Przypominamy o zasileniu konta w aplikacji Zamów Posiłek oraz o konieczności złożenia zamówienia na posiłki dla dzieci z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem.

Aby dziecko mogło odebrać zamówiony posiłek, konieczne jest aby posiadało przy sobie chip. 

Posiłki niezamówione, nie zostaną wydane 

Jeśli z jakichkolwiek powodów dziecko nie posiada chipa, należy wnieść opłatę w wysokości 6 zł za jego duplikat na numer konta 72 8009 0007 0011 5225 2001 0101 odbiorca ICDS, w tytule należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz dopisek SP1.

—————————————————————————————————————-

Informacja dla rodziców dzieci korzystających z żywienia w stołówce szkolnej.

Posiłki będą wydawane od 11września 2023.

Koszt obiadu wynosi 6,00 zł.

Nr konta do wpłat to : 61 8009 0007 0011 5225 2001 0105 odbiorca ICDS w Łomiankach.

Korzystamy wyłącznie z aplikacji ” Zamów posiłek „.

Przypominamy o konieczności zasilenia konta, zamawiania posiłków oraz każdorazowego posiadania chipa przez dziecko.

Osoby,  które zwróciły chip otrzymają nowy po uaktualnieniu danych w aplikacji.

Osoby, które wcześniej nie korzystały ze stołówki otrzymają chip po zarejestrowaniu się  w aplikacji Zamów posiłek.

Chipy zostaną przekazane do wychowawcy klasy.

Poniżej link do rejestracji w aplikacji dla nowych użytkowników.

//bit.ly/2Q8rDYo

lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

jak się zarejestrować: https://www.youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki: https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po&t=168s

2. Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. W pierwszych dniach, aby dać Państwu czas na oswojenie się z nową aplikacją przyznajemy debet na 5 dni od daty rejestracji w wysokości 30 zł, a więc możliwość zamawiania bez płacenia do tej kwoty. Po tym czasie należy debet spłacić

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android iOS.

Zamówienie posiłków należy zrobić w aplikacji zawsze z co najmniej z trzydniowym wyprzedzeniem, a odwołanie do godziny 8.00 rano w dniu wydawania posiłków. Informację na temat kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”.    
W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Telefon kontaktowy: lub 519 527 086


JADŁOSPIS
 
03.06.- 14.06.2024r.
Poniedziałek
Kapuśniak (seler) z ziemniakami z dodatkiem przesmażonej cebulki na bulionie warzywnym, klopsik wieprzowy   w sosie pomidorowym (mąka pszenna, jaja, mleko), kasza gryczana, sałata lodowa z sosem musztardowo (gorczyca) – miodowym i prażonymi pestkami słonecznika, kompot wieloowocowy.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki,  kotlet schabowy w złocistej panierce (z mąki pszennej, jaj), ziemniaki purée, młoda kapusta gotowana z dodatkiem kopru i masła (z mleka), kompot owocowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (mąka pszenna) i śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, filet rybny w panierce (miruna, mąka pszenna, jaja), ziemniaki gotowane, surówka z kapusty kiszonej z marchewką i jabłkiem oraz dodatkiem oliwy z oliwek, kompot wieloowocowy.
Czwartek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, indyk duszony w sosie bazyliowym (mąka pszenna), ryż biały gotowany, sałatka z pomidora i cebuli, jogurt owocowy.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, makaron (z mąki pszennej)   z serem i śmietaną (z mleka), truskawki gruntowe, kompot wieloowocowy.
Poniedziałek
Zupa kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, gyros    z kurczaka, ryż gotowany, sałata lodowa z pomidorem i sosem czosnkowo-jogurtowym (z mleka), kompot wieloowocowy.
Wtorek
Pieczarkowa z makaronem (seler, mąka pszenna) ze śmietaną (z mleka) i podsmażanymi na masełku (z mleka) pieczarkami, przygotowywana na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, kapusta faszerowana (mąka pszenna) w sosie pomidorowym, ziemniaki gotowane, sok jabłkowy 100%.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, paluszki rybne w panierce (filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), ziemniaki gotowane, surówka z młodej kapusty z koperkiem oraz dodatkiem oliwy z oliwek, kompot wieloowocowy.
Czwartek
Ogórkowa (seler) z ziemniakami i podsmażanymi na masełku (z mleka) ogórkami na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, leczo z indyka, makaronem (mąka pszenna), kompot wieloowocowy.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) z ziemniakami z dodatkiem śmietany (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, pierogi (mąka pszenna) z serem i śmietaną (z mleka), kompot owocowy, arbuz.
Smacznego!!!
 
 
17.06.- 20.06.2024r.
Poniedziałek
Jarzynowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym, spaghetti (mąka pszenna) z mięsem  i sosem bolońskim, herbata owocowa, nektarynka.
Wtorek
Zupa koperkowa (seler) na bulionie warzywnym z ryżem,  kotlet z indyka w złocistej panierce (z mąki pszennej, jaj), ziemniaki purée, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot owocowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, filet   z łososia pieczony z masłem (z mleka), ziemniaki gotowane, sałatka z ogórka kiszonego i cebuli z dodatkiem oliwy  z oliwek, kompot wieloowocowy.
Czwartek
Fasolowa (seler) z ziemniakami na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, makaron (mąka pszenna)  z kurczakiem i szpinakiem (mleko), kompot, jabłko.
Smacznego!!!
 
20.05.- 29.05.2024r.
Poniedziałek
Jarzynowa (seler) z ziemniakami na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, zabielona śmietaną (z mleka), bitka schabowa z podsmażaną cebulką w sosie własnym (mąka pszenna), kasza bul gur (pszenica), mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot wieloowocowy, banan.
Wtorek
Zupa ryżowa na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, kapusta faszerowana (jajka, mąka pszenna), ziemniaki młode, kompot owocowy, jabłko.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (mąka pszenna) i śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, ryba smażona w panierce (miruna, mąka pszenna, jaja), ziemniaki gotowane, surówka z kapusty pekińskiej, kukurydzy z dodatkiem majonezu (gorczyca, żółtko jaj), sok jabłkowy 100 %.
Czwartek
Zupa kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, kurczak po meksykańsku z dodatkiem pomidorów, fasolki czerwonej i kukurydzy, oregano i bazylii,  ryż, kompot owocowy, gruszka.
Piątek
Krupnik (seler) z ziemniakami i kaszą jęczmienną (jęczmień) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, kluski leniwe (mąka pszenna, jaja, mleko) delikatnie polewane masłem (z mleka), surówka z marchewki i jabłka, kompot owocowy .
 
Poniedziałek
Zupa ogórkowa (seler) z ziemniakami z podsmażonymi na masełku( z mleka) ogórkami kiszonymi, zabielona śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, makaron spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim na bazie pomidorów i bazylii, kompot wieloowocowy, banan.
Wtorek
Zupa pieczarkowa (seler) z ziemniakamii śmietaną (z mleka) z makaronem (z mąki pszennej) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, udzik pieczony z kurczaka, młode ziemniaki, marchewka gotowana zasmażona z masłem (z mleka) i mąką, sok pomarańczowy 100%.
Środa
Fasolowa (seler) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, indyk w sosie curry zagęszczonym śmietanką  (z mleka) i mąką , ryż, sałatka ogórka kiszonego i pomidorów, kompot wieloowocowy, jabłko.
                                                                                                                                       Smacznego!!! 
03.04-05.04.2024r.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, ryba smażona obtaczana w panierce (miruna, mąka pszenna, jaja), ziemniaki gotowane, surówka colesław z marchewką z majonezem (gorczyca, żółtko jaj), kompot wieloowocowy, jabłko grójeckie.
Czwartek
Ogórkowa (seler) z ziemniakami na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, zabielony śmietanką (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (mąka pszenna, jajka), kasza gryczana, sałata lodowa z papryką i sosem jogurtowo- czosnkowym (z mleka), sok jabłkowy 100 %.
Piątek
Zupa fasolowa (seler) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, pierogi z serem białym(z mąki pszennej, jaj, mleka) i polane śmietanką (z mleka), mandarynka, kompot wieloowocowy.
 
