tekst alternatywny
tekst alternatywny
VIII Bieg Pamięci Narodowej – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej
///VIII Bieg Pamięci Narodowej

VIII Bieg Pamięci Narodowej

VIII Bieg Pamięci Narodowej – Łomianki, 14 września 2019 r.                                                       

Mapa biegu: do pobrania

            Urząd Miejski w Łomiankach oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomiankach serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w VIII Biegu Pamięci Narodowej w dniu  14 września 2019 r. Bieg Pamięci Narodowej jest imprezą „otwartą” i odbywa się w trzech kategoriach wiekowych:                                                                           

– kategoria A – uczniowie szkół podstawowych klas IV-VI,

– kategoria B – uczniowie szkół podstawowych klas VII-VIII,

– kategoria C – młodzież licealna i dorośli.

            Bieg odbywać się będzie na dystansie 3800 metrów i prowadzić będzie od zajezdni autobusowej w Kiełpinie obok Jeziora Kiełpińskiego w kierunku Wisły do ulicy Brzegowej, następnie ulicą Armii Poznań i Kościelną Drogą z metą na skrzyżowaniu z ulicą Paderewskiego.

            Start nastąpi o godzinie10.00, a zapisy do biegu rozpoczną się o godzinie 9.00 przy zajezdni autobusowej w Kiełpinie. Niezbędnym warunkiem, który każdy uczestnik musi spełnić jest pisemne oświadczenie, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w biegu na dystansie 3800 metrów. W przypadku osób niepełnoletnich oświadczenie musi być podpisane przez prawnych opiekunów w momencie zgłoszenia do startu.

            Organizator przewiduje nagrody za I, II i III miejsce w każdej kategorii wiekowej, osobno dla dziewcząt i chłopców. Każdy uczestnik biegu otrzyma również pamiątkową koszulkę. Zakończenie imprezy z wręczeniem nagród nastąpi na terenie Stajni w Kępie Kiełpińskiej (6 Pułku Piechoty 2), gdzie przewidziane jest ognisko z pieczeniem kiełbasek. Na miejsce uczestnicy biegu i osoby towarzyszące zostaną przewiezieni autobusami komunikacji miejskiej.           

2019-08-27T11:19:19+02:0027 sierpnia, 2019|

About the Author:

Skip to content