tekst alternatywny
tekst alternatywny
Rekrutacja uzupełniająca do oddziałów sportowych – zmiana terminów – informacja ze strony Gminy Łomianki – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej
///Rekrutacja uzupełniająca do oddziałów sportowych – zmiana terminów – informacja ze strony Gminy Łomianki

Rekrutacja uzupełniająca do oddziałów sportowych – zmiana terminów – informacja ze strony Gminy Łomianki

 

Szanowni rodzice/opiekunowie prawni,
Drodzy uczniowie,

wydłużyliśmy termin składania wniosków w postępowaniu uzupełniającym w rekrutacji do oddziałów sportowych w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Kownackiej w Łomiankach przy ul. Warszawskiej 73 (siatkówka – dziewczęta, piłka nożna – chłopcy) oraz w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Łomiankach przy ul. Staszica 2 (koszykówka – dziewczęta, pływanie –  dziewczęta i chłopcy).

Termin składania wniosków od 1 czerwca do 16 czerwca 2020 r.

Jednocześnie przypominamy, że do wniosku o przyjęcie ucznia do oddziału sportowego w szkole podstawowej prowadzonej przez Gminę Łomianki należy bezwzględnie dołączyć orzeczenie lekarskie  wydane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej potwierdzające, że kandydat posiada stan zdrowia umożliwiający podjęcie nauki w oddziale sportowym oraz pisemną zgodę rodziców na uczęszczanie kandydata do oddziału.

Anna Grabowska
Wydział Edukacji


Testy piłka siatkowa: https://www.gov.pl/attachment/2147accf-00f7-4f8f-b089-379653960140

Testy piłka nożna: https://www.gov.pl/attachment/25f5cab6-893a-4636-8d5e-ba593f39228c

Regulamin: do pobrania

Zasady przyjęcia do klasy sportowej: do pobrania

Wniosek do klasy sportowej: do pobrania

Oświadczenia do wniosku: do pobrania

Klauzula RODO: do pobrania2020-06-01T12:30:43+02:001 czerwca, 2020|

About the Author: