tekst alternatywny
tekst alternatywny
ŁOMIANKOWSKA – „DRUŻYNA ENERGII” – projekt dla klas 6-8 – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej
///ŁOMIANKOWSKA – „DRUŻYNA ENERGII” – projekt dla klas 6-8

ŁOMIANKOWSKA – „DRUŻYNA ENERGII” – projekt dla klas 6-8

Koronawirus nam nie straszny i nie zwalniamy tempa!

Kolejny rok z rzędu nasza placówka zakwalifikowała się do ogólnopolskiego projektu DRUŻYNA ENERGII pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Projekt ten wykorzystując media społecznościowe oraz internet zachęca do zabawy, rywalizacji oraz aktywności fizycznej.

Po co, na co i dlaczego…..? – czyli co można zdobyć?

Najaktywniejsza szkoła w jednej z 5 dyscyplin wygra wizytę ambasadorów,  a dodatkowo będzie miała szansę na nagrodę główną – udział w wielkim finale, który odbędzie się na gdańskim Stadionie Energa. Trzy najlepsze ekipy zgarną też czeki na wyposażenie sali gimnastycznej w sprzęt sportowy, a najlepsza szkoła otrzyma dodatkowo puchar Drużyny Energii.

UWAGA! Wyjątkowo w tej edycji organizatorzy przewidują także NAGRODY INDYWIDUALNE – jest o co powalczyć! Nie czekaj – działaj! To właśnie od nich mamy szkolne, reprezentacyjne stroje sportowe!

Jak wziąć udział?

Wejdź na stronę internetową  www.druzynaenergii.pl  następnie kliknij w zakładkę ZADANIA. Zobaczysz zdjęcia ambasadorów projektu: Paulina Guba (lekkoatletyka), Adam Hrycaniuk (koszykówka), Sławomir Szmal (piłka ręczna), Przemysław Świercz (piłka nożna) oraz Jakub Zawistowski (biegi przeszkodowe). Każdy sportowiec przygotował dla Ciebie kilka krótkich, prostych ćwiczeń. Na pewno dasz radę wykonać każde z nich.

Co dalej?

Poproś, aby Ktoś Cię nagrał podczas wykonywania ćwiczenia – krótki filmik trwający nawet tylko 5 sekund. Następnie prześlij go do nauczyciela wychowania fizycznego na któregoś z poniższych maili – my zajmiemy się resztą:

szewczykedyta@gmail.com – p. Edyta Szewczyk

zabamonika35@gmail.com – p. Monika Dąbrowska

m.trybanska@o2.pl – p. Małgorzata Trybańska-Strońska

nmagdalenan@wp.pl – p. Magdalena Niegowska

mosaksp1@gmail.com – p. Jakub Mosakowski

Filmiki, które nam udostępnisz posłużą ambasadorom do weryfikacji poprawności wykonania danego ćwiczenia! Na chwile obecną sportowcy udostępnili 18 ćwiczeń – mam nadzieję, że spróbujesz wykonać każde i otrzymam od Ciebie właśnie tyle krótkich filmików.

Zgodę na udział w projekcie możesz otrzymać drogą meilową bądź po powrocie do szkoły.

Liczymy na Twoją aktywność i zaangażowanie. Zawalcz o swoje oraz o nasze wspólne sportowe dobro!

Odejdź od komputera, wyjdź przed dom i pokaż nam swój sportowy charakter!

Jesteśmy teraz jedną drużyną i miejsce na szczycie jest dla każdego z Nas!

Zgoda: do pobrania

2020-05-18T11:49:54+02:0018 maja, 2020|

About the Author: