
 
Smacznego!!!



23.10.- 3.11.2023r.
 
 
Poniedziałek
Pieczarkowa z ziemniakami (seler) i śmietaną (z mleka), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), surówka z kapusty pekińskiej z sosem winegret, kompot.
Wtorek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka),  indyk w sosie bazyliowym (z mąką pszenną),ryż, sałatka z pomidora i ogórka kiszonego, kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach ( miruna z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, jabłko.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana z masłem (z mleka), sok jabłkowy.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Krupnik (seler) zziemniakami, spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, mandarynka.
Wtorek
Ogórkowa (seler) z ziemniakamii śmietaną (z mleka), naleśniki (mąka pszenna, jaja, mleko) z serem i śmietaną (z mleka), ananas, kompot.
Środa
 
Czwartek
Jarzynowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami), kasza gryczana, sałata lodowa z pestkami słonecznika i sosem musztardowo-miodowym, kompot.
Piątek
Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), surówka z kapusty kiszonej, kompot.
 
 
Smacznego!!!


JADŁOSPIS
09.10.- 20.10.2023r.
 
 
Poniedziałek
Zupa jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), jabłko, kompot.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) z makaronem(z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka),  kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną, jajami),ziemniaki, bukiet warzyw z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne ( miruna z mąką pszenną, jaja), ziemniaki, surówka z colesławz majonezem (gorczyca, żółtko jaj) kompot.
Czwartek
Kalafiorowa z ziemniakami (seler) i ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny(z mąką pszenną), kasza bul gur, sałatka z ogórka kiszonego, kompot.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), kluski leniwe serem (z mleka), marchewka z jabłkiem, kompot.
 
Poniedziałek
Ogórkowa  (seler) zziemniakami i śmietaną( z mleka), makaron penne (z mąki pszennej) z kurczakiem i szpinakiem ze śmietaną( z mleka), gruszka, kompot.
Wtorek
Kapuśniak z ziemniakami (seler), klopsik w sosie (mąka pszenna, jaja), kasza jęczmienna, sałata lodowa z pestkami słonecznika i sosem miodowo-musztardowym (gorczyca, żółtko jaj), kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki) i śmietaną (z mleka), ryba (miruna) smażona w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana w sosie (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, śliwka kompot,
Piątek
Fasolowa (seler), ryż z twarożkiem i śmietaną (mleka), brzoskwinie, kompot.
 
 
Smacznego!!!


 
25.09.- 6.10.2023r.

Poniedziałek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), indyk w sosie curry (z mąką pszenną, mleko), ryż, sałata lodowa z papryką, kompot.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kurczak pieczony,ziemniaki, marchewka gotowana z masełkiem (z mleka), sok jabłkowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąką pszenną) i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach (filet z miruny z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, gruszka.
Czwartek
Pieczarkowa z ziemniakami (seler) i ze śmietaną (z mleka), schab w sosie (z mąką pszenną), kopytka (z mąką pszenną i jajami), mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.
 
Poniedziałek
Krupnik z ziemniakami (seler, jęczmień), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.
Wtorek
Krem z dyni (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet schabowy w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba (miruna) smażona w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.
Czwartek
Zacierkowa (seler, z mąką pszenną, jajami) z ziemniakami, kurczak w sosie słodko-kwaśnym (z mąką pszenną, jajami), ryż, kompot, gruszka
Piątek
Fasolowa (seler), makaron (z mąką pszenną) z serem i śmietaną (mleka), truskawki, kompot.
 
 
Smacznego!!!




11.09.- 22.09.2023r.

Poniedziałek
Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), banan, kompot.
Wtorek
Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, bukiet warzyw z masełkiem (z mleka), kompot, jabłko.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, sok jabłkowy.
Czwartek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Kapuśniak (seler) z ziemniakami, makaron (pszenica) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), leczo z indykiem (z mąką pszenną), ryż, kompot, gruszka.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana w sosie pomidorowym (mąka pszenna), ziemniaki, kompot, jabłko.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba (miruna) smażona w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z białej kapusty z koperkiem i sosem vinegret, kompot.
Czwartek
Zupa fasolowa (seler) z ziemniakami, klopsik wieprzowy (z mąką pszenną, jajami),  kasza gryczana, sałata lodowa z sosem miodowo-musztardowym z pestkami słonecznika, sok pomarańczowy.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi (z mąką pszenną) z serem i śmietaną (mleka), kompot, nektarynka.
 
 
Smacznego!!!



Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), owoc, kompot.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta gotowana, sok jabłkowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona  w panierce (filet z miruny z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.
Czwartek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), schab pieczony w sosie, kopytka, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (pszenica) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki,  kompot.

Poniedziałek
Szczawiowa (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.
Wtorek
Zupa porowa (seler, mąka pszenna) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny, kasza bul-gur, sałatka z pomidorów i cebuli, kompot.
Środa
Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masełkiem (z mleka), kompot.
Czwartek
Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (mąka pszenna) i śmietaną (z mleka), kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, owoc.
Piątek
 
 
 
Smacznego!!!
Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), owoc, kompot.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta gotowana, sok jabłkowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona  w panierce (filet z miruny z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.
Czwartek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), schab pieczony w sosie, kopytka, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (pszenica) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki,  kompot.

Poniedziałek
Szczawiowa (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.
Wtorek
Zupa porowa (seler, mąka pszenna) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny, kasza bul-gur, sałatka z pomidorów i cebuli, kompot.
Środa
Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masełkiem (z mleka), kompot.
Czwartek
Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (mąka pszenna) i śmietaną (z mleka), kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, owoc.
Piątek
 
 
 
Smacznego!!!

08.05.-19.05.2023r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), tagiatelle  z kurczakiem i szpinakiem (z mąką pszenną, śmietana), owoc, kompot.

Wtorek

Pieczarkowa z ziemniakami i śmietaną (seler, mleko), indyk w sosie bazyliowym (z mąką pszenną), ryż,

sałatka z pomidora i ogórka kiszonego, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), paluszki rybne  w panierce (filet z dorsza z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z młodej kapusty, kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami), bukiet warzyw z masełkiem (z mleka), sok pomarańczowy.

Piątek

Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), owoc,  kompot.

Poniedziałek

Kapuśniak (seler), schab w sosie (z mąką pszenną), kasza bul-gur (pszenica), sałatka z pomidora                    i cebulki, kompot.

Wtorek

Rosół z makaronem (seler, mąka pszenna), mięso mielone drobiowo-wołowy, ziemniaki, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet miruna, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.

Czwartek

Zupa ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pieczarkowym (z mąką pszenną, mlekiem), kasza jęczmienna (jęczmień), sałata lodowa z pomidorem i papryką, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi leniwe z masłem (mąka pszenna, jaja, mleko), surówka z marchewki i jabłka, kompot.

Smacznego!!

!

24.04.-5.05.2023r.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami (seler, jęczmień), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), banan, kompot.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem (seler, mąka pszenna, mleko), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną, jaja), ziemniaki, marchewka gotowana (mleko, mąka pszenna), sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet miruna z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka colesław z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), schab w sosie z makaronem (z mąką pszenną), sałata lodowa z papryką i pomidorem, kompot.

Piątek

Fasolowa (seler), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Zupa zacierkowa (seler) z ziemniakami, klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną), kasza gryczana, ogórek konserwowy, kompot.

Piątek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron z serem i śmietaną (mąka pszenna, mleko), ananas, kompot.

Smacznego!!!

12.04.-21.04.2023r.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Zupa zacierkowa (seler, mąka pszenna) z ziemniakami, indyk w sosie bazyliowym (z mąką pszenną), ryż, sałatka z pomidorów i cebuli, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami), kasza gryczana, colesław z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Piątek

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet miruna z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Poniedziałek

Kapuśniak (seler) z ziemniakami,  kurczak w sosie curry, ryż, sałata masłowa ze śmietaną (z mleka), kompot.     

Wtorek

Kalafiorowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka),  gulasz mięsny (z mąki pszennej), kasza bul-gur (pszenica), surówka z ogórka kiszonego i pomidora, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby w panierce (z jaj i mąki pszennej, ryba), ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kurczak pieczony, ziemniaki, fasolka szparagowa z masełkiem (z mleka), sok jabłkowy.

Piątek

Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron z serem, śmietaną (z mleka) i truskawkami, kompot.

Smacznego!!!

27.03.-5.04.2023r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), klopsik w sosie własnym (z mąką pszenną i jajami), kasza jęczmienna (jęczmień), sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.   

Wtorek

Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka),  kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana z masłem (z mleka, mąką pszenną), sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet sola, miruna z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Krupnik (seler) z ziemniakami (jęczmień), bitka schabowa (z mąką pszenną), makaron (z mąką pszenną), kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Piątek

Fasolowa (seler), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.

Poniedziałek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, owoc.     

Wtorek

Krupnik ryżowy (seler),  kotlet schabowy w panierce (z mąki pszennej i jaj), ziemniaki, mieszanka warzyw z masełkiem (z mleka), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), paluszki rybne z dorsza w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Smacznego!!!

13.03 – 24.03.2023

Poniedziałek

Zacierkowa (seler, mąka pszenna), filet z indyka w sosie bazyliowym (z mąką pszenną), ryż, sałatka            z pomidorów, kompot.

Wtorek

Rosół wołowo-drobiowy (seler) z makaronem (z mąką pszenną), mięso mielone, ziemniaki, mizeria           ze śmietaną (z mlekiem), kompot owocowy, mandarynka.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne z dorsza w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), gulasz wieprzowy, kasza bul-gur,

sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.

Piątek

Fasolowa (seler) ziemniakami, naleśniki (z mąki pszennej i jaj) z serem, śmietaną (z mleka)                          i brzoskwiniami,kompot.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka),spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.     

Wtorek

Krupnik ryżowy,  kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, fasolka szparagowa z masełkiem (z mleka), sok pomarańczowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąką pszenną) i śmietaną (z mleka), ryba smażona               w panierce (filet z miruny z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka colesław, kompot.

Czwartek  

Krem z brokułów (seler) ze śmietaną (z mleka), kapusta faszerowana w sosie (z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, banan.

Piątek

Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem, śmietaną                    (z mleka) i truskawkami,kompot,

Smacznego !!!

27.02.-10.03.2023r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka),spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.     

Wtorek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet sola z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, kapusta biała z koperkiem i sosem winegret, kompot, mandarynka.

Czwartek

Ogórkowa  (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), indyk w sosie curry(z mąką pszenną), ryż, sałata lodowa z pomidorem i papryką, kompot.

Piątek

Fasolowa (seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka) i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną i jajami),  ze śmietaną(z mleka)  kasza gryczana, surówka colesław z majonezem (gorczyca i żółtka jaj), kompot.

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka),  kurczak pieczony, ziemniaki, bukiet warzyw, sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa z ryżem (seler), ryba smażona (filet sola z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej i marchewki, kompot, jabłko.

Czwartek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami, schab w sosie własnym (z mąką pszenną)makaron penne( z mąki pszennej), sałatka z ogórka kiszonego i pomidora, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony( seler)ze śmietaną (z mleka), ryż z serkiem waniliowym (z mleka) z brzoskwiniami, kompot.

Smacznego!!!

30.01.-10.02.2023r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka),spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, owoc.     

Wtorek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), pęczak (jęczmień), surówka z ogórka kiszonego i pomidora, kompot.

Piątek

Kapuśniak (seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), gyros z kurczaka, ryż, sałata lodowa z sosem jogurtowo-czosnkowym, kompot.

Wtorek

Ogórkowa (seler) z ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie własnym  (z mąką pszenną i jajami), kasza bul-gur (pszenica), kapusta pekińska z majonezem (gorczyca i żółtka jaj), kompot.

Środa

Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana (mąka pszenna i mleko), kompot.

Czwartek

Rosół drobiowo-wołowy (seler) z makaronem (z mąki pszennej), mięso mielone, ziemniaki, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.

Piątek

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet sola z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej i marchewki, kompot.

.     

Smacznego!!!

16.01.-27.01.2023r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka),tagliatelle (z mąki pszennej) z indykiem ze śmietaną (z mleka), kompot, owoc.     

Wtorek

Zupa krem z groszku (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet schabowy w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, bukiet warzyw z masłem (z mleka), sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona   w panierce (z mąki pszennej, jaj), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Zupa  ryżowa (seler), kapusta faszerowana w sosie (z mąką pszenną), kompot, owoc.

Piątek

Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), ananas, kompot.

Poniedziałek

Zacierkowa (z mąki i jaj, seler), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami), kasza gryczana, surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (z żółtek jaj i gorczycy), kompot.

Wtorek

Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ziemniaki, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet sola z mąką pszenną              i jajami), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego, marchewki i cebuli, kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka) z ziemniakami, indyk w sosie bazyliowym (z mąką pszenną), ryż, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika kompot.

Piątek

Fasolowa (seler) z ziemniakami, pierogi (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.     

Smacznego!!!

2.01.-13.01.2023r.

Poniedziałek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, brzoskwinie.     

Wtorek

Zacierkowa (seler, mąka pszenna), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z ogórka kiszonego i marchewki, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet sola, z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), schab w sosie (mąka pszenna), makaron (z mąki pszennej), ogórek konserwowy, kompot.

Piątek

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami (seler, jęczmień), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, owoc.

Wtorek

Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), kotlet z indyka  w panierce (z mąki pszennej i jaj), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka),  sok pomarańczowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja,  z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.

Czwartek

Zupa kalafiorowa (seler) z ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, owoc.

Piątek

Fasolowa (seler) z ziemniakami, makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.     

Smacznego!!!

5.12.-22.12.2022r.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami (seler, jęczmień), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąki pszennej), kompot, owoc.

Wtorek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami ze śmietaną (z mleka), indyk w sosie bazyliowym  (z mąką pszenną), ryż, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika (miód, gorczyca), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżemi śmietaną (z mleka), ryba (filet sola) po grecku (z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, owoc.

Czwartek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana (mleko, mąka pszenna), sok pomarańczowy.

Piątek

Krem z zielonego groszku ze śmietaną (seler, mleko), pierogi (z mąki pszennej, żółtek) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), kurczak w sosie curry (z mlekiem), ryż, kompot, owoc.

Wtorek

Zacierkowa (seler), schab w sosie (z mąką pszenną), kasza bul-gur (z pszenicy), surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne  w panierce (filet z mintaja, z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mąki pszennej i jaj), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), kompot.

Piątek

Fasolowa (seler) zziemniakami, makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.     

Poniedziałek

Ogórkowa (seler) z ziemniakami ize śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami i mlekiem), kasza gryczana, surówka coleslaw z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, owoc.

Środa

Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.

Czwartek

Rosół drobiowo-wołowy (seler) z makaronem (z mąki pszennej), mięso mielone, ziemniaki, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.

Smacznego!!!

21.11.-2.12.2022r.

Poniedziałek

Zacierkowa i z ziemniakami (seler), pulpet w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami, mleko), kasza bul-gur (pszenica), kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj),kompot.

Wtorek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami ze śmietaną (z mleka), potrawka z kurczaka (z mąką pszenną i mlekiem), ryż, sałatka z buraków,kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne (filet z mintaja) w panierce (z mąki pszennej, jaj), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z jaja, mąki pszennej), ziemniaki, marchewka na ciepło(mleko, mąka pszenna), sok jabłkowy.

Piątek

Fasolowa (seler) z ziemniakami, makaron (mąka pszenna) z serem, śmietaną (z mleka) i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet mielony (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, bukiet warzyw z masełkiem (z mleka), kompot.

Wtorek

Kalafiorowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), gyros z kurczaka w sosie jogurtowo-czosnkowym  (z mleka), ryż, sałata lodowa z papryką i cebulą, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną (z mleka) i ryżem, kotlet z ryby (filet z miruny, z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z białej kapusty, kompot.

Czwartek

Kapuśniak (seler) z ziemniakami, klopsik w sosie własnym (z mąką pszenną i jajami), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), pierogi leniwe z masłem  (z mąką pszenną, mlekiem), brzoskwinie, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!

7.11.-18.11.2022r.

Poniedziałek

Zacierkowa i z ziemniakami (seler), schab w sosie (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, kompot.

Wtorek

Pomidorowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną (z mleka), kotlet  mielony (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj),kompot.

Środa

Kapuśniak (seler), pierogi ruskie (mąka pszenna, jaja, mleko), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika (gorczyca, miód), kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mleka, jaja, mąki pszennej), ziemniaki, buraczki na ciepło(mleko, mąka pszenna), sok jabłkowy.

Piątek

Poniedziałek

Krupnik z kaszy jęczmiennej (seler, jęczmień) z ziemniakami, spaghetti (z mąką pszenną) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, owoc.

Wtorek

Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza gryczana, sałatka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną (z mleka) i ryżem, ryba smażona (filet z miruny) w panierce (z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka) z ziemniakami, kurczak pieczony w sosie sojowo-miodowym (miód), ryż, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), pierogi z serem i śmietaną (z mleka), marchewka z jabłkiem, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!

24.10.-4.11.2022r.

Poniedziałek

Kalafiorowa ze śmietaną(z mleka) i z ziemniakami(seler), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, gruszka.

