tekst alternatywny
tekst alternatywny
TURNIEJ TAŃCA – „LET’S DANCE” – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej
///TURNIEJ TAŃCA – „LET’S DANCE”

TURNIEJ TAŃCA – „LET’S DANCE”

Dnia 18 grudnia odbyła się w naszej szkole kolejna już edycja Szkolnego Konkursu Tańca dla klas 4-8 – „Let’s Dance”. Zawody organizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego już na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych Szkoły.

 Tańczyć możemy na wiele sposobów – indywidualnie, w dwójkach, w grupie. Można wybrać też jeden z wielu stylów – jednak najważniejsze jest to, że daje wiele powodów do radości. Uczniowie, dla których taniec jest pasją mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami, talentami oraz inwencją twórczą. Mimo stresu zaprezentowali wysoki poziom, a przy tym wspaniale się bawili. Każdy uczestnik dostał pamiątkowy dyplom, medal oraz nagrodę. Dodatkowo wyróżnione osoby otrzymały symboliczne statuetki z rąk jury: p. Magdaleny, p. Iwony, p. Moniki oraz p. Anny. Gratulujemy i do zobaczenia za rok!

2019-12-19T13:56:24+01:0019 grudnia, 2019|

About the Author: