tekst alternatywny
tekst alternatywny
AKCJA PHO3NIX ACTIVE SCHOOL W NASZEJ SZKOLE! – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej
///AKCJA PHO3NIX ACTIVE SCHOOL W NASZEJ SZKOLE!

AKCJA PHO3NIX ACTIVE SCHOOL W NASZEJ SZKOLE!

PHO3NIX ACTIVE SCHOOL to krajowy projekt sportowy pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Na akcję składają się wyzwania sportowe, podczas których uczniowie reprezentując zarówno siebie, jaki i szkołę będą mogli wygrać sprzęt sportowy dla szkoły, warsztaty sportowo – edukacyjne, nagrody indywidualne oraz…. niespodzianki!

Pho3nix Active School to akcja sportowa, która ma na celu poruszyć dzieci z całej Polski oraz zaangażować je w inspirujące inicjatywy sportowe. Nasza szkoła jako jedna z 700 z całej Polski zakwalifikowała się do projektu, w gminie Łomianki jesteśmy jedyni!

Etap I obejmuje rywalizację z innymi szkołami np.; projekt plakatu, układ taneczny czy rywalizacja na największą ilość zdobytych kroków.

Etap II obejmuje finał całej akcji, którym są dziewięciodniowe obchody Międzynarodowego Dnia Sportu – od 6 do 14 kwietnia 2021 roku.

WYSTARTOWALIŚMY OD RAZU PO FERIACH ZIMOWYCH I PIERWSZA SPORTOWA AKCJA ZA NAMI! I tak do połowy kwietnia będziemy się angażować w sportowe wyzwania rzucane nam przez organizatorów.

O wszystkich akcjach będziemy Wam przypominać i liczymy na zaangażowanie z Waszej strony! Wspólnymi siłami dbajmy o nasze zdrowie i dobre samopoczucie, sprawne ciała i umysły, poruszmy się do jeszcze większej aktywności sportowej, a przy okazji powalczmy o miejsce na podium!

W imieniu Fundacji wielkie podziękowania za udział w pierwszym kroku inicjatywy – były to filmy z ćwiczeniami przygotowane w platformie Pho3nix Kids pod okiem trenerów.

Szczegóły projektu u nauczycieli wychowania fizycznego lub pod linkiem   

KONKURS REALIZOWANY JEST W TRYBIE ZDALNYM – W KAŻDEJ CHWILII MOŻESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ!

2021-02-15T07:58:14+01:0015 lutego, 2021|

About the Author:

Skip to content