XII Bieg Pamięci Narodowej

7 września 2024 r. odbył się XII Bieg Pamięci Narodowej, którego organizatorem co roku jest Urząd Miasta Łomianki i Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomiankach. Trasa biegu prowadziła od zajezdni autobusowej w Kiełpinie do Stajni Lider w Kępie Kiełpińskiej.

W biegu udział wzięło 186 osób w 3 kategoriach wiekowych: klasy 4-6, klasy 7-8 i liceum oraz dorośli.

Po zakończonym maratonie na wszystkich uczestników czekało ognisko z kiełbaskami.  Na osoby, które pierwsze pojawiły się na mecie czekały nagrody, które wręczyła Zastępca Burmistrza Pani Aneta Maj oraz Dyrektor Szkoły Pani Magdalena Zalewska.

Szczególne podziękowania dla Urzędu Miejskiego w Łomiankach, Straży Miejskiej, Policji oraz wszystkich wolontariuszy za obecność, a przede wszystkim za pomoc w organizacji tego wydarzenia!