PIKNIK RODZINNY

Piękna pogoda i wspaniała zabawa! Piknik rodzinny z okazji Dnia Patronki Szkoły i Święta Konstytucji 3 Maja dla dzieci i rodziców klas I-III oraz oddziałów przedszkolnych już za nami! Impreza obfitowała w liczne atrakcje i niespodzianki: występ chóru szkolnego, prezentacja wozu strażackiego, pokazy karate i judo, szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, gry i zabawy z klubem sportowym, malowanie buzi, animacje z chustą, gniotki sensoryczne, szachy, trampolina, dmuchany zamek i kuleczki. Uczestnicy pikniku mieli też niepowtarzalną okazję obejrzeć i przymierzyć pod okiem żołnierzy WAT-u akcesoria wojskowe oraz posilić się najprawdziwszą wojskową grochówką! Panowała rodzinna i wesoła atmosfera.

Serdeczne podziękowania dla Wojskowej Akademii Technicznej, OSP Łomianki, Karate „Kobra”, „Judo Neko”, KS „Osa”, p. Małgorzaty Lenczewskiej, Rady Rodziców SP 1, nauczycieli, obsługi i wolontariuszy naszej szkoły. Do zobaczenia za rok!