tekst alternatywny
tekst alternatywny
EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej, która promuje sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Ogólnopolska kampania realizowana pod hasłem BeActive miała na calu zachęcić do aktywnego trybu życia, spędzania czasu wolnego nie tylko w trakcie obchodów Tygodnia Sportu, lecz także przez cały rok.

Podczas piątej już edycji Europejskiego Tygodnia Sportu uczniowie naszej szkoły dołączyli do stworzonej na ENDOMONDO rywalizacji i spalając kalorie walczyli o sportowe upominki wręczone z rąk dyrektora szkoły p. Marka Lisa. Najaktywniejsze okazały się dziewczęta zdobywając odpowiednio:

I miejsce – Antonina z klasy 5

II miejsca – Karolina z klasy 6

III miejsce – Alicja z klasy 6.

Ponad to od poniedziałku – 23 września do poniedziałku – 30 września uczniowie mieli szansę spędzić przerwy międzylekcyjne w zupełnie inny niż zazwyczaj sposób. Przy dźwiękach powszechnie znanych utworów każdy miał szansę potańczyć – zdecydowanie królowała tzw: Belgijka.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zabawę i wspólnie spędzony czas.

Bądźcie aktywni na co dzień!

2019-10-02T11:49:56+02:002 października, 2019|

About the Author: