Warsztaty stomatologiczne w oddziałach przedszkolnych

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci. Uczestnicy aktywnie brali udział w zajęciach, zadawali pytania i chętnie uczyli się nowych rzeczy. Zajęcia praktyczne, zwłaszcza możliwość samodzielnego mycia zębów czy zakładania plomb były dla dzieci bardzo atrakcyjne i pouczające.

Na zakończenie każde dziecko otrzymało dyplom „Małego Stomatologa” oraz zestaw do pielęgnacji jamy ustnej, co dodatkowo motywuje do kontynuowania nauki w domu.

Warsztaty okazały się sukcesem i przyczyniły się do zwiększenia świadomości na temat higieny jamy ustnej wśród najmłodszych. W przyszłości planowane są kolejne edycje warsztatów, aby kontynuować edukację i utrwalać zdrowe nawyki.

Karolina Michalczuk

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej w Łomiankach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.