Gratulacje

Składamy serdecznie gratulacje Agacie Dylewskiej, uczennicy klasy IIIc Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomiankach za zajęcie II miejsca w drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Dobry Obywatel”.

Uczniowie przygotowali ponad 300 kreatywnych prac – autorskich gier lub quizów wykonanych techniką plastyczną lub z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi multimedialnych.

Konkurs zorganizował Instytut Badań Edukacyjnych we współpracy z Centrum GovTech oraz Radą Dzieci i Młodzieży RP. Patronat nad przedsięwzięciem objął Minister Edukacji i Nauki.

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do rozwijania swoich pasji i talentów artystycznych, a także inspirowanie nauczycieli i opiekunów do rozmów z najmłodszymi o patriotyzmie, polskich tradycjach i zwyczajach.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy 😊😊😊