Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w klasach I-III i w grupach „0” odbył się Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. By uczcić to święto, dzieci przyniosły do szkoły swoje ulubione misie i inne przytulanki. Tego dnia odbywały się zajęcia edukacyjne, muzyczne i plastyczne związane z przyniesionymi misiami. Dzieci w grupach „0” odwiedziła  Pani Iwona Jarząbkowska ze swoim pluszowym przyjacielem. Dzieci mogły zapoznać się z książkami o tematyce nt. misiów, które znajdują się u nas w bibliotece szkolnej. Uczniowie uważnie wysłuchali opowieści pt. ,,Proszę mnie przytulić „. Odwiedziny  były bardzo udane. Tego dnia dzieci obejrzały również prezentację na temat Światowego Dnia Pluszowego Misia, wykonały grupowy portret misia. Uczniowie klas I-III opowiadali, za co lubią swojego misia, rozpoznawali znane z książek i telewizji: Puchatka, Coralgola, Uszatka, Gumisie i inne. Dzieci bawiły się swoimi maskotkami, rysowały, kolorowały misia długopisami 3D zakupionymi w ramach projektu edukacyjnego „Laboratoria Przyszłości”. Był to dla wszystkich przyjemny i niezapomniany dzień.

Małgorzata Lazarska

Wioleta Przybyłowicz