Walentynki w oddziałach przedszkolnych

Dnia 10.02.2023 r.  oddziały przedszkolne  obchodziły Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Dzieci, które chciały przekazać życzenia swoim sympatiom, kilka dni wcześniej wrzucały własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Podczas Walentynek obowiązywał ubiór w kolorze czerwonym, a sale klasowe udekorowano różnymi, czerwonymi serduszkami. Dzieci poznały historię Walentynek oglądając prezentację multimedialną. Tego dnia również zatańczyły ,,walentynkową zumbę”, układały puzzle o tematyce walentynkowej, były zabawy z chustą animacyjną , tradycyjne łączenie złamanych serc i wiele innych. Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich dzieci. Zabawa była przednia!

Joanna Jaworska