Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2023 r. obchodziliśmy w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomiankach Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku, nasi młodsi i starsi uczniowie przygotowali uroczyste apele, których scenariusze w sposób radosny i momentami zabawny, przedstawiały realia naszej szkolnej codzienności. Zarówno zaproszeni uczniowie, jak i nauczyciele świetnie się bawili oglądając przygotowane dla nich występy.

Uroczyste obchody Dnia Edukacji osłodziła nam, tradycyjnie już, Rada Rodziców prężnie działająca na rzecz dzieci naszej szkoły. Za pyszny i zdrowy 😊 poczęstunek dziękujemy nowej Przewodniczącej Rady Rodziców, Pani Justynie Klimek i Rodzicom, którzy razem z Nią poświęcili swój czas aby nas trochę porozpieszczać w tym dniu 😊