„DZIECIAKI DO RAKIET” – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej

„DZIECIAKI DO RAKIET”

Ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas „Dzieciaki do rakiet” ma na celu promocję aktywności fizycznej szczególnie wśród dzieci. W ramach inicjatywy nasza szkoła zakwalifikowała się do udziału
w konkursie, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci firmy Babolat, a także specjalistyczne szkolenia dla nauczycieli.

Konkurs odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.dzieciakidorakiet.pl, gdzie 60 szkół
z największą ilością głosów zostaje zwycięzcą, natomiast kolejne 10 szkół wybrane zostanie w drodze głosowania przez komisję konkursową.

Wprowadźmy razem tenisa ziemnego na lekcje wychowania fizycznego!

Prosimy o głosy! Codziennie z każdego urządzenia możesz oddać ich aż 5 – oddaj swój głos na stronie www.dzieciakidorakiet.pl wpisując w wyszukiwarce ŁOMIANKI. Konkurs trwa do 18 grudnia 2018r.

Zagłosuj – udostępnij – podaj dalej!

2018-11-29T13:53:29+01:0029 listopada, 2018|