tekst alternatywny
tekst alternatywny
Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim w świetlicy – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej
///Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim w świetlicy

Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim w świetlicy

                29 maja w świetlicy odbyło się spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim. Ł. Wierzbicki przybliżył uczestnikom książkę pt. Dziadek i niedźwiadek. Z pomocą rekwizytów i materiałów multimedialnych opowiedział dzieciom prawdziwą historię z udziałem żołnierzy z Armii Andersa i misia Wojtka. Pisarz zaprezentował również inne publikacje własnego autorstwa: Afrykę Kazika i Ocean to pikuś, a także odpowiadał na liczne pytania uczestników. Ostatnim elementem spotkania było rozdawanie autografów.

W spotkaniu wzięło udział 48 osób: uczestnicy zajęć rozwijających – warsztatów czytelniczych, dzieci z grupy świetlicowej – klasy 2a, dzieci z grup świetlicowych – klasy 0b, 1a, 1c oraz uczniowie z klasy 2b z wychowawczynią Joanną Oniśk.

Spotkanie było dofinansowane przez Instytut Książki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Dyskusyjny Klub Książki.

Małgorzata Kozińska-Rychner

wychowawca świetlicy

2019-05-30T09:03:32+02:0030 maja, 2019|

About the Author: