Dzień dziecka :)

29 maja 2024 r. r., jak co roku, świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Nasi podopieczni mogli liczyć na moc atrakcji z okazji swojego święta. Mieli oni do swojej dyspozycji zamek i kulki, zabawy sportowe, spektakl profilaktyczny, warsztaty rękodzieła, malowanie buzi, tworzenie figur z balonów, doświadczenia chemiczne oraz specjalnie na ten dzień przygotowaną „salę kinową”. Na placu przed szkołą dzieci mogły wykazać się swoją kreatywnością modelując rozmaite kształty z przeznaczonych do tego balonów. Na warsztatach z rękodzieła mogli stworzyć własne kolczyki i bransoletki. Odbył się też pokaz udzielania pierwszej pomocy prowadzony przez ratownika medycznego, który przyjechał do nas karetką.  Dzieci miały też okazję wygrać drobne upominki w loterii fantowej.

Dziękujemy Radzie Rodziców działającej prężnie przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łomiankach, Nauczycielom oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc przy organizacji tego szczególnego dla nas wszystkich dnia.