Koncert z okazji Świąt Bożego Narodzenia

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy

Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory

Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich

Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski […]”

W wyjątkowy czwartkowy wieczór 15 grudnia 2022 r. uczniowie Niepublicznej Szkoły Muzycznej w Łomiankach i Szkoły Podstawowej nr 1 oraz jej absolwenci stworzyli klimatyczne bożonarodzeniowe spotkanie  przy śpiewie kolęd i piosenek, wprowadzając wszystkich w naprawdę refleksyjny nastrój. Połączone chóry zaśpiewały najbardziej znane kolędy i świąteczne piosenki,  a soliści szkoły muzycznej zagrali utwory muzyki klasycznej. Kolędy, które tak mocno zakorzenione są w tradycji świąt, mieliśmy wyjątkową przyjemność usłyszeć w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej w wersji na skrzypce  i fortepian, a także zaśpiewać wszyscy wspólnie.  Cieszymy się, że naszych artystów wspierała bardzo liczna widownia, począwszy od maluchów i uczniów poprzez nauczycieli, rodziców, dziadków i przyjaciół szkoły. Organizatorzy dziękują artystom i widzom. Przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia:

„Aby Święta Bożego Narodzenia

Były Bliskością i Spokojem,

A Nowy Rok – Dobrym Czasem”                                                                                                                              (K. I. Gałczyński)