 
 
 
Smacznego!!!
 
18.03.- 27.03.2024r.
Poniedziałek
Zupa (seler) zacierkowa (mąka pszenna jaja) z ziemniakami na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, filet z piersi kurczaka w sosie (mąka pszenna) curry ze śmietaną (z mleka), ryż, sałatka z ogórka kiszonego i pomidora z dodatkiem cebuli i oliwy z oliwek, kompot wieloowocowy, gruszka.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) z podsmażaną na masełku (z mleka) pieczarką z makaronem (z mąki pszennej) i dodatkiem śmietany (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki,  kotlet mielony pożarski (z mąki pszennej, jaj), ziemniaki gotowane, marchewka z masłem (z mleka), sok jabłkowy 100%.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki,
ryba smażona obtaczana w panierce (miruna, mąka pszenna, jaja), ziemniaki gotowane, surówka z kapusty kiszonej
z marchewką i jabłkiem oraz dodatkiem oliwy z oliwek, kompot wieloowocowy, jabłko grójeckie.
Czwartek
Krupnik z kaszy jęczmiennej (seler) z ziemniakami na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, bitka schabowa w sosie (mąka pszenna) z dodatkiem podsmażonej cebulki, kopytka (z mąki pszennej, jajko), sałata lodowa z sosem miodowo-musztardowymi prażonymi pestkami słonecznika, jogurt owocowy.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) kapustą białą, fasolką i z ziemniakami z dodatkiem śmietany (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, makaron świderki (z mąki pszennej) z serem białym i śmietaną
(z mleka), musem truskawki, kompot wieloowocowy.
Poniedziałek
Zupa ogórkowa (seler) z podduszonym na maśle (z mleka) ogórkiem ze śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, pierś z indyka w sosie bazyliowym zagęszczony śmietanką (z mleka), ryż biały gotowany na sypko z dodatkiem masła (z mleka), sałatka z pomidorów i cebuli, galaretka owocowa do picia, banan.
Wtorek
Krem z dyni (seler) na bulionie warzywnym z pestkami z dyni zabielona śmietanką (z mleka), udko z kurczaka pieczone, ziemniaki purée, fasolka szparagowa gotowana na parze polane roztopionym masełkiem (z mleka), sok pomarańczowy 100%.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i dodatkiem śmietany (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki,  paluszki rybne (z mintaja) w złocistej panierce (z mąki pszennej i jaj) surówka z kapusty pekińskiej z dodatkiem marchewki, jabłka i majonezu (gorczyca, żółtko jaj), herbata owocowa, mandarynka.
 
 
Smacznego!!!

 
04.03.- 15.03.2024r.
Poniedziałek
Krupnik (seler) z ziemniakami i kaszą jęczmienną (jęczmień) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, gotowane pierogi (mąka pszenna) z mięsem polewane przesmażoną cebulką, sałata lodowa z sosem musztardowo (gorczyca) – miodowym i prażonymi pestkami słonecznika, kompot wieloowocowy, jabłko grójeckie.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) zpodsmażaną na masełku (z mleka) pieczarką z makaronem (z mąki pszennej) i dodatkiem śmietany (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki,  kotlet z indyka w złocistej panierce
(z mąki pszennej, jaj), ziemniaki purée, fasolka szparagowa z polewana masłem (z mleka), sok pomarańczowy 100%.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki,
filet rybny w panierce (miruna, mąka pszenna, jaja), ziemniaki gotowane, surówka z kapusty kiszonej
z marchewką i jabłkiem oraz dodatkiem oliwy z oliwek, kompot wieloowocowy.
Czwartek
Zupa z różyczek kalafiora (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, klopsik wieprzowy w sosie pomidorowym (mąka pszenna, mleko, jaja), kasza gryczana prażona, sałata masłowa z dodatkiem śmietany (z mleka) i cytryny, kompot wieloowocowy, mandarynka.
Piątek
Zupa z białej fasoli (seler) na bulionie warzywnym z dodatkiem przesmażonej cebulki, ryż biały na sypko
z twarożkiem i śmietaną (z mleka), ananas, kompot wieloowocowy.
Poniedziałek
Zupa z fasolki szparagowej mieszanej (seler) ze śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, makaron spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim na bazie pomidorów i bazylii, kompot wieloowocowy, banan.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler) na bulionie warzywnym ze świeżo siekanym koperkiem, kotlet schabowy w chrupiącej panierce (z mąki pszennej, jaj), ziemniaki purée, warzywa gotowane na parze polane roztopionym masełkiem
(z mleka), sok jabłkowy 100%.
Środa
Zupa ogórkowa (seler) z duszonym na maśle (z mleka) ogórkiem ze śmietaną (z mleka) na bulionie warzywnym
ze świeżo siekaną natką pietruszki, makaron penne (mąka pszenna) z pieczonym łososiem w sosie śmietanowym
(filet z łososia, mąka pszenna, mleko) z dodatkiem świeżo siekanego koperku, sałatka z pomidorów i cebulki
z oliwą, kompot wieloowocowy.
Czwartek
Krem z pora (seler) z ziemniakami na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, gyros z kurczaka, ryż biały na sypko, sałata lodowa z papryką i sosem jogurtowo-czosnkowym (mleko), kompot wieloowocowy, gruszka.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) z ziemniakami z dodatkiem śmietany (z mleka) na bulionie warzywnym ze świeżo siekaną natką pietruszki, kluski leniwe (mąka pszenna) delikatnie polewane masłem (z mleka) z siekanymi brzoskwiniami w syropie, lemoniada.
Smacznego!!!

 
5.02.- 16.02.2024r.
Poniedziałek
Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (mąka pszenna, jaja, mleko), kasza jęczmienna (jęczmień), kapusta pekińska z sosem jogurtowo-majonezowym (mleko, żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka),  kurczak pieczony, ziemniaki, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot, mandarynka.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.
Czwartek
Krem z dyni (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok jabłkowy.
Piątek
Fasolowa (seler), makaron z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), schab w sosie (mąka pszenna), kasza bul-guar (pszenica), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika (gorczyca), kompot.
Wtorek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka),  kurczak w sosie curry ze śmietaną (z mleka), ryż, sałatka z ogórka kiszonego i pomidora, kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona  w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana w sosie (mąka pszenna), ziemniaki, kompot, mandarynka.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.
 
 
Smacznego!!!

 
29.01.- 2.02.2024r.
Poniedziałek
Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti (mąka pszenna) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler),  kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną i jajami),ziemniaki, bukiet warzyw z masłem (z mleka), kompot.
Środa
Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), gulasz wieprzowy (mąka pszenna), kasza gryczana, kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.
Czwartek
Pieczarkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, mandarynka.
Piątek
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet z miruny, mąka pszenna i jaja), ziemniaki, kiszona kapusta, kompot.
 
 
Smacznego!!!

 
15.01.- 26.01.2024r.
Poniedziałek
Zacierkowa (seler, mąka pszenna), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, kalafior gotowany z masłem (z mleka), kompot, gruszka.
Wtorek
Krem z dyni (seler) ze śmietaną (z mleka),  schab w sosie (z mąką pszenną i jajami),kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, sok owocowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet miruna, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), jabłko, kompot.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana w sosie (z mąką pszenną), ziemniaki, banan, kompot.
Piątek
Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), naleśniki (z mąki pszennej i jaj) z serem, śmietaną (z mleka), mandarynka, kompot.
 
Poniedziałek
Krupnik z ziemniakami (seler), spaghetti (mąka pszenna),z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka),  kotlet mielony (mąka pszenna, jaja),ziemniaki, buraczki na ciepło z masłem (z mąką pszenną, mlekiem), sok jabłkowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot, gruszka.
Czwartek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), kurczak w sosie słodko-kwaśnym (soja), ryż, kompot, mandarynka.
Piątek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
 
 
Smacznego!!!


2.01.- 5.01.2024r.


