Spotkanie z muzyką w CK Łomianki: Cztery żywioły

Dnia 19 marca 2024 roku uczniowie klas szóstych wysłuchali niezwykłego koncertu „Cztery żywioły” w wykonaniu muzyków Filharmonii Narodowej podczas spotkania z muzyką,  które cyklicznie organizowane jest dla uczniów i młodzieży szkolnej w Centrum Kultury w Łomiankach.

Największym zainteresowaniem cieszył się cajón (czyt.kahon), inaczej skrzynka perkusyjna czyli drewniany instrument perkusyjny pochodzący z Afryki.

Anna Niewęgłowska 

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej w Łomiankach
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.