SPOTKANIE Z POLICJĄ – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej

SPOTKANIE Z POLICJĄ

W dniach 10 września i 13 września 2019 r., policjanci Wydziału Ruchu Drogowego  Komendy Stołecznej Policji w Warszawie odwiedzili uczniów z klas I- III i przeprowadzili zajęcia w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Spotkanie miało na celu zachęcenie dzieci,do poznawania i stosowania zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Funkcjonariusze zwrócili również szczególną uwagę na konieczność używania elementów odblaskowych zarówno przez pieszych jak i rowerzystów. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i ochoczo odpowiadały na pytania zadawane przez policjantów.

Małgorzata Lazarska

2019-09-16T07:06:00+02:00Wrzesień 16th, 2019|