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną(z mleka), kotlet  schabowy w panierce(z mąki pszennej i jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem  (z mleka), kompot.

Środa

Krupnik ryżowy(seler), ryba po grecku (filet z soli, mąka pszenna), ziemniaki, kompot, jabłko.

Czwartek

Krem z dyni (seler) z ziemniakami i śmietaną(z mleka), klopsik z indyka w sosie pieczarkowym ze śmietaną (z mleka, z mąką pszenną, jaja), kasza bul-gur, surówka z czerwonej kapusty z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), sok jabłkowy.

Piątek

Barszcz ukraiński(seler) ze śmietaną(z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem (z mleka) i śmietaną (z mleka), kompot, śliwka.

Poniedziałek

Ogórkowa(seler) z ziemniakami i śmietaną(z mleka), naleśniki (z mąką pszenną, jajami, mlekiem), z serem i śmietaną (z mleka), ananas, kisiel owocowy.

Wtorek

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną(z mleka) i ryżem, paluszki rybne (filet z mintaja) w panierce (z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka) z ziemniakami, kurczak w sosie śmietanowym(z mleka), makaron (z mąki pszennej), brokuł, sok pomarańczowy.

Piątek

Fasolowa (seler), kluski leniwe z masłem (z mleka), brzoskwinie, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!

10.10.-21.10.2022r.

Poniedziałek

Jarzynowa ze śmietaną(z mleka) i z ziemniakami(seler), spaghetti (z mąki pszennej)  zmięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną(z mleka), kotlet   z indyka w panierce(z mąki pszennej i jaja), ziemniaki, bukiet warzyw z masłem   (z mleka), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z ryżem, kotlet z ryby (filet z miruny   i soli, mąka pszenna, jaj), ziemniaki, surówka ze słodkiej kapusty z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.

Czwartek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami i śmietaną(z mleka), kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, banan.

Piątek

Barszcz czerwony(seler) ze śmietaną(z mleka), pierogi (z mąki pszennej) z serem  (z mleka) i śmietaną (z mleka), kompot, gruszka.

Poniedziałek

Zacierkowa (seler, jaja, mąka pszenna) z ziemniakami , indyk w sosie curry (z mąką pszenną, gorczycą, mlekiem), ryż, sałatka z pomidorów i ogórka kiszonego, kompot.

Wtorek

Zupa krem z zielonego groszku ze śmietaną (z mleka, seler), gulasz mięsny (z mąką pszenna),  kasza gryczana, surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną(z mleka) z makaronem(z mąki pszennej), ryba (miruna) smażona w panierce (z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka) z ziemniakami, schab w sosie, makaron (z mąki pszennej), sałata lodowa z sosem miodowo-musztardowym (miód, gorczyca) i pestkami słonecznika, kompot.

Piątek

Fasolowa (seler), ryż z twarożkiem (z mleka) i duszonymi jabłkami, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!

 26.09.-7.10.2022 r

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami(seler, jęczmień), tagiatelle (z mąki pszennej) z kurczakiem i śmietaną(z mleka), kompot, śliwka.

Wtorek

Krem z brokułu (seler) ze śmietaną(z mleka), klopsik w sosie pomidorowym ( bułka z mąki pszennej i jaj) ze śmietaną (z mleka), kasza bul-gur ( z pszenicy), surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (żółtka jaj i gorczycy), kompot.

Środa

Barszcz  ukraiński(seler) ze śmietaną(z mleka), kluski leniwe (z maki pszennej, jaj, ser z mleka) z masłem (z mleka),kompot,brzoskwinie.

Czwartek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną(z mleka), kotlet schabowy w panierce(z mąki pszennej i jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.

Piątek

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z ryżem, paluszki rybne(filet z mintaja) w panierce( z mąki pszennej), ziemniaki, sałatka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.

Poniedziałek

Kapuśniak (seler) z ziemniakami, pierogi z mięsem (z mąką pszenną, jaja), sałata lodowa ze śmietaną  (z mleka), kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy(seler), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka oprószana (mąką pszenną, masło z mleka), sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z makaronem(z mąki pszennej), ryba (miruna)smażona w panierce( z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa (seler) ze śmietaną(z mleka) z ziemniakami, indyk w sosie bazyliowym, ryż, sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Fasolowa(seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.                                                                                                   Smacznego !!!

 12-23.09.2022 r

Poniedziałek

Zupa jarzynowa(seler)  ze śmietaną(z mleka) ziemniakami, spaghetti(z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan

Wtorek

Zupa pieczarkowa(seler) ze śmietaną(z mleka)z makaronem(z mąki pszennej), kotlet z indyka w panierce( z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, bukiet warzyw, jabłko, mięta.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z ryżem, paluszki rybne(mintaj) w panierce( z mąki pszennej), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, sok jabłkowy.

Czwartek

Zupa fasolki szparagowej(seler) ze śmietaną(z mleka)  z ziemniakami, gulasz wieprzowy w sosie własnym(z mąki), kasza pęczak, surówka kapusty czerwonej, kompot..

Piątek

Krem z marchwi (seler) ze śmietaną (z mleka)z pestkami słonecznika, makaron( z mąki pszennej) z serem białym i śmietaną( z mleka), truskawki, kompot.

Poniedziałek

Zupa ogórkowa(seler) ze śmietaną(z mleka)  z ziemniakami, leczo z indykiem, makaron(z mąki pszennej), kompot, gruszka.

Wtorek

Krupnik ryżowy(seler), gołąbki w sosie pomidorowym (ze śmietaną), ziemniaki, herbata owocowa, jabłko.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z makaronem(z mąki pszennej), ryba (miruna)smażona w panierce( z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka colesław z jogurtem(z mleka) i  majonezem(żółtka z jaj, gorczyca), kompot.

Czwartek

Fasolowa(seler) z ziemniakami, klopsiki wieprzowe w sosie własnym, kasza gryczana, sałata lodowa w sosie miodowo-musztardowym (gorczyca) i pestkami słonecznika, sok pomarańczowy.

Piątek

Barszcz czerwony(seler), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), kompot owocowy, nektarynka.

                                                                                                                          Smacznego !!!

…………………………………………….

13.06 – 23.06.2022

Poniedziałek

Kapuśniak z ziemniakami, schab w sosie, kasza bul-gur, sałata lodowa, kompot.

Wtorek

Rosół drobiowo-wołowy z makaronem, mięso mielone, ziemniaki, kapusta pekińska, kompot.

Środa

Krupnik ryżowy, kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, jabłko, kompot.

Czwartek

Piątek

Poniedziałek

Jarzynowa, penne z kurczakiem i szpinakiem, sok pomarańczowy.

Wtorek

Zupa z fasolki szparagowej, klopsik w sosie pomidorowym, kasza jęczmienna, surówka z papryki, sałaty i ogórka zielonego, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, surówka z kapusty młodej, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z makaronem, gulasz wołowy, ziemniaki, mizeria, kompot owocowy.

Piątek

Smacznego !!!

30.05 – 10.06.2022r.

Poniedziałek

Pieczarkowa z ziemniakami, schab w sosie, makaron, ogórek konserwowy, sok pomarańczowy.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet mielony, ziemniaki, marchewka, kompot.

Środa

Barszcz ukraiński, pierogi z serem, kompot, owoc.

Czwartek

Zacierkowa, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, mizeria, kompot.

Piątek

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (filet z miruny), ziemniaki, surówka z młodej kapusty, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta gotowana, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Barszcz czerwony, potrawka z kurczaka, ryż, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Ogórkowa, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

                                                                                                                          Smacznego !!!

16.05 – 27.05.2022

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, gruszka.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, kotlet z ryby, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Jarzynowa, indyk w sosie curry, ryż, sałatka z pomidorów i ogórka kiszonego, kompot.

Piątek

Fasolowa, makaron z serem i śmietaną, truskawki, kompot.

Poniedziałek

Zacierkowa, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, sok jabłkowy.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

Czwartek

Krem z zielonego groszku, gulasz mięsny, kasza jęczmienna, sałatka wielowarzywna, kompot.

Piątek

Ogórkowa, kluski leniwe z masłem, brzoskwinie, kompot.

Smacznego !!!

4.05 – 13.05.2022  

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, sałatka coleslaw, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, schab w sosie, kasza bul-gur, sałatka z ogórka kiszonego, sok pomarańczowy.

Piątek

Barszcz ukraiński, pierogi z serem i śmietaną, kompot, banan.

Poniedziałek

Ogórkowa, tagiatelle z indykiem i szpinakiem, jabłko, kompot.

