Świąteczne przedstawienia w klasach 1-3

Boże Narodzenie to magiczny, wyjątkowy  czas… Czas, gdy staramy się być dla siebie serdeczni, życzliwsi, zapominamy o problemach dnia codziennego. Oczekujemy na pierwszą gwiazdkę, aby wspólnie z najbliższymi zasiąść przy stole, połamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.

W szkole to także niezapomniane chwile… Dzieci ubierają choinki w klasach, własnoręcznie wykonują ozdoby i z niecierpliwością czekają na przedstawienia bożonarodzeniowe, które tradycyjnie, jak co roku, przygotowują uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli.

Głównym celem tych uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie – aktorzy wcielili się w różne role podczas przedstawień świątecznych.  Innowacyjny sposób przekazu treści spowodował, że każdy młody człowiek mógł chociaż  na chwilkę ,,dotknąć magii Świąt”. Całość dopełniały przepiękne dekoracje, zaśpiewane kolędy, pastorałki i choreografie.

Całej inscenizacji przyglądali się zaproszeni Rodzice. Po przedstawieniu Panie nauczycielki złożyły wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Następnie rozdane zostały Rodzicom upominki wykonane własnoręcznie przez dzieci. Na zakończenie zgromadzeni goście  zasiedli do stołu wigilijnego.