Poniedziałek
 
 
Wtorek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka),  schab w sosie (mąka pszenna),kasza bul-gur (z pszenicą), sałatka z ogórka kiszonego, kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, marchewka z masełkiem (z mleka), sok owocowy.
Piątek
Zupa zacierkowa (seler) z ziemniakami, ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinia, kompot.
 
 
 
Smacznego!!!


18 – 22.12.2023 r.


Poniedziałek
Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż po meksykańsku, kompot, jabłko.
Wtorek
Rosół (seler) z makaronem (z mąki pszennej),  mięso-mielone drobiowo-wołowe,ziemniaki, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet miruna, mąka pszenna), ziemniaki, kompot, gruszka.
Czwartek
Zupa jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ryż, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym z pestkami słonecznika, kompot.
Piątek
Fasolowa (seler) z ziemniakami, makaron z serem, śmietaną (z mleka) i truskawkami, kompot.
 
 
 
Smacznego!!!4.12.- 15.12.2023r.
 
 
Poniedziałek
Zacierkowa (seler, mąka pszenna), kurczak w sosie curry (z mąką pszenną, mlekiem), ryż, sałatka  z ogórka i pomidora, kompot.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka),  kotlet schabowy panierowany (mąka pszenna, jaja),ziemniaki, marchewka gotowana z masełkiem (z mleka), sok jabłkowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach (filet miruna, mąka pszenna), ziemniaki, kompot, jabłko.
Czwartek
Zupa kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie własnym (z mąką pszenną, jajami), kasza jęczmienna (jęczmień), kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), mandarynka, kompot.
 
Poniedziałek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, brokuł z masełkiem (z mleka), sok pomarańczowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.
Czwartek
Krem z dyni (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), schab pieczony, ziemniaki, sałata lodowa  z pomidorem, papryką i sosem czosnkowym, kompot.
Piątek
Fasolowa (seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
 
Smacznego!!!


20.11.- 1.12.2023r.

Poniedziałek
Krupnik z ziemniakami (seler), spaghetti (z mąką pszenną) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.
Wtorek
Pomidorowa z ryżem (seler),  kurczak pieczony,ziemniaki, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym (gorczyca) i pestkami słonecznika, kompot.
Środa
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet miruna, filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego, cebuli i marchewki, kompot.
Czwartek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami), kasza gryczana, kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Piątek
Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Kapuśniak (seler) z ziemniakami, penne (z mąki pszennej), z kurczakiem i szpinakiem ze śmietaną (z mleka), kompot, gruszka.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana (z mąką pszenną i jajami) ziemniaki, kompot, banan.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.
Czwartek
Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), ryż po meksykańsku, kompot, mandarynka.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), kluski leniwe (z mąką pszenną, mlekiem) z masłem  (z mleka), ananas, kompot.
 
 
Smacznego!!!


6.11.- 17.11.2023r.

Poniedziałek
Kapuśniak z ziemniakami (seler), indyk w sosie curry (z mąką pszenną) i śmietaną (z mleka), ryż, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler),  kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami),ziemniaki, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.
Środa
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet miruna z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Czwartek
Zacierkowa z ziemniakami (seler), potrawka z kurczaka ze śmietaną (z mąką pszenną, mlekiem), ryż, sałatka z pomidora, sałaty i papryki, kompot.
Piątek
Fasolowa (seler), pierogi z serem i śmietaną (z mleka), mandarynka, kompot.
 
Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) zziemniakami i śmietaną (z mleka), schab w sosie (z mąką pszenną), makaron               (z mąki pszennej), ogórek konserwowy, kompot.
Wtorek
Krem z groszku zielonego (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja) ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.
Środa
Pomidorowa z ryżem (seler) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.
Czwartek
Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, kompot.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) i śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.
 
 
Smacznego!!!23.10.- 3.11.2023r.
 
 
Poniedziałek
Pieczarkowa z ziemniakami (seler) i śmietaną (z mleka), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), surówka z kapusty pekińskiej z sosem winegret, kompot.
Wtorek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka),  indyk w sosie bazyliowym (z mąką pszenną),ryż, sałatka z pomidora i ogórka kiszonego, kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach ( miruna z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, jabłko.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana z masłem (z mleka), sok jabłkowy.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Krupnik (seler) zziemniakami, spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, mandarynka.
Wtorek
Ogórkowa (seler) z ziemniakamii śmietaną (z mleka), naleśniki (mąka pszenna, jaja, mleko) z serem i śmietaną (z mleka), ananas, kompot.
Środa
 
Czwartek
Jarzynowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami), kasza gryczana, sałata lodowa z pestkami słonecznika i sosem musztardowo-miodowym, kompot.
Piątek
Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), surówka z kapusty kiszonej, kompot.
 
 
Smacznego!!!


JADŁOSPIS
09.10.- 20.10.2023r.
 
 
Poniedziałek
Zupa jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), jabłko, kompot.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) z makaronem(z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka),  kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną, jajami),ziemniaki, bukiet warzyw z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne ( miruna z mąką pszenną, jaja), ziemniaki, surówka z colesławz majonezem (gorczyca, żółtko jaj) kompot.
Czwartek
Kalafiorowa z ziemniakami (seler) i ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny(z mąką pszenną), kasza bul gur, sałatka z ogórka kiszonego, kompot.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), kluski leniwe serem (z mleka), marchewka z jabłkiem, kompot.
 
Poniedziałek
Ogórkowa  (seler) zziemniakami i śmietaną( z mleka), makaron penne (z mąki pszennej) z kurczakiem i szpinakiem ze śmietaną( z mleka), gruszka, kompot.
Wtorek
Kapuśniak z ziemniakami (seler), klopsik w sosie (mąka pszenna, jaja), kasza jęczmienna, sałata lodowa z pestkami słonecznika i sosem miodowo-musztardowym (gorczyca, żółtko jaj), kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki) i śmietaną (z mleka), ryba (miruna) smażona w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana w sosie (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, śliwka kompot,
Piątek
Fasolowa (seler), ryż z twarożkiem i śmietaną (mleka), brzoskwinie, kompot.
 
 
Smacznego!!!


 
25.09.- 6.10.2023r.

Poniedziałek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), indyk w sosie curry (z mąką pszenną, mleko), ryż, sałata lodowa z papryką, kompot.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kurczak pieczony,ziemniaki, marchewka gotowana z masełkiem (z mleka), sok jabłkowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąką pszenną) i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach (filet z miruny z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, gruszka.
Czwartek
Pieczarkowa z ziemniakami (seler) i ze śmietaną (z mleka), schab w sosie (z mąką pszenną), kopytka (z mąką pszenną i jajami), mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.
 
Poniedziałek
Krupnik z ziemniakami (seler, jęczmień), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.
Wtorek
Krem z dyni (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet schabowy w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba (miruna) smażona w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.
Czwartek
Zacierkowa (seler, z mąką pszenną, jajami) z ziemniakami, kurczak w sosie słodko-kwaśnym (z mąką pszenną, jajami), ryż, kompot, gruszka
Piątek
Fasolowa (seler), makaron (z mąką pszenną) z serem i śmietaną (mleka), truskawki, kompot.
 
 
Smacznego!!!
11.09.- 22.09.2023r.

Poniedziałek
Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), banan, kompot.
Wtorek
Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, bukiet warzyw z masełkiem (z mleka), kompot, jabłko.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, sok jabłkowy.
Czwartek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Kapuśniak (seler) z ziemniakami, makaron (pszenica) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), leczo z indykiem (z mąką pszenną), ryż, kompot, gruszka.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana w sosie pomidorowym (mąka pszenna), ziemniaki, kompot, jabłko.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba (miruna) smażona w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z białej kapusty z koperkiem i sosem vinegret, kompot.
Czwartek
Zupa fasolowa (seler) z ziemniakami, klopsik wieprzowy (z mąką pszenną, jajami),  kasza gryczana, sałata lodowa z sosem miodowo-musztardowym z pestkami słonecznika, sok pomarańczowy.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi (z mąką pszenną) z serem i śmietaną (mleka), kompot, nektarynka.
 
