Spotkanie w Bibliotece

9 maja 2023 r. uczniowie klas trzecich  mieli zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu autorskim, którego organizatorem była Biblioteka Publiczna w Łomiankach.

Pan Paweł Beręsewicz jest tłumaczem literatury anglojęzycznej, twórcą książek dla dzieci i młodzieży oraz laureatem wielu nagród literackich. Jego najpopularniejsze książki to: seria o rodzinie Ciumków, „Poczet psujów polskich”, „Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek”, „Tajemnica człowieka z blizną”, „Noskawery” i wiele, wiele innych, o których mieliśmy okazję porozmawiać. Podczas spotkania uczniowie mieli przyjemność osobiście pogawędzić z pisarzem przy wspólnym stole. Autor prezentował swoje dzieła, krótko je omawiając i zachęcając przy tym do czytania.

Joanna Oniśk

Marta Burzyńska – Bębenek