Wtorek

Kalafiorowa, klopsik w sosie własnym, kasza gryczana, kapusta czerwona, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona (filet z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z makaronem, kurczak pieczony, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, ryż z twarożkiem i brzoskwiniami, kompot.

11.04 – 29.04.2022

Poniedziałek

Ogórkowa, schab w sosie, kasza jęczmienna, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

Wtorek

Pomidorowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, brokuł, sok jabłkowy.

Środa

Zupa z fasolki szparagowej, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, gruszka.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Kapuśniak, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, kluski leniwe, kompot, owoc.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, mizeria, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona (filet z miruny), ziemniaki, kapusta pekińska, kompot.

Czwartek

Kapuśniak, indyk w sosie bazyliowym, ryż, sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Fasolowa, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

28.03 – 8.04.2022  

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, makaron z kurczakiem, kompot, jabłko.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne (z fileta z mintaja), ziemniaki, sałatka coleslaw, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa, klopsik z indyka w sosie pieczarkowym, kopytka, sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Ogórkowa, ryż z twarożkiem i śmietaną, brzoskwinie, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, pierogi z mięsem, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Wtorek

Jarzynowa, gulasz mięsny, kasza bul-gur, sałatka z ogórka kiszonego, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona (filet z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z makaronem, kurczak pieczony, ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.

Piątek

Ukraiński, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

14.03 – 25.03.2022

Poniedziałek

Jarzynowa, schab w sosie kasza jęczmienna, ogórek konserwowy, kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet mielony, ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (z fileta z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, gruszka.

Piątek

Barszcz czerwony, pierogi ukraińskie, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Poniedziałek

Kapuśniak, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, mandarynka.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, marchewka gotowana, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, kotlet z ryby (filet z mintaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, potrawka z kurczaka, ryż, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Fasolowa, pierogi z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

28.02 – 11.03.2022 

Poniedziałek

Zacierkowa, schab w sosie, kasza bul-gur sałatka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kurczak pieczony, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (z fileta z miruny), ziemniaki, kapusta pekińska, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, indyk w sosie bazyliowym, ryż, sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński, leniwe z masłem, owoc, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, penne z kurczakiem i szpinakiem, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, marchewka, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne (filet z mintaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, surówka z ogórka, sałaty i papryki, kompot.

Piątek

Zupa z fasolki szparagowej, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

14.02 – 25.02.2022 

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, pierogi z mięsem, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (z fileta z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Krem z zielonego groszku, kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka, kompot.

Piątek

Fasolowa, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, bukiet warzyw, sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne (filet z mintaja), ziemniaki, sałatka z ogórka kiszonego, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, gulasz mięsny, kasza jęczmienna, surówka z kapusty pekińskiej, kompot, pączek.

Piątek

Barszcz czerwony, pierogi z serem i śmietaną, kompot, mandarynka.

Smacznego !!!

10.01 – 28.01.2022 

Poniedziałek

Zupa z zielonego groszku, schab w sosie, kasza gryczana, ogórek konserwowy, sok pomarańczowy.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet z indyka, ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (z fileta z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, jabłko.

Piątek

Fasolowa, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne (filet z mintaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, kurczak pieczony, ryż, marchewka, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński, pierogi z serem i śmietaną, kompot, jabłko.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, indyk w sosie bazyliowym, ryż, sałata lodowa z pestkami słonecznika i sosem musztardowo-miodowym, kompot.

Wtorek

Kalafiorowa, tagliatelle z kurczakiem i szpinakiem, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (miruna),  ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z ziemniakami, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, kapusta pekińska, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, leniwe z masełkiem, brzoskwinie, kompot.

Smacznego !!!

13.12 – 22.12.2021 

Poniedziałek

Jarzynowa, pierogi z mięsem, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot

Wtorek

Szczawiowa, gulasz wołowy, kasza bul-gur, mizeria, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne (z fileta z mintaja), ziemniaki, kapusta pekińska z kukurydzą, kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki,  kompot.

Piątek

Ukraiński, pierogi z serem i śmietaną, kompot, owoc.

Poniedziałek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, ,bukiet warzyw, kompot.

Wtorek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.

Środa

Pomidorowa z ryżem, udzik z kurczaka, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Smacznego !!!

29.11 – 10.12.2021 

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, indyk w sosie curry,  ryż, kompot, jabłko.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, mandarynka.

Środa

Pomidorowa z makaronem, kotlet z ryby, ziemniaki, surówka z białej kapusty, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, schab w sosie, kasza jęczmienna, ogórek konserwowy,  kompot.