 
Smacznego!!!Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), owoc, kompot.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta gotowana, sok jabłkowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona  w panierce (filet z miruny z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.
Czwartek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), schab pieczony w sosie, kopytka, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (pszenica) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki,  kompot.

Poniedziałek
Szczawiowa (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.
Wtorek
Zupa porowa (seler, mąka pszenna) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny, kasza bul-gur, sałatka z pomidorów i cebuli, kompot.
Środa
Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masełkiem (z mleka), kompot.
Czwartek
Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (mąka pszenna) i śmietaną (z mleka), kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, owoc.
Piątek
 
 
 
Smacznego!!!
Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), owoc, kompot.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta gotowana, sok jabłkowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona  w panierce (filet z miruny z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.
Czwartek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), schab pieczony w sosie, kopytka, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (pszenica) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki,  kompot.

Poniedziałek
Szczawiowa (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.
Wtorek
Zupa porowa (seler, mąka pszenna) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny, kasza bul-gur, sałatka z pomidorów i cebuli, kompot.
Środa
Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masełkiem (z mleka), kompot.
Czwartek
Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (mąka pszenna) i śmietaną (z mleka), kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, owoc.
Piątek
 
 
 
Smacznego!!!


2.01.- 5.01.2024r.


Poniedziałek
 
 
Wtorek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka),  schab w sosie (mąka pszenna),kasza bul-gur (z pszenicą), sałatka z ogórka kiszonego, kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, marchewka z masełkiem (z mleka), sok owocowy.
Piątek
Zupa zacierkowa (seler) z ziemniakami, ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinia, kompot.
 
 
 
Smacznego!!!


18 – 22.12.2023 r.


Poniedziałek
Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż po meksykańsku, kompot, jabłko.
Wtorek
Rosół (seler) z makaronem (z mąki pszennej),  mięso-mielone drobiowo-wołowe,ziemniaki, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet miruna, mąka pszenna), ziemniaki, kompot, gruszka.
Czwartek
Zupa jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ryż, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym z pestkami słonecznika, kompot.
Piątek
Fasolowa (seler) z ziemniakami, makaron z serem, śmietaną (z mleka) i truskawkami, kompot.
 
 
 
Smacznego!!!4.12.- 15.12.2023r.
 
 
Poniedziałek
Zacierkowa (seler, mąka pszenna), kurczak w sosie curry (z mąką pszenną, mlekiem), ryż, sałatka  z ogórka i pomidora, kompot.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka),  kotlet schabowy panierowany (mąka pszenna, jaja),ziemniaki, marchewka gotowana z masełkiem (z mleka), sok jabłkowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach (filet miruna, mąka pszenna), ziemniaki, kompot, jabłko.
Czwartek
Zupa kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie własnym (z mąką pszenną, jajami), kasza jęczmienna (jęczmień), kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), mandarynka, kompot.
 
Poniedziałek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, brokuł z masełkiem (z mleka), sok pomarańczowy.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.
Czwartek
Krem z dyni (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), schab pieczony, ziemniaki, sałata lodowa  z pomidorem, papryką i sosem czosnkowym, kompot.
Piątek
Fasolowa (seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
 
Smacznego!!!


20.11.- 1.12.2023r.

Poniedziałek
Krupnik z ziemniakami (seler), spaghetti (z mąką pszenną) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.
Wtorek
Pomidorowa z ryżem (seler),  kurczak pieczony,ziemniaki, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym (gorczyca) i pestkami słonecznika, kompot.
Środa
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet miruna, filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego, cebuli i marchewki, kompot.
Czwartek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami), kasza gryczana, kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Piątek
Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Kapuśniak (seler) z ziemniakami, penne (z mąki pszennej), z kurczakiem i szpinakiem ze śmietaną (z mleka), kompot, gruszka.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana (z mąką pszenną i jajami) ziemniaki, kompot, banan.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.
Czwartek
Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), ryż po meksykańsku, kompot, mandarynka.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), kluski leniwe (z mąką pszenną, mlekiem) z masłem  (z mleka), ananas, kompot.
 
 
Smacznego!!!


6.11.- 17.11.2023r.

Poniedziałek
Kapuśniak z ziemniakami (seler), indyk w sosie curry (z mąką pszenną) i śmietaną (z mleka), ryż, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler),  kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami),ziemniaki, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.
Środa
Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet miruna z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.
Czwartek
Zacierkowa z ziemniakami (seler), potrawka z kurczaka ze śmietaną (z mąką pszenną, mlekiem), ryż, sałatka z pomidora, sałaty i papryki, kompot.
Piątek
Fasolowa (seler), pierogi z serem i śmietaną (z mleka), mandarynka, kompot.
 
Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) zziemniakami i śmietaną (z mleka), schab w sosie (z mąką pszenną), makaron               (z mąki pszennej), ogórek konserwowy, kompot.
Wtorek
Krem z groszku zielonego (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja) ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.
Środa
Pomidorowa z ryżem (seler) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.
Czwartek
Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, kompot.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) i śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.
 
 
Smacznego!!!23.10.- 3.11.2023r.
 
 
Poniedziałek
Pieczarkowa z ziemniakami (seler) i śmietaną (z mleka), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), surówka z kapusty pekińskiej z sosem winegret, kompot.
Wtorek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka),  indyk w sosie bazyliowym (z mąką pszenną),ryż, sałatka z pomidora i ogórka kiszonego, kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach ( miruna z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, jabłko.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana z masłem (z mleka), sok jabłkowy.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Krupnik (seler) zziemniakami, spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, mandarynka.
Wtorek
Ogórkowa (seler) z ziemniakamii śmietaną (z mleka), naleśniki (mąka pszenna, jaja, mleko) z serem i śmietaną (z mleka), ananas, kompot.
Środa
 
Czwartek
Jarzynowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami), kasza gryczana, sałata lodowa z pestkami słonecznika i sosem musztardowo-miodowym, kompot.
Piątek
Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja, mąka pszenna, jaja), surówka z kapusty kiszonej, kompot.
 
 
Smacznego!!!


JADŁOSPIS
09.10.- 20.10.2023r.
 
 
Poniedziałek
Zupa jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), jabłko, kompot.
Wtorek
Pieczarkowa (seler) z makaronem(z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka),  kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną, jajami),ziemniaki, bukiet warzyw z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne ( miruna z mąką pszenną, jaja), ziemniaki, surówka z colesławz majonezem (gorczyca, żółtko jaj) kompot.
Czwartek
Kalafiorowa z ziemniakami (seler) i ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny(z mąką pszenną), kasza bul gur, sałatka z ogórka kiszonego, kompot.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), kluski leniwe serem (z mleka), marchewka z jabłkiem, kompot.
 
Poniedziałek
Ogórkowa  (seler) zziemniakami i śmietaną( z mleka), makaron penne (z mąki pszennej) z kurczakiem i szpinakiem ze śmietaną( z mleka), gruszka, kompot.
Wtorek
Kapuśniak z ziemniakami (seler), klopsik w sosie (mąka pszenna, jaja), kasza jęczmienna, sałata lodowa z pestkami słonecznika i sosem miodowo-musztardowym (gorczyca, żółtko jaj), kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki) i śmietaną (z mleka), ryba (miruna) smażona w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.
Czwartek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana w sosie (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, śliwka kompot,
Piątek
Fasolowa (seler), ryż z twarożkiem i śmietaną (mleka), brzoskwinie, kompot.
 
 
Smacznego!!!


 
25.09.- 6.10.2023r.

Poniedziałek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), indyk w sosie curry (z mąką pszenną, mleko), ryż, sałata lodowa z papryką, kompot.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kurczak pieczony,ziemniaki, marchewka gotowana z masełkiem (z mleka), sok jabłkowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąką pszenną) i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach (filet z miruny z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, gruszka.
Czwartek
Pieczarkowa z ziemniakami (seler) i ze śmietaną (z mleka), schab w sosie (z mąką pszenną), kopytka (z mąką pszenną i jajami), mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.
 
