tekst alternatywny
tekst alternatywny
Kiermasz Świąteczny – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej

Kiermasz Świąteczny

„Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Za bezinteresowną chęć czynienia dobra.

Za pomoc i życzliwość” 

DZIĘKUJEMY!!!

Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serce i razem z nami tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się do przygotowania i przeprowadzenia Kiermaszu Świątecznego dla 3-letniej Julii.

Podczas tegorocznej akcji, która odbyła się 12 grudnia 2019 r. zebraliśmy 1212,23 zł. Nie byłoby tych pieniędzy, gdyby nie Wasze wsparcie – drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły w postaci ozdób świątecznych oraz gotowych produktów, za które serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że znaleźli się chętni do nabywania tych świątecznych cudowności.

Pieniądze pozyskane z kiermaszu zostały przekazane na wsparcie leczenia małej Julki.

Kolejny raz okazało się, że razem możemy więcej!

2019-12-16T07:13:09+01:0016 grudnia, 2019|

About the Author: