tekst alternatywny
tekst alternatywny
Kadra – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej
Kadra2019-12-31T09:17:32+01:00

DYREKTOR SZKOŁY


mgr Marek Lis


WICEDYREKTORZY


mgr Magdalena Zalewska


mgr Joanna Romanowska


NAUCZYCIELE

 

1.      Andrzejewska Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna

2.      Barszcz Kinga – wychowawca świetlicy

3.      Bickmann – Dębińska Maria

4.      Bigaj Olga – SI

5.      Borowska – Syta Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna

6.      Brzozowska Agnieszka – wychowawca świetlicy

7.      Budka Marzanna – edukacja wczesnoszkolna

8.      Burcicka Agnieszka – język polski

9.      Burzyńska – Bębenek Marta – edukacja wczesnoszkolna

10.  Choduń Jolanta – chemia, doradztwo zawodowe

11.  Czerniak Monika – wychowawca świetlicy

12.  Dąbrowska Monika – wf

13.  Dragan Monika – muzyka

14.  Duszyńska Jarmina – nauczyciel wspomagający

15.  Gluz Joanna – edukacja wczesnoszkolna

16.  Hermanowicz Sławomir – religia

17.  Hofman Jolanta – nauczyciel wspomagający

18.  Jarząbkowska Iwona – biblioteka

19.  Jaworska Joanna – nauczyciel wspomagający

20.  Kacprzak Kamila – nauczyciel wspomagający

21.  Kamińska- Wasiak Izabella – terapia pedagogiczna

22.  Kapel – Juchniewicz Anna – gimnastyka korekcyjna

23.  Kapitańska Karolina – wychowawca świetlicy, kierownik

24.  Kopeć Ewelina – geografia

25.  Kosik Joanna – religia

26.  Kowalska Anna – nauczyciel wspomagający

27.  Kozarzewska Anna – edukacja wczesnoszkolna

28.  Kozińska – Rychner Małgorzata – wychowawca świetlicy

29.  Krukar Monika – matematyka

30.  Krzywiec Łucja – terapia pedagogiczna

31.  Kwapień Małgorzata – matematyka

32.  Lazarska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

33.  Lenczewska Małgorzata – wf

34.  Lis Marek – historia, dyrektor

35.  Lusa  Katarzyna – język polski

36.  Maciejewska Donata – język angielski

37.  Makowska Katarzyna – wychowawca świetlicy

38.  Michałowska Ewa – język angielski

39.  Mosakowski Jakub – wf

40.  Moszczyńska Marta – psycholog

41.  Mucha Paulina – historia

42.  Murawska Monika – wychowawca świetlicy

43.  Niegowska Magdalena – wf

44.  Niewęgłowska Anna – język polski

45.  Niewiarowska Iwona – informatyka

46.  Niżnik Danuta – zajęcia RW

47.  Oniśk Joanna – edukacja wczesnoszkolna

48.  Oracz Marzena – informatyka

49.  Pałasz Małgorzata – wychowawca świetlicy

50.  Pawluk  Katarzyna – plastyka

51.  Piasecka Mariola – matematyka

52.  Pietras Anna – pedagog

53.  Piędziak Katarzyna – gimnastyka korekcyjna

54.  Piórkowska Anna – język angielski

55.  Płonka Agata – język niemiecki

56.  Podgórska Magdalena – WWRD

57.  Podowski Mirosław – edukacja dla bezpieczeństwa

58.  Popis Ilona – logopeda, WWRD

59.  Przondo – Milewska Gabriela – logopeda

60.  Przybyłowicz Wioleta – edukacja przedszkolna

61.  Puzynowska Bernadeta – religia

62.  Rogalska Magdalena – język polski

63.  Romanowska Joanna – wychowawca świetlicy, wicedyrektor

64.  Rozmarynowska Aneta – fizyka, matematyka

65.  Różalska – Nagrodzka Aneta – nauczyciel wspomagający

66.  Rymek Jolanta – pedagog

67.  Salwowska Karolina – biologia

68.  Sobczuk Marta – język angielski

69.  Stawikowska  – Słucka Monika – język angielski

70.  Stępień Agnieszka – nauczyciel wspomagający

71.  Surowiec Agnieszka – religia

72.  Szczyglewska Anna – język angielski

73.  Szewczyk Edyta – wf

74.  Szymańska Lidia – matematyka

75.  Śladowska – Gębusia Ewa – edukacja przedszkolna

76.  Trybańska – Strońska Małgorzata – wf

77.  Ujazdowska Małgorzata – wychowawca świetlicy

78.  Urbańska Jolanta – edukacja wczesnoszkolna

79.  Walendzik Anna – biblioteka

80.  Waloch – Kowalska Justyna – edukacja wczesnoszkolna

81.  Wiśniewska Renata – matematyka

82.  Zalewska Magdalena – język angielski, wicedyrektor

83.  Żelasko Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna