tekst alternatywny
tekst alternatywny
Zmiany w funkcjonowaniu szkół i placówek do 29 listopada br. – informacja ze strony Gminy Łomianki – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej
///Zmiany w funkcjonowaniu szkół i placówek do 29 listopada br. – informacja ze strony Gminy Łomianki

Zmiany w funkcjonowaniu szkół i placówek do 29 listopada br. – informacja ze strony Gminy Łomianki

Od poniedziałku, 9 listopada br. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Jednocześnie do 29 listopada br. przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, uczniów i słuchaczy szkół ponadpodstawowych oraz słuchaczy szkół dla dorosłych i form pozaszkolnych (kursowych).

Bez zmian pracują przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego oraz szkoły specjalne w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych i młodzieżowych ośrodkach socjoterapii.

Od poniedziałku, 9 listopada br. szkoły podstawowe będą miały obowiązek zapewnienia funkcjonowania świetlic szkolnych dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Są to najważniejsze zmiany w funkcjonowaniu szkół i placówek oświatowych.

Szczegółowe informacje na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja

Jadwiga Idziaszek

2020-11-06T12:12:37+01:006 listopada, 2020|

About the Author:

Skip to content