Spotkanie z rodziną Mistrzyni!

22 maja, dzień po VIII Biegu Łomianek im. Ireny Szewińskiej, mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole męża p. Ireny Szewińskiej Janusza i syna Jarosława. Nasi goście opowiadali  o życiu i karierze sportowej multimedalistki olimpiad, mistrzostw Europy i wielokrotnej rekordzistki świata w lekkoatletyce Ireny Szewińskiej. Przedstawiali trudności, jakie musi pokonać sportowiec, aby osiągać wyniki na skalę międzynarodową. Wymaga to ogromnej dyscypliny, konsekwencji i niezrażania się niepowodzeniami. Sport wyczynowy to nie tylko blaski fleszy, ale też ogrom pracy i wyrzeczeń. Słowa te szczególnie trafiały do uczniów klasy sportowej, którzy uczestniczyli w spotkaniu wraz z uczniami klasy czwartej. W trakcie rozmowy nie obyło się bez wątków humorystycznych, gdy Panowie opowiadali zabawne anegdoty z życia prywatnego rodziny. To już kolejne spotkanie, na którym uczniowie tych klas dowiadują się, jak ciężką pracą jest uprawianie sportu. Każdy sukces rodzi się w bólu!