Piątek

Kalafiorowa, kluski leniwe z masłem, brzoskwinia, kompot.

Poniedziałek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, ,marchewka, kompot.

Wtorek

Kapuśniak, penne z kurczakiem i szpinakiem, sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, banan.

Piątek

Fasolowa z ziemniakami, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

15.11 – 26.11.2021 

Poniedziałek

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, kapusta pekińska, kompot.

Wtorek

Zupa ryżowa, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, kompot.

Środa

Ogórkowa, klopsik z indyka, kopytka, sałatka z pomidorów, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, potrawka z kurczaka, ryż, czerwona kapusta, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński, makaron z serem, śmietaną i brzoskwiniami, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem, owoc, kompot.

Wtorek

Jarzynowa, bitka wieprzowa, kasza bul-gur, sałatka z ogórka kiszonego, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona, ziemniaki, kapusta kiszonego, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet mielony, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, pierogi ruskie, sałata lodowa, kompot.

Smacznego !!!

2.11 – 10.11.2021   

Poniedziałek

Wtorek

Kalafiorowa  z ziemniakami, tagiatelle z indykiem, kompot, owoc.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (miruna), ziemniaki, surówka z kapusty, kompot.

Czwartek

Krem z dyni, gulasz wołowy, kasza, ogórek konserwowy, sok pomarańczowy.

Piątek

Fasolowa z ziemniakami, naleśniki z serem i śmietaną, kompot owocowy, jabłko.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, klopsik w sosie własnym, kasza gryczana, mizeria, kompot.

Wtorek

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Środa

Pieczarkowa z makaronem, kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka, kompot.

Smacznego !!!

18.10 – 29.10.2021 

Poniedziałek

Kapuśniak z ziemniakami, pierogi z mięsem, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Wtorek

Zacierkowa, schab w sosie, kasza bul-gur, sałatka z pomidorów, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (miruna), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Zupa ryżowa, kotlet z indyka, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, ryż z twarożkiem i śmietaną, ananas, kompot.

Poniedziałek

Krem z zielonego groszku, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.

Wtorek

Pomidorowa z ryżem, kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, gruszka.

Środa

Pieczarkowa z makaronem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, surówka coleslaw, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, indyk w sosie bazylikowym, ryż, sałatka z sałaty, papryki, ogórka zielonego z jogurtem naturalnym i czosnkiem, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński, pierogi z serem i śmietaną, kompot, jabłko.

Smacznego !!!

4.10 – 15.10.2021r.

Poniedziałek

Kalafiorowa z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Koperkowa, kotlet schabowy, ziemniaki, marchewka, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne, ziemniaki, kapusta kwaszona, kompot.

Czwartek

Jarzynowa, gulasz mięsny, kasza jęczmienna, sałatka z ogórka kwaszonego, kompot.

Piątek

Fasolowa, leniwe z masłem, kompot, brzoskwinie.

Poniedziałek

Ogórkowa, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

Wtorek

Rosół z makaronem, mięso mielone drobiowo-wołowe, bukiet warzyw, ziemniaki, sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba po grecku, ziemniaki, kompot, banan.

Czwartek

Krupnik z ziemniakami, pulpet z indyka w sosie pieczarkowym, kopytka, sałatka z ogórka i pomidora, kompot.

Piątek

Zupa z fasolki szparagowej, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

                                                                                                                          Smacznego !!!

Jadłospis:

13.09 – 1.10.2021r.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona, ziemniaki, kapusta kwaszona, kompot.

Czwartek

Kapuśniak, tagiatelle z kurczakiem, jogurt owocowy.

Piątek

Barszcz czerwony z ziemniakami, pierogi z serem i śmietaną, kompot, brzoskwinie.

Poniedziałek

Krem z zielonego groszku, kotlet z indyka, ziemniaki, mizeria, kompot.

Wtorek

Ogórkowa, schab w sosie, kasza bul-gur, pomidory, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

Czwartek

Zupa ryżowa, kurczak pieczony, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Szczawiowa z ziemniakami, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, pierogi z mięsem, sałata lodowa, kompot.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, gruszka.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona, ziemniaki, kapusta kwaszona, kompot.

Czwartek

Zacierkowa z ziemniakami, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, banan.

Piątek

Ukraiński, naleśniki z serem i śmietaną, kompot, śliwka.

                                                                                                                          Smacznego !!!