Kwiecień w świetlicy minął nam na przygotowaniach do Świąt Wielkanocnych, święta patronki naszej szkoły Marii Kownackiej oraz poznawaniu sylwetek znanych Polaków. Omawialiśmy kwestie dotyczące dbania o środowisko oraz poznaliśmy charakterystykę Świąt Majowych. Wykonywaliśmy ciekawe prace plastyczne oraz spędzaliśmy dużo czasu na świeżym powietrzu. W kwietniu odbył się również Piknik Rodzinny organizowany przez naszą szkołę podczas którego załoga świetlicy umilała czas wszystkim obecnym dzieciom. Podczas pikniku można było wykonać gniotki sensoryczne, zagrać w gry planszowe, szachy, pomalować twarz oraz zobaczyć pracę hafciarki. Odbyły się również kolejne zajęcia w ramach innowacji „Super moc ukryta w owocach i warzywach” podczas których przygotowaliśmy smakowite biedronki. Zapraszamy do poniższej galerii zdjęć!

Karolina Kapitańska