„Bądź dla wszystkich życzliwy, a świat będzie szczęśliwy”

21 listopada 2022 roku w naszej szkole odbył się Dzień Życzliwości. Wśród społeczności szkolnej – na przekór szarej, listopadowej aurze – zagościł żółty kolor. Miał on symbolizować to, co daje nam wszystkim wzajemna życzliwość – poczucie radości, chęci do wspólnego działania, znalezienie powodu do uśmiechu. I to właśnie udało się uzyskać.

Uczniowie mogli zacząć dzień od przekazania koleżance, koledze, nauczycielowi czy innemu pracownikowi naszej szkoły kartki z pozdrowieniami, obdarowania ciepłym słowem. Dla uczniów nieśmiałych, Samorząd Uczniowski klas IV-VIII przygotował skrzynkę z napisem „POZDRAWIAM”, do której można było wrzucać pozdrowienia. Ponadto na drzwiach w naszej szkole zawisły miłe roześmiane emotikonki narysowane przez uczniów klas młodszych. Na stroju każdego dziecka pojawiły się uśmiechnięte żółte buźki.

Na koniec warto życzyć wszystkim Uczniom, ich Rodzinom oraz Sympatykom szkoły „Dnia Życzliwości” CODZIENNIE PRZEZ CAŁY ROK 😊

Samorząd Uczniowski klas I-III

Samorząd Uczniowski klas IV-VIII