Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023.W obecności Pani Burmistrz Małgorzaty Żebrowskiej-Piotrak pożegnaliśmy naszych tegorocznych ósmoklasistów. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Henryk Ratyński, Członek Zarządu Koła Komisji Historycznej, który podczas uroczystości wręczył uczniom nagrody za działalność społeczno-patriotyczną na rzecz szkoły. Nagrody za osiągnięcia sportowe wręczył Pan Jarosław Szewiński. Oprawę muzyczną, jak co roku, przygotował Dyrektor Szkoły Muzycznej w Łomiankach, Pan Lucjusz Pinkosz. Zaśpiewał też nasz szkolny chór, który do występu przygotowała Pani Dorota Sowińska. W tym roku, oprócz ósmoklasistów pożegnaliśmy też wieloletniego Przewodniczącego Rady Rodziców, Pana Grzegorza Umięckiego, któremu raz jeszcze dziękujemy za wsparcie i ogromne zaangażowanie na rzecz naszych dzieci.

Życzymy wszystkim naszym uczniom udanych wakacji 🙂