Dzień dobry,

Jestem jedną z wielu osób pomagających Andzi Kocik z Białej Rawskiej zebrać środki na leczenie. Andzia choruje na ciężką chorobę NF1, która wywołuje glejaki nerwu wzrokowego.

W imieniu Andzi i jej rodziców serdecznie dziękuję za zebranie i przekazanie plastikowych korków.  Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej już po raz trzeci wzięła udział w tej szlachetnej akcji. Dziękujemy wolontariuszom i wszystkim, którzy mieli wkład w zbiórkę korków. Fundusze trafią na konto zbiórki www.siepomaga.pl/angelika-kocik

Tym bardziej dziękujemy Dyrekcji za przekazanie zakrętek, że nie ubiegaliśmy się o zbiórkę na terenie szkoły. Dziękujemy również szkolnemu Wolontariatowi, za organizowanie tego rodzaju zbiórek oraz p. Monice Dąbrowskiej, za pokierowanie zebranych korków dla Andzi Kocik.

Anna Borkowska