Przypominamy o zasileniu konta w aplikacji Zamów Posiłek oraz o konieczności złożenia zamówienia na posiłki dla dzieci z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem.

Aby dziecko mogło odebrać zamówiony posiłek, konieczne jest aby posiadało przy sobie chip. 

Posiłki niezamówione, nie zostaną wydane 

Jeśli z jakichkolwiek powodów dziecko nie posiada chipa, należy wnieść opłatę w wysokości 6 zł za jego duplikat na numer konta 72 8009 0007 0011 5225 2001 0101 odbiorca ICDS, w tytule należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz dopisek SP1.

—————————————————————————————————————-

Informacja dla rodziców dzieci korzystających z żywienia w stołówce szkolnej – LOGOWANIE

Posiłki będą wydawane od 12 września .

Koszt obiadu wynosi 6,00 zł.

Nr konta do wpłat to : 61 8009 0007 0011 5225 2001 0105 odbiorca ICDS w Łomiankach.

W tym roku szkolnym umów w formie papierowej nie będzie.

Korzystamy wyłącznie z aplikacji ” Zamów posiłek „.

Przypominamy o konieczności zasilenia konta, zamawiania posiłków oraz każdorazowego posiadania chipa przez dziecko.

Osoby,  które zwróciły chip otrzymają nowy po uaktualnieniu danych w aplikacji.

Osoby, które wcześniej nie korzystały ze stołówki otrzymają chip po zarejestrowaniu się  w aplikacji Zamów posiłek.

Chipy zostaną przekazane do wychowawcy klasy.

Poniżej link do rejestracji w aplikacji dla nowych użytkowników.

//bit.ly/2Q8rDYo

lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

jak się zarejestrować: https://www.youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki: https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po&t=168s

2. Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. W pierwszych dniach, aby dać Państwu czas na oswojenie się z nową aplikacją przyznajemy debet na 5 dni od daty rejestracji w wysokości 30 zł, a więc możliwość zamawiania bez płacenia do tej kwoty. Po tym czasie należy debet spłacić

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android iOS.

Zamówienie posiłków należy zrobić w aplikacji zawsze z co najmniej z trzydniowym wyprzedzeniem, a odwołanie do godziny 8.00 rano w dniu wydawania posiłków. Informację na temat kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”.     W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Telefon kontaktowy: lub 519 527 086


JADŁOSPIS

30.01.-10.02.2023r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka),spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, owoc.     

Wtorek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), pęczak (jęczmień), surówka z ogórka kiszonego i pomidora, kompot.

Piątek

Kapuśniak (seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), gyros z kurczaka, ryż, sałata lodowa z sosem jogurtowo-czosnkowym, kompot.

Wtorek

Ogórkowa (seler) z ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie własnym  (z mąką pszenną i jajami), kasza bul-gur (pszenica), kapusta pekińska z majonezem (gorczyca i żółtka jaj), kompot.

Środa

Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana (mąka pszenna i mleko), kompot.

Czwartek

Rosół drobiowo-wołowy (seler) z makaronem (z mąki pszennej), mięso mielone, ziemniaki, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.

Piątek

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba smażona w panierce (filet sola z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej i marchewki, kompot.

.     

Smacznego!!!

16.01.-27.01.2023r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka),tagliatelle (z mąki pszennej) z indykiem ze śmietaną (z mleka), kompot, owoc.     

Wtorek

Zupa krem z groszku (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet schabowy w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, bukiet warzyw z masłem (z mleka), sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), ryba smażona   w panierce (z mąki pszennej, jaj), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Zupa  ryżowa (seler), kapusta faszerowana w sosie (z mąką pszenną), kompot, owoc.

Piątek

Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), ananas, kompot.

Poniedziałek

Zacierkowa (z mąki i jaj, seler), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami), kasza gryczana, surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (z żółtek jaj i gorczycy), kompot.

Wtorek

Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ziemniaki, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet sola z mąką pszenną              i jajami), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego, marchewki i cebuli, kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka) z ziemniakami, indyk w sosie bazyliowym (z mąką pszenną), ryż, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika kompot.

Piątek

Fasolowa (seler) z ziemniakami, pierogi (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.     

Smacznego!!!

2.01.-13.01.2023r.

Poniedziałek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, brzoskwinie.     

Wtorek

Zacierkowa (seler, mąka pszenna), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z ogórka kiszonego i marchewki, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet sola, z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), schab w sosie (mąka pszenna), makaron (z mąki pszennej), ogórek konserwowy, kompot.

Piątek

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami (seler, jęczmień), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, owoc.

Wtorek

Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), kotlet z indyka  w panierce (z mąki pszennej i jaj), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka),  sok pomarańczowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z mintaja,  z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.

Czwartek

Zupa kalafiorowa (seler) z ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, owoc.

Piątek

Fasolowa (seler) z ziemniakami, makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.     

Smacznego!!!

5.12.-22.12.2022r.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami (seler, jęczmień), spaghetti z mięsem i sosem bolońskim (z mąki pszennej), kompot, owoc.

Wtorek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami ze śmietaną (z mleka), indyk w sosie bazyliowym  (z mąką pszenną), ryż, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika (miód, gorczyca), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżemi śmietaną (z mleka), ryba (filet sola) po grecku (z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, owoc.

Czwartek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana (mleko, mąka pszenna), sok pomarańczowy.

Piątek

Krem z zielonego groszku ze śmietaną (seler, mleko), pierogi (z mąki pszennej, żółtek) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), kurczak w sosie curry (z mlekiem), ryż, kompot, owoc.

Wtorek

Zacierkowa (seler), schab w sosie (z mąką pszenną), kasza bul-gur (z pszenicy), surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne  w panierce (filet z mintaja, z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mąki pszennej i jaj), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), kompot.

Piątek

Fasolowa (seler) zziemniakami, makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.     

Poniedziałek

Ogórkowa (seler) z ziemniakami ize śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami i mlekiem), kasza gryczana, surówka coleslaw z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, owoc.

Środa

Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), kompot, owoc.

Czwartek

Rosół drobiowo-wołowy (seler) z makaronem (z mąki pszennej), mięso mielone, ziemniaki, mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.

Smacznego!!!

21.11.-2.12.2022r.

Poniedziałek

Zacierkowa i z ziemniakami (seler), pulpet w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami, mleko), kasza bul-gur (pszenica), kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj),kompot.

Wtorek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami ze śmietaną (z mleka), potrawka z kurczaka (z mąką pszenną i mlekiem), ryż, sałatka z buraków,kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne (filet z mintaja) w panierce (z mąki pszennej, jaj), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z jaja, mąki pszennej), ziemniaki, marchewka na ciepło(mleko, mąka pszenna), sok jabłkowy.

Piątek

Fasolowa (seler) z ziemniakami, makaron (mąka pszenna) z serem, śmietaną (z mleka) i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet mielony (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, bukiet warzyw z masełkiem (z mleka), kompot.

Wtorek

Kalafiorowa (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), gyros z kurczaka w sosie jogurtowo-czosnkowym  (z mleka), ryż, sałata lodowa z papryką i cebulą, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną (z mleka) i ryżem, kotlet z ryby (filet z miruny, z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z białej kapusty, kompot.

Czwartek

Kapuśniak (seler) z ziemniakami, klopsik w sosie własnym (z mąką pszenną i jajami), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), pierogi leniwe z masłem  (z mąką pszenną, mlekiem), brzoskwinie, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!

7.11.-18.11.2022r.

Poniedziałek

Zacierkowa i z ziemniakami (seler), schab w sosie (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, kompot.

Wtorek

Pomidorowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną (z mleka), kotlet  mielony (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj),kompot.

Środa

Kapuśniak (seler), pierogi ruskie (mąka pszenna, jaja, mleko), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika (gorczyca, miód), kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mleka, jaja, mąki pszennej), ziemniaki, buraczki na ciepło(mleko, mąka pszenna), sok jabłkowy.

Piątek

Poniedziałek

Krupnik z kaszy jęczmiennej (seler, jęczmień) z ziemniakami, spaghetti (z mąką pszenną) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, owoc.

Wtorek

Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza gryczana, sałatka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną (z mleka) i ryżem, ryba smażona (filet z miruny) w panierce (z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka) z ziemniakami, kurczak pieczony w sosie sojowo-miodowym (miód), ryż, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), pierogi z serem i śmietaną (z mleka), marchewka z jabłkiem, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!

24.10.-4.11.2022r.

Poniedziałek

Kalafiorowa ze śmietaną(z mleka) i z ziemniakami(seler), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, gruszka.

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną(z mleka), kotlet  schabowy w panierce(z mąki pszennej i jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem  (z mleka), kompot.

Środa

Krupnik ryżowy(seler), ryba po grecku (filet z soli, mąka pszenna), ziemniaki, kompot, jabłko.

Czwartek

Krem z dyni (seler) z ziemniakami i śmietaną(z mleka), klopsik z indyka w sosie pieczarkowym ze śmietaną (z mleka, z mąką pszenną, jaja), kasza bul-gur, surówka z czerwonej kapusty z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), sok jabłkowy.

Piątek

Barszcz ukraiński(seler) ze śmietaną(z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem (z mleka) i śmietaną (z mleka), kompot, śliwka.

Poniedziałek

Ogórkowa(seler) z ziemniakami i śmietaną(z mleka), naleśniki (z mąką pszenną, jajami, mlekiem), z serem i śmietaną (z mleka), ananas, kisiel owocowy.

Wtorek

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną(z mleka) i ryżem, paluszki rybne (filet z mintaja) w panierce (z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Barszcz czerwony (seler) ze śmietaną (z mleka) z ziemniakami, kurczak w sosie śmietanowym(z mleka), makaron (z mąki pszennej), brokuł, sok pomarańczowy.

Piątek

Fasolowa (seler), kluski leniwe z masłem (z mleka), brzoskwinie, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!

10.10.-21.10.2022r.

Poniedziałek

Jarzynowa ze śmietaną(z mleka) i z ziemniakami(seler), spaghetti (z mąki pszennej)  zmięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną(z mleka), kotlet   z indyka w panierce(z mąki pszennej i jaja), ziemniaki, bukiet warzyw z masłem   (z mleka), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z ryżem, kotlet z ryby (filet z miruny   i soli, mąka pszenna, jaj), ziemniaki, surówka ze słodkiej kapusty z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.

Czwartek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami i śmietaną(z mleka), kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, banan.

Piątek

Barszcz czerwony(seler) ze śmietaną(z mleka), pierogi (z mąki pszennej) z serem  (z mleka) i śmietaną (z mleka), kompot, gruszka.

Poniedziałek

Zacierkowa (seler, jaja, mąka pszenna) z ziemniakami , indyk w sosie curry (z mąką pszenną, gorczycą, mlekiem), ryż, sałatka z pomidorów i ogórka kiszonego, kompot.

Wtorek

Zupa krem z zielonego groszku ze śmietaną (z mleka, seler), gulasz mięsny (z mąką pszenna),  kasza gryczana, surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną(z mleka) z makaronem(z mąki pszennej), ryba (miruna) smażona w panierce (z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka) z ziemniakami, schab w sosie, makaron (z mąki pszennej), sałata lodowa z sosem miodowo-musztardowym (miód, gorczyca) i pestkami słonecznika, kompot.

Piątek

Fasolowa (seler), ryż z twarożkiem (z mleka) i duszonymi jabłkami, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!

 26.09.-7.10.2022 r

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami(seler, jęczmień), tagiatelle (z mąki pszennej) z kurczakiem i śmietaną(z mleka), kompot, śliwka.