Poniedziałek
Krupnik z ziemniakami (seler, jęczmień), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.
Wtorek
Krem z dyni (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet schabowy w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), kompot.
Środa
Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba (miruna) smażona w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.
Czwartek
Zacierkowa (seler, z mąką pszenną, jajami) z ziemniakami, kurczak w sosie słodko-kwaśnym (z mąką pszenną, jajami), ryż, kompot, gruszka
Piątek
Fasolowa (seler), makaron (z mąką pszenną) z serem i śmietaną (mleka), truskawki, kompot.
 
 
Smacznego!!!
11.09.- 22.09.2023r.

Poniedziałek
Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), banan, kompot.
Wtorek
Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, bukiet warzyw z masełkiem (z mleka), kompot, jabłko.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, sok jabłkowy.
Czwartek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Kapuśniak (seler) z ziemniakami, makaron (pszenica) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.
 
Poniedziałek
Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), leczo z indykiem (z mąką pszenną), ryż, kompot, gruszka.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kapusta faszerowana w sosie pomidorowym (mąka pszenna), ziemniaki, kompot, jabłko.
Środa
Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba (miruna) smażona w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z białej kapusty z koperkiem i sosem vinegret, kompot.
Czwartek
Zupa fasolowa (seler) z ziemniakami, klopsik wieprzowy (z mąką pszenną, jajami),  kasza gryczana, sałata lodowa z sosem miodowo-musztardowym z pestkami słonecznika, sok pomarańczowy.
Piątek
Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi (z mąką pszenną) z serem i śmietaną (mleka), kompot, nektarynka.
 
 
Smacznego!!!Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), owoc, kompot.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta gotowana, sok jabłkowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona  w panierce (filet z miruny z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.
Czwartek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), schab pieczony w sosie, kopytka, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (pszenica) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki,  kompot.

Poniedziałek
Szczawiowa (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.
Wtorek
Zupa porowa (seler, mąka pszenna) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny, kasza bul-gur, sałatka z pomidorów i cebuli, kompot.
Środa
Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masełkiem (z mleka), kompot.
Czwartek
Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (mąka pszenna) i śmietaną (z mleka), kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, owoc.
Piątek
 
 
 
Smacznego!!!
Poniedziałek
Kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), owoc, kompot.
Wtorek
Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta gotowana, sok jabłkowy.
Środa
Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona  w panierce (filet z miruny z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.
Czwartek
Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), schab pieczony w sosie, kopytka, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.
Piątek
Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (pszenica) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki,  kompot.

Poniedziałek
Szczawiowa (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.
Wtorek
Zupa porowa (seler, mąka pszenna) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny, kasza bul-gur, sałatka z pomidorów i cebuli, kompot.
Środa
Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), kotlet z indyka w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masełkiem (z mleka), kompot.
Czwartek
Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (mąka pszenna) i śmietaną (z mleka), kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, owoc.
Piątek
 
 
 
Smacznego!!!

08.05.-19.05.2023r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), tagiatelle  z kurczakiem i szpinakiem (z mąką pszenną, śmietana), owoc, kompot.

Wtorek

Pieczarkowa z ziemniakami i śmietaną (seler, mleko), indyk w sosie bazyliowym (z mąką pszenną), ryż,

sałatka z pomidora i ogórka kiszonego, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), paluszki rybne  w panierce (filet z dorsza z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z młodej kapusty, kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z mąką pszenną, jajami), bukiet warzyw z masełkiem (z mleka), sok pomarańczowy.

Piątek

Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), owoc,  kompot.

Poniedziałek

Kapuśniak (seler), schab w sosie (z mąką pszenną), kasza bul-gur (pszenica), sałatka z pomidora                    i cebulki, kompot.

Wtorek

Rosół z makaronem (seler, mąka pszenna), mięso mielone drobiowo-wołowy, ziemniaki, sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem (seler) i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet miruna, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.

Czwartek

Zupa ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pieczarkowym (z mąką pszenną, mlekiem), kasza jęczmienna (jęczmień), sałata lodowa z pomidorem i papryką, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), pierogi leniwe z masłem (mąka pszenna, jaja, mleko), surówka z marchewki i jabłka, kompot.

Smacznego!!

!

24.04.-5.05.2023r.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami (seler, jęczmień), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąką pszenną), banan, kompot.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem (seler, mąka pszenna, mleko), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną, jaja), ziemniaki, marchewka gotowana (mleko, mąka pszenna), sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet miruna z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka colesław z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), schab w sosie z makaronem (z mąką pszenną), sałata lodowa z papryką i pomidorem, kompot.

Piątek

Fasolowa (seler), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Zupa zacierkowa (seler) z ziemniakami, klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną), kasza gryczana, ogórek konserwowy, kompot.

Piątek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron z serem i śmietaną (mąka pszenna, mleko), ananas, kompot.

Smacznego!!!

12.04.-21.04.2023r.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Zupa zacierkowa (seler, mąka pszenna) z ziemniakami, indyk w sosie bazyliowym (z mąką pszenną), ryż, sałatka z pomidorów i cebuli, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami), kasza gryczana, colesław z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Piątek

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet miruna z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Poniedziałek

Kapuśniak (seler) z ziemniakami,  kurczak w sosie curry, ryż, sałata masłowa ze śmietaną (z mleka), kompot.     

Wtorek

Kalafiorowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka),  gulasz mięsny (z mąki pszennej), kasza bul-gur (pszenica), surówka z ogórka kiszonego i pomidora, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby w panierce (z jaj i mąki pszennej, ryba), ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kurczak pieczony, ziemniaki, fasolka szparagowa z masełkiem (z mleka), sok jabłkowy.

Piątek

Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron z serem, śmietaną (z mleka) i truskawkami, kompot.

Smacznego!!!

27.03.-5.04.2023r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), klopsik w sosie własnym (z mąką pszenną i jajami), kasza jęczmienna (jęczmień), sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.   

Wtorek

Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka),  kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana z masłem (z mleka, mąką pszenną), sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet sola, miruna z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Krupnik (seler) z ziemniakami (jęczmień), bitka schabowa (z mąką pszenną), makaron (z mąką pszenną), kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Piątek

Fasolowa (seler), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.

Poniedziałek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, owoc.     

Wtorek

Krupnik ryżowy (seler),  kotlet schabowy w panierce (z mąki pszennej i jaj), ziemniaki, mieszanka warzyw z masełkiem (z mleka), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), paluszki rybne z dorsza w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Smacznego!!!

13.03 – 24.03.2023

Poniedziałek

Zacierkowa (seler, mąka pszenna), filet z indyka w sosie bazyliowym (z mąką pszenną), ryż, sałatka            z pomidorów, kompot.

Wtorek

Rosół wołowo-drobiowy (seler) z makaronem (z mąką pszenną), mięso mielone, ziemniaki, mizeria           ze śmietaną (z mlekiem), kompot owocowy, mandarynka.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne z dorsza w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), gulasz wieprzowy, kasza bul-gur,

sałata ze śmietaną (z mleka), kompot.

Piątek

Fasolowa (seler) ziemniakami, naleśniki (z mąki pszennej i jaj) z serem, śmietaną (z mleka)                          i brzoskwiniami,kompot.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka),spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.     

Wtorek

Krupnik ryżowy,  kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, fasolka szparagowa z masełkiem (z mleka), sok pomarańczowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąką pszenną) i śmietaną (z mleka), ryba smażona               w panierce (filet z miruny z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka colesław, kompot.

Czwartek  

Krem z brokułów (seler) ze śmietaną (z mleka), kapusta faszerowana w sosie (z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, banan.

Piątek

Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem, śmietaną                    (z mleka) i truskawkami,kompot,

Smacznego !!!

27.02.-10.03.2023r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka),spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.     

Wtorek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet sola z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, kapusta biała z koperkiem i sosem winegret, kompot, mandarynka.

Czwartek

Ogórkowa  (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), indyk w sosie curry(z mąką pszenną), ryż, sałata lodowa z pomidorem i papryką, kompot.

