Konkurs InstaLogik

Miło nam poinformować, że w matematyczno-informatycznym konkursie InstaLogik uczniowie naszej szkoły osiągnęli wyjątkowe sukcesy!

Oto lista finalistów i laureatów, którzy wyróżnili się swoją pasją, pracowitością i zaangażowaniem.

Laureaci:

Izabella – klasa 7b

Anna – klasa 5a

Marcel – klasa 5c

Finaliści:

Michał – klasa 6b

Krzysztof – klasa 5c

Maja – klasa 3d

Warto zwrócić uwagę na fakt, że konkurs realizowany jest w całości on-line i uczniowie samodzielnie przygotowywali się do udziału w kolejnych etapach. Systematycznie pracowali, korzystając z webinariów i ćwiczeń, które pomogły im rozwijać umiejętności matematyczne i informatyczne. Poświęcili na to wiele godzin swojego wolnego czasu. To właśnie dzięki ich wytrwałości i wielu godzinom poświęconym na naukę osiągnęli swoje sukcesy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych osiągnięć w świecie matematyki i informatyki!

Aneta Rozmarynowska

Marzena Oracz