Wtorek

Krem z brokułu (seler) ze śmietaną(z mleka), klopsik w sosie pomidorowym ( bułka z mąki pszennej i jaj) ze śmietaną (z mleka), kasza bul-gur ( z pszenicy), surówka z kapusty pekińskiej z majonezem (żółtka jaj i gorczycy), kompot.

Środa

Barszcz  ukraiński(seler) ze śmietaną(z mleka), kluski leniwe (z maki pszennej, jaj, ser z mleka) z masłem (z mleka),kompot,brzoskwinie.

Czwartek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną(z mleka), kotlet schabowy w panierce(z mąki pszennej i jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.

Piątek

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z ryżem, paluszki rybne(filet z mintaja) w panierce( z mąki pszennej), ziemniaki, sałatka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.

Poniedziałek

Kapuśniak (seler) z ziemniakami, pierogi z mięsem (z mąką pszenną, jaja), sałata lodowa ze śmietaną  (z mleka), kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy(seler), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka oprószana (mąką pszenną, masło z mleka), sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z makaronem(z mąki pszennej), ryba (miruna)smażona w panierce( z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa (seler) ze śmietaną(z mleka) z ziemniakami, indyk w sosie bazyliowym, ryż, sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Fasolowa(seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.                                                                                                   Smacznego !!!

 12-23.09.2022 r

Poniedziałek

Zupa jarzynowa(seler)  ze śmietaną(z mleka) ziemniakami, spaghetti(z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan

Wtorek

Zupa pieczarkowa(seler) ze śmietaną(z mleka)z makaronem(z mąki pszennej), kotlet z indyka w panierce( z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, bukiet warzyw, jabłko, mięta.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z ryżem, paluszki rybne(mintaj) w panierce( z mąki pszennej), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, sok jabłkowy.

Czwartek

Zupa fasolki szparagowej(seler) ze śmietaną(z mleka)  z ziemniakami, gulasz wieprzowy w sosie własnym(z mąki), kasza pęczak, surówka kapusty czerwonej, kompot..

Piątek

Krem z marchwi (seler) ze śmietaną (z mleka)z pestkami słonecznika, makaron( z mąki pszennej) z serem białym i śmietaną( z mleka), truskawki, kompot.

Poniedziałek

Zupa ogórkowa(seler) ze śmietaną(z mleka)  z ziemniakami, leczo z indykiem, makaron(z mąki pszennej), kompot, gruszka.

Wtorek

Krupnik ryżowy(seler), gołąbki w sosie pomidorowym (ze śmietaną), ziemniaki, herbata owocowa, jabłko.

Środa

Zupa pomidorowa(seler) ze śmietaną(z mleka) z makaronem(z mąki pszennej), ryba (miruna)smażona w panierce( z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka colesław z jogurtem(z mleka) i  majonezem(żółtka z jaj, gorczyca), kompot.

Czwartek

Fasolowa(seler) z ziemniakami, klopsiki wieprzowe w sosie własnym, kasza gryczana, sałata lodowa w sosie miodowo-musztardowym (gorczyca) i pestkami słonecznika, sok pomarańczowy.

Piątek

Barszcz czerwony(seler), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), kompot owocowy, nektarynka.

                                                                                                                          Smacznego !!!

…………………………………………….

13.06 – 23.06.2022

Poniedziałek

Kapuśniak z ziemniakami, schab w sosie, kasza bul-gur, sałata lodowa, kompot.

Wtorek

Rosół drobiowo-wołowy z makaronem, mięso mielone, ziemniaki, kapusta pekińska, kompot.

Środa

Krupnik ryżowy, kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, jabłko, kompot.

Czwartek

Piątek

Poniedziałek

Jarzynowa, penne z kurczakiem i szpinakiem, sok pomarańczowy.

