Dzień dyni

W szkole odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Bajkowa Dynia”, w którym udział wzięło 30 uczniów klas I-III. Wszystkie dzieci, wykazały się kreatywnością w realizacji zadania. Bajkowe dynie wykonane zostały z niezwykle dużą starannością, a pomysłowość autorów zaskoczyła jury.

Ostatecznie wyłoniono 9 najwspanialszych prac:

1 miejsce – Iga 1D

1 miejsce – Martyna 2C

1 miejsce – Amelia 2C

2 miejsce – Adam 2C

2 miejsce – Aurelia 2C

2 miejsce – Dorota 2C

3 miejsce – Kacper 2D

3 miejsce – Aleks 2C

3 miejsce – Iga 2C

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. Dynie przysporzyły nam wiele radości i miłych wrażeń. Dziękujemy za wasze zaangażowanie i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Samorząd Uczniowski klas I-III