Piątek

Fasolowa (seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka) i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną i jajami),  ze śmietaną(z mleka)  kasza gryczana, surówka colesław z majonezem (gorczyca i żółtka jaj), kompot.

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka),  kurczak pieczony, ziemniaki, bukiet warzyw, sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa z ryżem (seler), ryba smażona (filet sola z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej i marchewki, kompot, jabłko.

Czwartek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami, schab w sosie własnym (z mąką pszenną)makaron penne( z mąki pszennej), sałatka z ogórka kiszonego i pomidora, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony( seler)ze śmietaną (z mleka), ryż z serkiem waniliowym (z mleka) z brzoskwiniami, kompot.

Smacznego!!!

30.01.-10.02.2023r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka),spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, owoc.     

Wtorek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), pęczak (jęczmień), surówka z ogórka kiszonego i pomidora, kompot.

Piątek

Kapuśniak (seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), gyros z kurczaka, ryż, sałata lodowa z sosem jogurtowo-czosnkowym, kompot.

Wtorek

Ogórkowa (seler) z ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie własnym  (z mąką pszenną i jajami), kasza bul-gur (pszenica), kapusta pekińska z majonezem (gorczyca i żółtka jaj), kompot.

Środa

Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana (mąka pszenna i mleko), kompot.

Czwartek

Rosół drobiowo-wołowy (seler) z makaronem (z mąki pszennej), mięso mielone, ziemniaki, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.

Piątek

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet sola z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej i marchewki, kompot.

.     

Smacznego!!!

16.01.-27.01.2023r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka),tagliatelle (z mąki pszennej) z indykiem ze śmietaną (z mleka), kompot, owoc.     

Wtorek

Zupa krem z groszku (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet schabowy w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, bukiet warzyw z masłem (z mleka), sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona   w panierce (z mąki pszennej, jaj), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Zupa  ryżowa (seler), kapusta faszerowana w sosie (z mąką pszenną), kompot, owoc.

Piątek

Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), ananas, kompot.

Poniedziałek

Zacierkowa (z mąki i jaj, seler), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami), kasza gryczana, surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (z żółtek jaj i gorczycy), kompot.

Wtorek

Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ziemniaki, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet sola z mąką pszenną              i jajami), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego, marchewki i cebuli, kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka) z ziemniakami, indyk w sosie bazyliowym (z mąką pszenną), ryż, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika kompot.

Piątek

Fasolowa (seler) z ziemniakami, pierogi (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.     

Smacznego!!!

2.01.-13.01.2023r.

Poniedziałek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, brzoskwinie.     

Wtorek

Zacierkowa (seler, mąka pszenna), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z ogórka kiszonego i marchewki, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet sola, z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), schab w sosie (mąka pszenna), makaron (z mąki pszennej), ogórek konserwowy, kompot.

Piątek

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami (seler, jęczmień), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, owoc.

Wtorek

Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), kotlet z indyka  w panierce (z mąki pszennej i jaj), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka),  sok pomarańczowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja,  z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.

Czwartek

Zupa kalafiorowa (seler) z ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, owoc.

Piątek

Fasolowa (seler) z ziemniakami, makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.     

Smacznego!!!

5.12.-22.12.2022r.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami (seler, jęczmień), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąki pszennej), kompot, owoc.

Wtorek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami ze śmietaną (z mleka), indyk w sosie bazyliowym  (z mąką pszenną), ryż, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika (miód, gorczyca), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżemi śmietaną (z mleka), ryba (filet sola) po grecku (z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, owoc.

Czwartek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana (mleko, mąka pszenna), sok pomarańczowy.

Piątek

Krem z zielonego groszku ze śmietaną (seler, mleko), pierogi (z mąki pszennej, żółtek) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), kurczak w sosie curry (z mlekiem), ryż, kompot, owoc.

Wtorek

Zacierkowa (seler), schab w sosie (z mąką pszenną), kasza bul-gur (z pszenicy), surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne  w panierce (filet z mintaja, z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mąki pszennej i jaj), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), kompot.

Piątek

Fasolowa (seler) zziemniakami, makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.     

Poniedziałek

Ogórkowa (seler) z ziemniakami ize śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami i mlekiem), kasza gryczana, surówka coleslaw z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, owoc.

Środa

Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.

Czwartek

Rosół drobiowo-wołowy (seler) z makaronem (z mąki pszennej), mięso mielone, ziemniaki, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.

Smacznego!!!

21.11.-2.12.2022r.

Poniedziałek

Zacierkowa i z ziemniakami (seler), pulpet w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami, mleko), kasza bul-gur (pszenica), kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj),kompot.

Wtorek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami ze śmietaną (z mleka), potrawka z kurczaka (z mąką pszenną i mlekiem), ryż, sałatka z buraków,kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne (filet z mintaja) w panierce (z mąki pszennej, jaj), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z jaja, mąki pszennej), ziemniaki, marchewka na ciepło(mleko, mąka pszenna), sok jabłkowy.

Piątek

Fasolowa (seler) z ziemniakami, makaron (mąka pszenna) z serem, śmietaną (z mleka) i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet mielony (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, bukiet warzyw z masełkiem (z mleka), kompot.

Wtorek

Kalafiorowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), gyros z kurczaka w sosie jogurtowo-czosnkowym  (z mleka), ryż, sałata lodowa z papryką i cebulą, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną (z mleka) i ryżem, kotlet z ryby (filet z miruny, z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z białej kapusty, kompot.

Czwartek

Kapuśniak (seler) z ziemniakami, klopsik w sosie własnym (z mąką pszenną i jajami), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), pierogi leniwe z masłem  (z mąką pszenną, mlekiem), brzoskwinie, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!

7.11.-18.11.2022r.

Poniedziałek

Zacierkowa i z ziemniakami (seler), schab w sosie (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, kompot.

Wtorek

Pomidorowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną (z mleka), kotlet  mielony (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj),kompot.

Środa

Kapuśniak (seler), pierogi ruskie (mąka pszenna, jaja, mleko), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika (gorczyca, miód), kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mleka, jaja, mąki pszennej), ziemniaki, buraczki na ciepło(mleko, mąka pszenna), sok jabłkowy.

Piątek

Poniedziałek

Krupnik z kaszy jęczmiennej (seler, jęczmień) z ziemniakami, spaghetti (z mąką pszenną) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, owoc.

Wtorek

Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza gryczana, sałatka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną (z mleka) i ryżem, ryba smażona (filet z miruny) w panierce (z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka) z ziemniakami, kurczak pieczony w sosie sojowo-miodowym (miód), ryż, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), pierogi z serem i śmietaną (z mleka), marchewka z jabłkiem, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!

24.10.-4.11.2022r.

Poniedziałek

Kalafiorowa ze śmietaną(z mleka) i z ziemniakami(seler), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, gruszka.

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną(z mleka), kotlet  schabowy w panierce(z mąki pszennej i jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem  (z mleka), kompot.

Środa

Krupnik ryżowy(seler), ryba po grecku (filet z soli, mąka pszenna), ziemniaki, kompot, jabłko.

Czwartek

Krem z dyni (seler) z ziemniakami i śmietaną(z mleka), klopsik z indyka w sosie pieczarkowym ze śmietaną (z mleka, z mąką pszenną, jaja), kasza bul-gur, surówka z czerwonej kapusty z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), sok jabłkowy.

Piątek

Barszcz ukraiński(seler) ze śmietaną(z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem (z mleka) i śmietaną (z mleka), kompot, śliwka.

Poniedziałek

Ogórkowa(seler) z ziemniakami i śmietaną(z mleka), naleśniki (z mąką pszenną, jajami, mlekiem), z serem i śmietaną (z mleka), ananas, kisiel owocowy.

Wtorek

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną(z mleka) i ryżem, paluszki rybne (filet z mintaja) w panierce (z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka) z ziemniakami, kurczak w sosie śmietanowym(z mleka), makaron (z mąki pszennej), brokuł, sok pomarańczowy.

Piątek

Fasolowa (seler), kluski leniwe z masłem (z mleka), brzoskwinie, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!

10.10.-21.10.2022r.

Poniedziałek

Jarzynowa ze śmietaną(z mleka) i z ziemniakami(seler), spaghetti (z mąki pszennej)  zmięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną(z mleka), kotlet   z indyka w panierce(z mąki pszennej i jaja), ziemniaki, bukiet warzyw z masłem   (z mleka), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z ryżem, kotlet z ryby (filet z miruny   i soli, mąka pszenna, jaj), ziemniaki, surówka ze słodkiej kapusty z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.

Czwartek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami i śmietaną(z mleka), kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, banan.

Piątek

Barszcz czerwony(seler) ze śmietaną(z mleka), pierogi (z mąki pszennej) z serem  (z mleka) i śmietaną (z mleka), kompot, gruszka.

Poniedziałek

Zacierkowa (seler, jaja, mąka pszenna) z ziemniakami , indyk w sosie curry (z mąką pszenną, gorczycą, mlekiem), ryż, sałatka z pomidorów i ogórka kiszonego, kompot.

Wtorek

Zupa krem z zielonego groszku ze śmietaną (z mleka, seler), gulasz mięsny (z mąką pszenna),  kasza gryczana, surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną(z mleka) z makaronem(z mąki pszennej), ryba (miruna) smażona w panierce (z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka) z ziemniakami, schab w sosie, makaron (z mąki pszennej), sałata lodowa z sosem miodowo-musztardowym (miód, gorczyca) i pestkami słonecznika, kompot.

Piątek

Fasolowa (seler), ryż z twarożkiem (z mleka) i duszonymi jabłkami, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!

 26.09.-7.10.2022 r

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami(seler, jęczmień), tagiatelle (z mąki pszennej) z kurczakiem i śmietaną(z mleka), kompot, śliwka.

Wtorek

Krem z brokułu (seler) ze śmietaną(z mleka), klopsik w sosie pomidorowym ( bułka z mąki pszennej i jaj) ze śmietaną (z mleka), kasza bul-gur ( z pszenicy), surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (żółtka jaj i gorczycy), kompot.

Środa

Barszcz  ukraiński(seler) ze śmietaną(z mleka), kluski leniwe (z maki pszennej, jaj, ser z mleka) z masłem (z mleka),kompot,brzoskwinie.

Czwartek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną(z mleka), kotlet schabowy w panierce(z mąki pszennej i jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.

Piątek

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z ryżem, paluszki rybne(filet z mintaja) w panierce( z mąki pszennej), ziemniaki, sałatka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.

Poniedziałek

Kapuśniak (seler) z ziemniakami, pierogi z mięsem (z mąką pszenną, jaja), sałata lodowa ze śmietaną  (z mleka), kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy(seler), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka oprószana (mąką pszenną, masło z mleka), sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z makaronem(z mąki pszennej), ryba (miruna)smażona w panierce( z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa (seler) ze śmietaną(z mleka) z ziemniakami, indyk w sosie bazyliowym, ryż, sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Fasolowa(seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.                                                                                                   Smacznego !!!

 12-23.09.2022 r

Poniedziałek

Zupa jarzynowa(seler)  ze śmietaną(z mleka) ziemniakami, spaghetti(z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan

Wtorek

Zupa pieczarkowa(seler) ze śmietaną(z mleka)z makaronem(z mąki pszennej), kotlet z indyka w panierce( z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, bukiet warzyw, jabłko, mięta.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z ryżem, paluszki rybne(mintaj) w panierce( z mąki pszennej), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, sok jabłkowy.

Czwartek

Zupa fasolki szparagowej(seler) ze śmietaną(z mleka)  z ziemniakami, gulasz wieprzowy w sosie własnym(z mąki), kasza pęczak, surówka kapusty czerwonej, kompot..

Piątek

Krem z marchwi (seler) ze śmietaną (z mleka)z pestkami słonecznika, makaron( z mąki pszennej) z serem białym i śmietaną( z mleka), truskawki, kompot.

Poniedziałek

Zupa ogórkowa(seler) ze śmietaną(z mleka)  z ziemniakami, leczo z indykiem, makaron(z mąki pszennej), kompot, gruszka.

Wtorek

Krupnik ryżowy(seler), gołąbki w sosie pomidorowym (ze śmietaną), ziemniaki, herbata owocowa, jabłko.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z makaronem(z mąki pszennej), ryba (miruna)smażona w panierce( z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka colesław z jogurtem(z mleka) i  majonezem(żółtka z jaj, gorczyca), kompot.

Czwartek

Fasolowa(seler) z ziemniakami, klopsiki wieprzowe w sosie własnym, kasza gryczana, sałata lodowa w sosie miodowo-musztardowym (gorczyca) i pestkami słonecznika, sok pomarańczowy.

Piątek

Barszcz czerwony(seler), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), kompot owocowy, nektarynka.

                                                                                                                          Smacznego !!!

…………………………………………….

13.06 – 23.06.2022

Poniedziałek

Kapuśniak z ziemniakami, schab w sosie, kasza bul-gur, sałata lodowa, kompot.

Wtorek

Rosół drobiowo-wołowy z makaronem, mięso mielone, ziemniaki, kapusta pekińska, kompot.

Środa

Krupnik ryżowy, kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, jabłko, kompot.

Czwartek

Piątek

Poniedziałek

Jarzynowa, penne z kurczakiem i szpinakiem, sok pomarańczowy.

Wtorek

Zupa z fasolki szparagowej, klopsik w sosie pomidorowym, kasza jęczmienna, surówka z papryki, sałaty i ogórka zielonego, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, surówka z kapusty młodej, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z makaronem, gulasz wołowy, ziemniaki, mizeria, kompot owocowy.

Piątek

Smacznego !!!

30.05 – 10.06.2022r.

Poniedziałek

Pieczarkowa z ziemniakami, schab w sosie, makaron, ogórek konserwowy, sok pomarańczowy.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet mielony, ziemniaki, marchewka, kompot.

Środa

Barszcz ukraiński, pierogi z serem, kompot, owoc.

Czwartek

Zacierkowa, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, mizeria, kompot.

Piątek

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (filet z miruny), ziemniaki, surówka z młodej kapusty, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta gotowana, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Barszcz czerwony, potrawka z kurczaka, ryż, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Ogórkowa, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

                                                                                                                          Smacznego !!!

16.05 – 27.05.2022

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, gruszka.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, kotlet z ryby, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Jarzynowa, indyk w sosie curry, ryż, sałatka z pomidorów i ogórka kiszonego, kompot.

Piątek

Fasolowa, makaron z serem i śmietaną, truskawki, kompot.

Poniedziałek

Zacierkowa, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, sok jabłkowy.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

Czwartek

Krem z zielonego groszku, gulasz mięsny, kasza jęczmienna, sałatka wielowarzywna, kompot.

Piątek

Ogórkowa, kluski leniwe z masłem, brzoskwinie, kompot.

Smacznego !!!

4.05 – 13.05.2022  

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, sałatka coleslaw, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, schab w sosie, kasza bul-gur, sałatka z ogórka kiszonego, sok pomarańczowy.

Piątek

Barszcz ukraiński, pierogi z serem i śmietaną, kompot, banan.

Poniedziałek

Ogórkowa, tagiatelle z indykiem i szpinakiem, jabłko, kompot.

Wtorek

Kalafiorowa, klopsik w sosie własnym, kasza gryczana, kapusta czerwona, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona (filet z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z makaronem, kurczak pieczony, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, ryż z twarożkiem i brzoskwiniami, kompot.

11.04 – 29.04.2022

Poniedziałek

Ogórkowa, schab w sosie, kasza jęczmienna, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

Wtorek

Pomidorowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, brokuł, sok jabłkowy.

Środa

Zupa z fasolki szparagowej, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, gruszka.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Kapuśniak, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, kluski leniwe, kompot, owoc.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, mizeria, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona (filet z miruny), ziemniaki, kapusta pekińska, kompot.