Wtorek

Zupa z fasolki szparagowej, klopsik w sosie pomidorowym, kasza jęczmienna, surówka z papryki, sałaty i ogórka zielonego, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, surówka z kapusty młodej, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z makaronem, gulasz wołowy, ziemniaki, mizeria, kompot owocowy.

Piątek

Smacznego !!!

30.05 – 10.06.2022r.

Poniedziałek

Pieczarkowa z ziemniakami, schab w sosie, makaron, ogórek konserwowy, sok pomarańczowy.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet mielony, ziemniaki, marchewka, kompot.

Środa

Barszcz ukraiński, pierogi z serem, kompot, owoc.

Czwartek

Zacierkowa, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, mizeria, kompot.

Piątek

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (filet z miruny), ziemniaki, surówka z młodej kapusty, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta gotowana, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Barszcz czerwony, potrawka z kurczaka, ryż, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Ogórkowa, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

                                                                                                                          Smacznego !!!

16.05 – 27.05.2022

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, gruszka.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, kotlet z ryby, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Jarzynowa, indyk w sosie curry, ryż, sałatka z pomidorów i ogórka kiszonego, kompot.

Piątek

Fasolowa, makaron z serem i śmietaną, truskawki, kompot.

Poniedziałek

Zacierkowa, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, sok jabłkowy.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

Czwartek

Krem z zielonego groszku, gulasz mięsny, kasza jęczmienna, sałatka wielowarzywna, kompot.

Piątek

Ogórkowa, kluski leniwe z masłem, brzoskwinie, kompot.

Smacznego !!!

4.05 – 13.05.2022  

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, sałatka coleslaw, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, schab w sosie, kasza bul-gur, sałatka z ogórka kiszonego, sok pomarańczowy.

Piątek

Barszcz ukraiński, pierogi z serem i śmietaną, kompot, banan.

Poniedziałek

Ogórkowa, tagiatelle z indykiem i szpinakiem, jabłko, kompot.

Wtorek

Kalafiorowa, klopsik w sosie własnym, kasza gryczana, kapusta czerwona, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona (filet z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z makaronem, kurczak pieczony, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, ryż z twarożkiem i brzoskwiniami, kompot.

11.04 – 29.04.2022

Poniedziałek

Ogórkowa, schab w sosie, kasza jęczmienna, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

Wtorek

Pomidorowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, brokuł, sok jabłkowy.

Środa

Zupa z fasolki szparagowej, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, gruszka.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Kapuśniak, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, kluski leniwe, kompot, owoc.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, mizeria, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona (filet z miruny), ziemniaki, kapusta pekińska, kompot.

Czwartek

Kapuśniak, indyk w sosie bazyliowym, ryż, sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Fasolowa, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

28.03 – 8.04.2022  

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, makaron z kurczakiem, kompot, jabłko.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne (z fileta z mintaja), ziemniaki, sałatka coleslaw, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa, klopsik z indyka w sosie pieczarkowym, kopytka, sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Ogórkowa, ryż z twarożkiem i śmietaną, brzoskwinie, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, pierogi z mięsem, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Wtorek

Jarzynowa, gulasz mięsny, kasza bul-gur, sałatka z ogórka kiszonego, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona (filet z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z makaronem, kurczak pieczony, ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.

Piątek

Ukraiński, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

14.03 – 25.03.2022

Poniedziałek

Jarzynowa, schab w sosie kasza jęczmienna, ogórek konserwowy, kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet mielony, ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (z fileta z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, gruszka.

Piątek

Barszcz czerwony, pierogi ukraińskie, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Poniedziałek

Kapuśniak, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, mandarynka.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, marchewka gotowana, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, kotlet z ryby (filet z mintaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, potrawka z kurczaka, ryż, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Fasolowa, pierogi z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

28.02 – 11.03.2022 

Poniedziałek

Zacierkowa, schab w sosie, kasza bul-gur sałatka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kurczak pieczony, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (z fileta z miruny), ziemniaki, kapusta pekińska, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, indyk w sosie bazyliowym, ryż, sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński, leniwe z masłem, owoc, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, penne z kurczakiem i szpinakiem, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, marchewka, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne (filet z mintaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Kalafiorowa, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, surówka z ogórka, sałaty i papryki, kompot.

