Akcja charytatywna Kup Pan Szczotkę! – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej
///Akcja charytatywna Kup Pan Szczotkę!

Akcja charytatywna Kup Pan Szczotkę!

Zakończyliśmy akcję charytatywną, polegającą na zbiórce szczoteczek i past do zębów, a także mydeł w kostce dla potrzebujących dzieci z przedszkoli i ze szkół misyjnych w Afryce. W ciągu dwóch tygodni zgromadziliśmy 326 szczoteczek, 294 pasty do zębów i 355 mydeł. W akcji wzięło udział 108 uczniów i nauczycieli.

Środki czystości zostały zawiezione do Przedszkola Sióstr Salezjanek im. Aniołów Stróżów w Łomiankach, skąd wyruszą w dalszą podróż do afrykańskich dzieci.

Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i włączenie się do niniejszej akcji.

Dziękuję również wolontariuszom i opiekunom szkolnego wolontariatu za pomoc w prowadzeniu zbiórki w klasach 4-8.

Małgorzata Kozińska-Rychner

wychowawca świetlicy