Czwartek

Kapuśniak, indyk w sosie bazyliowym, ryż, sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Fasolowa, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

28.03 – 8.04.2022  

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, makaron z kurczakiem, kompot, jabłko.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne (z fileta z mintaja), ziemniaki, sałatka coleslaw, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa, klopsik z indyka w sosie pieczarkowym, kopytka, sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Ogórkowa, ryż z twarożkiem i śmietaną, brzoskwinie, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, pierogi z mięsem, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Wtorek

Jarzynowa, gulasz mięsny, kasza bul-gur, sałatka z ogórka kiszonego, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona (filet z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z makaronem, kurczak pieczony, ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.

Piątek

Ukraiński, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

14.03 – 25.03.2022

Poniedziałek

Jarzynowa, schab w sosie kasza jęczmienna, ogórek konserwowy, kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet mielony, ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (z fileta z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, gruszka.

Piątek

Barszcz czerwony, pierogi ukraińskie, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Poniedziałek

Kapuśniak, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, mandarynka.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, marchewka gotowana, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, kotlet z ryby (filet z mintaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, potrawka z kurczaka, ryż, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Fasolowa, pierogi z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

28.02 – 11.03.2022 

Poniedziałek

Zacierkowa, schab w sosie, kasza bul-gur sałatka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kurczak pieczony, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (z fileta z miruny), ziemniaki, kapusta pekińska, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, indyk w sosie bazyliowym, ryż, sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński, leniwe z masłem, owoc, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, penne z kurczakiem i szpinakiem, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, marchewka, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne (filet z mintaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, surówka z ogórka, sałaty i papryki, kompot.

Piątek

Zupa z fasolki szparagowej, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

14.02 – 25.02.2022 

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, pierogi z mięsem, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (z fileta z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Krem z zielonego groszku, kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka, kompot.

Piątek

Fasolowa, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, bukiet warzyw, sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne (filet z mintaja), ziemniaki, sałatka z ogórka kiszonego, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, gulasz mięsny, kasza jęczmienna, surówka z kapusty pekińskiej, kompot, pączek.

Piątek

Barszcz czerwony, pierogi z serem i śmietaną, kompot, mandarynka.

Smacznego !!!

10.01 – 28.01.2022 

Poniedziałek

Zupa z zielonego groszku, schab w sosie, kasza gryczana, ogórek konserwowy, sok pomarańczowy.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet z indyka, ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (z fileta z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, jabłko.

Piątek

Fasolowa, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne (filet z mintaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, kurczak pieczony, ryż, marchewka, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński, pierogi z serem i śmietaną, kompot, jabłko.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, indyk w sosie bazyliowym, ryż, sałata lodowa z pestkami słonecznika i sosem musztardowo-miodowym, kompot.

Wtorek

Kalafiorowa, tagliatelle z kurczakiem i szpinakiem, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (miruna),  ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z ziemniakami, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, kapusta pekińska, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, leniwe z masełkiem, brzoskwinie, kompot.

Smacznego !!!

13.12 – 22.12.2021 

Poniedziałek

Jarzynowa, pierogi z mięsem, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot

Wtorek

Szczawiowa, gulasz wołowy, kasza bul-gur, mizeria, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne (z fileta z mintaja), ziemniaki, kapusta pekińska z kukurydzą, kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki,  kompot.

Piątek

Ukraiński, pierogi z serem i śmietaną, kompot, owoc.

Poniedziałek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, ,bukiet warzyw, kompot.

Wtorek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.

Środa

Pomidorowa z ryżem, udzik z kurczaka, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Smacznego !!!

29.11 – 10.12.2021 

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, indyk w sosie curry,  ryż, kompot, jabłko.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, mandarynka.

Środa

Pomidorowa z makaronem, kotlet z ryby, ziemniaki, surówka z białej kapusty, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, schab w sosie, kasza jęczmienna, ogórek konserwowy,  kompot.

Piątek

Kalafiorowa, kluski leniwe z masłem, brzoskwinia, kompot.

Poniedziałek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, ,marchewka, kompot.

Wtorek

Kapuśniak, penne z kurczakiem i szpinakiem, sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, banan.

Piątek

Fasolowa z ziemniakami, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

15.11 – 26.11.2021 

Poniedziałek

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, kapusta pekińska, kompot.

Wtorek

Zupa ryżowa, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, kompot.

Środa

Ogórkowa, klopsik z indyka, kopytka, sałatka z pomidorów, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, potrawka z kurczaka, ryż, czerwona kapusta, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński, makaron z serem, śmietaną i brzoskwiniami, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem, owoc, kompot.

Wtorek

Jarzynowa, bitka wieprzowa, kasza bul-gur, sałatka z ogórka kiszonego, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona, ziemniaki, kapusta kiszonego, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet mielony, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, pierogi ruskie, sałata lodowa, kompot.

Smacznego !!!

2.11 – 10.11.2021   

Poniedziałek

Wtorek

Kalafiorowa  z ziemniakami, tagiatelle z indykiem, kompot, owoc.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (miruna), ziemniaki, surówka z kapusty, kompot.

Czwartek

Krem z dyni, gulasz wołowy, kasza, ogórek konserwowy, sok pomarańczowy.

Piątek

Fasolowa z ziemniakami, naleśniki z serem i śmietaną, kompot owocowy, jabłko.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, klopsik w sosie własnym, kasza gryczana, mizeria, kompot.

Wtorek

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Środa

Pieczarkowa z makaronem, kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka, kompot.

Smacznego !!!

18.10 – 29.10.2021 

Poniedziałek

Kapuśniak z ziemniakami, pierogi z mięsem, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Wtorek

Zacierkowa, schab w sosie, kasza bul-gur, sałatka z pomidorów, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (miruna), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Zupa ryżowa, kotlet z indyka, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, ryż z twarożkiem i śmietaną, ananas, kompot.

Poniedziałek

Krem z zielonego groszku, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.

Wtorek

Pomidorowa z ryżem, kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, gruszka.

Środa

Pieczarkowa z makaronem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, surówka coleslaw, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, indyk w sosie bazylikowym, ryż, sałatka z sałaty, papryki, ogórka zielonego z jogurtem naturalnym i czosnkiem, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński, pierogi z serem i śmietaną, kompot, jabłko.

Smacznego !!!

4.10 – 15.10.2021r.

Poniedziałek

Kalafiorowa z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Koperkowa, kotlet schabowy, ziemniaki, marchewka, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne, ziemniaki, kapusta kwaszona, kompot.

Czwartek

Jarzynowa, gulasz mięsny, kasza jęczmienna, sałatka z ogórka kwaszonego, kompot.

Piątek

Fasolowa, leniwe z masłem, kompot, brzoskwinie.

Poniedziałek

Ogórkowa, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

Wtorek

Rosół z makaronem, mięso mielone drobiowo-wołowe, bukiet warzyw, ziemniaki, sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba po grecku, ziemniaki, kompot, banan.

Czwartek

Krupnik z ziemniakami, pulpet z indyka w sosie pieczarkowym, kopytka, sałatka z ogórka i pomidora, kompot.

Piątek

Zupa z fasolki szparagowej, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

                                                                                                                          Smacznego !!!

Jadłospis:

13.09 – 1.10.2021r.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona, ziemniaki, kapusta kwaszona, kompot.

Czwartek

Kapuśniak, tagiatelle z kurczakiem, jogurt owocowy.

Piątek

Barszcz czerwony z ziemniakami, pierogi z serem i śmietaną, kompot, brzoskwinie.

Poniedziałek

Krem z zielonego groszku, kotlet z indyka, ziemniaki, mizeria, kompot.

Wtorek

Ogórkowa, schab w sosie, kasza bul-gur, pomidory, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

Czwartek

Zupa ryżowa, kurczak pieczony, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Szczawiowa z ziemniakami, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, pierogi z mięsem, sałata lodowa, kompot.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, gruszka.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona, ziemniaki, kapusta kwaszona, kompot.

Czwartek

Zacierkowa z ziemniakami, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, banan.

Piątek

Ukraiński, naleśniki z serem i śmietaną, kompot, śliwka.

                                                                                                                          Smacznego !!!