Piątek

Zupa z fasolki szparagowej, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

14.02 – 25.02.2022 

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, pierogi z mięsem, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (z fileta z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Krem z zielonego groszku, kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka, kompot.

Piątek

Fasolowa, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, bukiet warzyw, sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne (filet z mintaja), ziemniaki, sałatka z ogórka kiszonego, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, gulasz mięsny, kasza jęczmienna, surówka z kapusty pekińskiej, kompot, pączek.

Piątek

Barszcz czerwony, pierogi z serem i śmietaną, kompot, mandarynka.

Smacznego !!!

10.01 – 28.01.2022 

Poniedziałek

Zupa z zielonego groszku, schab w sosie, kasza gryczana, ogórek konserwowy, sok pomarańczowy.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kotlet z indyka, ziemniaki, bukiet warzyw, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (z fileta z miruny), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, jabłko.

Piątek

Fasolowa, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne (filet z mintaja), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, kurczak pieczony, ryż, marchewka, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński, pierogi z serem i śmietaną, kompot, jabłko.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, indyk w sosie bazyliowym, ryż, sałata lodowa z pestkami słonecznika i sosem musztardowo-miodowym, kompot.

Wtorek

Kalafiorowa, tagliatelle z kurczakiem i szpinakiem, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (miruna),  ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z ziemniakami, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, kapusta pekińska, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, leniwe z masełkiem, brzoskwinie, kompot.

Smacznego !!!

13.12 – 22.12.2021 

Poniedziałek

Jarzynowa, pierogi z mięsem, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot

Wtorek

Szczawiowa, gulasz wołowy, kasza bul-gur, mizeria, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne (z fileta z mintaja), ziemniaki, kapusta pekińska z kukurydzą, kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki,  kompot.

Piątek

Ukraiński, pierogi z serem i śmietaną, kompot, owoc.

Poniedziałek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, ,bukiet warzyw, kompot.

Wtorek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.

Środa

Pomidorowa z ryżem, udzik z kurczaka, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Smacznego !!!

29.11 – 10.12.2021 

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, indyk w sosie curry,  ryż, kompot, jabłko.

Wtorek

Krupnik ryżowy, kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, mandarynka.

Środa

Pomidorowa z makaronem, kotlet z ryby, ziemniaki, surówka z białej kapusty, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, schab w sosie, kasza jęczmienna, ogórek konserwowy,  kompot.

Piątek

Kalafiorowa, kluski leniwe z masłem, brzoskwinia, kompot.

Poniedziałek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet z indyka, ziemniaki, ,marchewka, kompot.

Wtorek

Kapuśniak, penne z kurczakiem i szpinakiem, sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, banan.

Piątek

Fasolowa z ziemniakami, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Smacznego !!!

15.11 – 26.11.2021 

Poniedziałek

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, kapusta pekińska, kompot.

Wtorek

Zupa ryżowa, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, kompot.

Środa

Ogórkowa, klopsik z indyka, kopytka, sałatka z pomidorów, kompot.

Czwartek

Zacierkowa, potrawka z kurczaka, ryż, czerwona kapusta, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński, makaron z serem, śmietaną i brzoskwiniami, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem, owoc, kompot.

Wtorek

Jarzynowa, bitka wieprzowa, kasza bul-gur, sałatka z ogórka kiszonego, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona, ziemniaki, kapusta kiszonego, kompot.

Czwartek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet mielony, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, pierogi ruskie, sałata lodowa, kompot.

Smacznego !!!

2.11 – 10.11.2021   

Poniedziałek

Wtorek

Kalafiorowa  z ziemniakami, tagiatelle z indykiem, kompot, owoc.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (miruna), ziemniaki, surówka z kapusty, kompot.

