ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ,,ZDROWE DRUGIE ŚNIADANIE”

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Daje nam energię, poprawia pracę naszego mózgu oraz wpływa na pozytywny nastrój. Drugie śniadanie w szkole nie musi być monotonne i nudne. Można przygotować zdrowy, pełnoziarnisty, pyszny posiłek, który ze smakiem zjemy.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomiankach przystąpili do konkursu organizowanego przez Piekarnię ,,Putka”.

W konkursie ze szkoły wzięło udział dwie kl. I i trzy grupy ,,0” z Oddziału Przedszkolnego.

Zadaniem uczniów było przygotowanie pracy pt. ,, ZDROWE DRUGIE ŚNIADANIE” – technika dowolna.

Dzięki pomysłowości, kreatywności oraz wiedzy dotyczącej zdrowego żywienia dzieci z grupy ,,0”C wygrały nagrodę główną (worko – plecaki z gadżetami oraz m.in. ze zdrowym pieczywem).

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Dziękujemy Piekarni „Putka” za ufundowanie nagród.

Wioleta Przybyłowicz

Joanna Jaworska