Wizyta w Frajdalandii

Grudzień to czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, 1.12. uczniowie klas 2 i 3 wzięli udział w warsztatach świątecznych w Frajdalandii. Po przywitaniu i krótkim zwiedzaniu terenu, poszli robić pierniki. Samodzielnie wałkowali i wycinali piernikowe postaci,które następnie poszły do wypieku. W tym czasie odwiedzili szopkę z żywymi zwierzętami, które mieli okazję nakarmić. Następnie dekorowali zrobione przez siebie pierniki. Była przejażdżka świąteczna kolejką i oczywiście Mikołaj którego nie mogło zabraknąć na grudniowej wycieczce. Uczniowie poznali prawdziwą historię Mikołaja a potem otrzymali drobne prezenty. Zabawa była wspaniała a Frajdalandia to nowe miejsce, które na pewno odwiedzimy wiosna .
Agnieszka Żelasko