Sprzątanie Rezerwatu Przyrody Ławice Kiełpińskie

02 października uczniowie klas 8 włączyli się do akcji Sprzątanie Rezerwatu Przyrody Ławice Kiełpińskie. Wśród zebranych śmieci znalazły się szklane i plastikowe butelki po napojach, opakowania z tworzyw sztucznych, ale były też takie o dużych gabarytach, np.: dywan, czy części od samochodu. Akcja zakończyła się wspólnym spotkaniem przy ognisku. Nasi uczniowie przyczynili się do tego, by choć mała część naszej planety, było miejscem naturalnym i czystym, a sami uzyskali większą świadomość, że dbać o naszą Ziemię trzeba, bo to nasz wspólny dom.

 #eko-szkola2022

                                                                                                                                    Małgorzata Lazarska

                                                                                                                                    Karolina Salwowska