Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole po raz drugi Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Dzień ten służy promowaniu idei pokoju na całym świecie. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji.

W tym dniu uczniowie naszej szkoły otrzymywali kartki z pozdrowieniami, miłym słowem, pozytywną myślą, pięknym cytatem o życzliwości, obrazkiem promującym bezinteresowne, dobre zachowania. Kartki zostały wykonane wcześniej samodzielnie przez uczniów i nauczycieli i powędrowały do losowo wybranych rąk kolegów, a także nauczycieli i pozostałych pracowników naszej szkoły.

Można było także zapoznać się z gazetką okolicznościową pełną cytatów o życzliwości i zdjęć przedstawiających życzliwe zachowania, przygotowaną przez szkolną panią psycholog,.

Dziękujemy bardzo za zaangażowanie się w przygotowywanie kartek wszystkim uczniom oraz nauczycielom.

Małgorzata Bartczak

Kamila Kacprzak