Czwartek

Krem z dyni, gulasz wołowy, kasza, ogórek konserwowy, sok pomarańczowy.

Piątek

Fasolowa z ziemniakami, naleśniki z serem i śmietaną, kompot owocowy, jabłko.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, klopsik w sosie własnym, kasza gryczana, mizeria, kompot.

Wtorek

Pomidorowa z ryżem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Środa

Pieczarkowa z makaronem, kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka, kompot.

Smacznego !!!

18.10 – 29.10.2021 

Poniedziałek

Kapuśniak z ziemniakami, pierogi z mięsem, sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika, kompot.

Wtorek

Zacierkowa, schab w sosie, kasza bul-gur, sałatka z pomidorów, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z makaronem, ryba smażona (miruna), ziemniaki, kapusta kiszona, kompot.

Czwartek

Zupa ryżowa, kotlet z indyka, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony, ryż z twarożkiem i śmietaną, ananas, kompot.

Poniedziałek

Krem z zielonego groszku, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.

Wtorek

Pomidorowa z ryżem, kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, gruszka.

Środa

Pieczarkowa z makaronem, paluszki rybne z fileta z mintaja, ziemniaki, surówka coleslaw, kompot.

Czwartek

Ogórkowa, indyk w sosie bazylikowym, ryż, sałatka z sałaty, papryki, ogórka zielonego z jogurtem naturalnym i czosnkiem, kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński, pierogi z serem i śmietaną, kompot, jabłko.

Smacznego !!!

4.10 – 15.10.2021r.

Poniedziałek

Kalafiorowa z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Koperkowa, kotlet schabowy, ziemniaki, marchewka, sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne, ziemniaki, kapusta kwaszona, kompot.

Czwartek

Jarzynowa, gulasz mięsny, kasza jęczmienna, sałatka z ogórka kwaszonego, kompot.

Piątek

Fasolowa, leniwe z masłem, kompot, brzoskwinie.

Poniedziałek

Ogórkowa, klopsik w sosie pomidorowym, kasza gryczana, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

Wtorek

Rosół z makaronem, mięso mielone drobiowo-wołowe, bukiet warzyw, ziemniaki, sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba po grecku, ziemniaki, kompot, banan.

Czwartek

Krupnik z ziemniakami, pulpet z indyka w sosie pieczarkowym, kopytka, sałatka z ogórka i pomidora, kompot.

Piątek

Zupa z fasolki szparagowej, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

                                                                                                                          Smacznego !!!

Jadłospis:

13.09 – 1.10.2021r.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, buraczki, kompot.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona, ziemniaki, kapusta kwaszona, kompot.

Czwartek

Kapuśniak, tagiatelle z kurczakiem, jogurt owocowy.

Piątek

Barszcz czerwony z ziemniakami, pierogi z serem i śmietaną, kompot, brzoskwinie.

Poniedziałek

Krem z zielonego groszku, kotlet z indyka, ziemniaki, mizeria, kompot.

Wtorek

Ogórkowa, schab w sosie, kasza bul-gur, pomidory, kompot.

Środa

Pomidorowa z makaronem, paluszki rybne, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

Czwartek

Zupa ryżowa, kurczak pieczony, ziemniaki, fasolka szparagowa, kompot.

Piątek

Szczawiowa z ziemniakami, makaron z serem, śmietaną i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej, pierogi z mięsem, sałata lodowa, kompot.

Wtorek

Pieczarkowa z makaronem, kapusta faszerowana w sosie, ziemniaki, kompot, gruszka.

Środa

Pomidorowa z ryżem, ryba smażona, ziemniaki, kapusta kwaszona, kompot.

Czwartek

Zacierkowa z ziemniakami, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż, kompot, banan.

Piątek

Ukraiński, naleśniki z serem i śmietaną, kompot, śliwka.

                                                                                                                          Smacznego !!!