Zajęcia dodatkowe2018-10-24T12:31:24+00:00

Zajęcia dodatkowe organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 w Łomiankach

Zajęcia opiekuńcze i wychowawcze uwzględniające potrzeby i zainteresowania uczniów.

Klasa Rodzaj zajęć Imię i nazwisko prowadzącego Godzina Dzień Sala
4 Język angielski Elżbieta Dziubek 13.40 – 14.25 Wtorek 201
4f, 5d, 5e, 6b, 7a, 7d matematyka Renata Wiśniewska 14.35 – 15.20 czwartek 213
6 Język polski Aleksandra Bednarczyk – Zomer 13.40 – 14.25 Poniedziałek 210
5 Język polski Anna Niewęgłowska 13.40 – 14.25 Wtorek 110
4 Język polski Magdalena Rogalska 13.40 – 14.25 Czwartek 108a
4-5 Matematyka Anna Dąbrowska 12.45 – 13.30

12.45 – 13.30

Poniedziałek

Środa

203

218

8a,8b Przygotowanie do egzaminu matematyka Lidia Szymańska 13.40 – 14.25 (8d)

14.35 – 15.20 (8a)

Wtorek

poniedziałek

111
8 Przygotowanie do egzaminu język polski Agnieszka Burcicka 13.40 – 14.25

 

Środa 208
8b,8c Przygotowanie do egzaminu matematyka Mariola Piasecka 13.40 – 14.25

 

czwartek 214
4,5 Język angielski Anna Szczyglewska 11.45 – 12.30 wtorek 232
4,5 Język angielski Anna Szczyglewska 12.45 – 13.30 środa 232
7,8 Chemia – dyżur, konsultacje Jolanta Choduń 7.15 Wtorek

Środa

218
6d Język angielski Donata Maciejewska 13.40 – 14.25 Poniedziałek 225
8a,b,d Język angielski Ewa Michałowska 14.35 – 15.20 Wtorek 201
8e Przygotowanie do egzaminu matematyka Aneta Rozmarynowska 15.30 – 16.15 Poniedziałek 206

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia, koła przedmiotowe i zainteresowań

Klasa Rodzaj zajęć Imię i nazwisko prowadzącego Godzina Dzień Sala
4-5 Koło przyrodnicze Karolina Salwowska 13.40 – 14.25 wtorek 209
4-8 Język angielski Elżbieta Dziubek 13.40 – 14.25 wtorek 201
7-8 Fizyka Aneta Rozmarynowska 14.35 – 15.20 poniedziałek 206
5f matematyka Aneta Rozmarynowska 13.40 – 14.25 poniedziałek 206
5 matematyka Renata Wiśniewska 13.40 – 14.25 Czwartek 213
  Koło teatralne Magdalena Rogalska 13.40 – 14.25 wtorek 108a
5 Koło rowerowe Agata Stefańska 12.45 – 13.30 poniedziałek 235
4-8 Chór Olga Fidos – Czuba 15.20 – 16.05 Czwartek 227
5-8 Koło biologiczno – przyrodnicze Agnieszka Śmietanka – Sysiak 13.40 – 14.25 czwartek 109
5-8 Język włoski Katarzyna Marcinkowska 13.40 – 14.25 środa 203
7b,7c Matematyka Mariola Piasecka 14.35 – 15.20 Poniedziałek 214
8b,8c Matematyka Mariola Piasecka 15.30 – 16.15 poniedziałek 214
5 matematyka Renata Wiśniewska 13.40 – 14.25 czwartek 213
4 Zajęcia poprawiające technikę czytania Jolanta Rymek 8.00 – 8.45 102
4, 5 c d e Koło plastyczne Katarzyna Pawluk 13.40 – 14.25 wtorek 235
 
 
 
 

Zajęcia sportowe  

Klasa Rodzaj zajęć Imię i nazwisko prowadzącego Godzina Dzień Sala
1 – 3 Zajęcia ogólnorozwojowe Artur Nazarczuk 8.00 – 8.45 czwartek 236
7-8 SKS – gry zespołowe dziewczęta Magdalena Niegowska
 
 
 
 
 

Zajęcia dodatkowe organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 w Łomiankach

 Zajęcia opiekuńcze i wychowawcze uwzględniające potrzeby i zainteresowania uczniów.

Klasa Imię i nazwisko prowadzącego Godzina Dzień 203
2 Joanna Oniśk 11.45 – 12.30 Piątek 203
2 Marta Burzyńska – Bębenek 12.45 – 13.30 Poniedziałek 202
3 Marzanna Budka 11.45 – 12.30 Wtorek 203
1 Agnieszka Żelasko 12.45 – 13.30 Poniedziałek 203
1 Joanna Gluz 11.45 – 12.30 Wtorek 204
2 Justyna Waloch – Kowalska 11.45 – 12.30 Poniedziałek 202
3 Jolanta Urbańska 12.45 – 13.30 Poniedziałek 202
3 Agnieszka Borowska – Syta 11.45 – 12.30 Środa 203
 
 
 
 
 
 
 
 

Zajęcia dodatkowe organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 w Łomiankach

Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. I – III  

Klasa Imię i nazwisko prowadzącego Zajęcia rozwijające Godzina Dzień Sala
2 Joanna Oniśk Ortograficzne 11.45 – 12.30 Czwartek 203
2 Marta Burzyńska – Bębenek Plastyczne 12.45 – 13.30 Wtorek 203
3 Agnieszka Borowska – Syta Polonistyczne 12.45 – 13.30 Czwartek 203
1-3 Małgorzata Kozińska – Rychner Warsztaty czytelnicze 10.45 – 11.30 Piątek 128
3c Justyna Kotowicz Plastyczne 10.45 – 11.30

11.45 – 12.30

Wtorek 116 zaplecze
1-3 Monika Czerniak szachy 12.45 – 13.30 czwartek 204