Czerwiec w świetlicy

Czerwiec w świetlicy rozpoczęliśmy corocznym Pokazem Talentów, podczas którego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności. W ramach innowacji Super moc ukryta w owocach i warzywach przygotowaliśmy koktajl truskawkowo-bananowy. Wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji bibliotecznej „Jak nie czytam, jak czytam!” Przygotowywaliśmy upominki dla Taty z okazji ich święta. Czekając na lato dekorowaliśmy sale ciekawymi pracami plastycznymi. Spędzaliśmy mnóstwo czasu podczas zabaw na placu zabaw oraz boiskach szkolnych. Prezentowaliśmy swoje umiejętności podczas Świetlicowej Olimpiady Sportowej. Zorganizowany został konkurs plastyczny oraz wystawa prac „Mój wymarzony Dzień Dziecka”. Uroczyście zakończyliśmy warsztaty szachowe. Jesteśmy gotowi na wakacje!

#LaboratoriaPrzyszlości

Karolina Kapitańska