tekst alternatywny
tekst alternatywny
Kadra wg przedmiotów – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej
Kadra wg przedmiotów2018-02-05T14:22:28+02:00
biblioteka Jarząbkowska Iwona
biblioteka Walendzik Anna
biologia, przyroda Kopeć Ewelina
biologia, przyroda Śmietanka – Sysiak Agnieszka
chemia Choduń Jolanta
dyrektor, historia Lis Marek
edukacja przedszkolna Makowska Katarzyna
edukacja przedszkolna Przybyłowicz Wioleta
edukacja wczesnoszkolna Budka Marzanna
edukacja wczesnoszkolna Burzyńska – Bębenek Marta
edukacja wczesnoszkolna Gluz Joanna
edukacja wczesnoszkolna Jaworowska Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna Karaś Marta
edukacja wczesnoszkolna Kowalska Anna
edukacja wczesnoszkolna Kozarzewska Anna
edukacja wczesnoszkolna Lazarska Małgorzata
edukacja wczesnoszkolna Oniśk Joanna
edukacja wczesnoszkolna Sławińska Aneta
edukacja wczesnoszkolna Smolińska Agnieszka
edukacja wczesnoszkolna Stępień Agnieszka
edukacja wczesnoszkolna Urbańska Jolanta
edukacja wczesnoszkolna Waloch – Kowalska Justyna
edukacja wczesnoszkolna Wołyńska Anna
edukacja wczesnoszkolna Żelasko Agnieszka
edukacja wczesnoszkolna Andrzejewska Agnieszka
edukacja wczesnoszkolna Borowska – Syta Agnieszka
fizyka, matematyka Rozmarynowska Aneta
gimnastyka korekcyjna Niewiarowska Iwona
historia Marcinkowska Katarzyna
historia Cichocka – Tadeusiak Emilia
historia, język angielski Piórkowska Anna
informatyka Oracz Marzena
język angielski Maciejewska Donata
język angielski Michałowska Ewa
język angielski Senkiewicz Katarzyna
język angielski Sobczuk Marta
język angielski Stawikowska – Słucka Monika
język angielski Rutkowska Milena
język niemiecki Kawka Anna
język polski Bickmann – Dębińska Maria
język polski Burcicka Agnieszka
język polski Lusa Katarzyna
język polski Niewęgłowska Anna
język polski Rogalska Magdalena
język polski Bednarczyk – Zomer Aleksandra
kierownik świetlicy, wychowawca świetlicy Romanowska Joanna
logopeda Popis Ilona
logopeda Przondo – Milewska Gabriela
matematyka Kwapień Małgorzata
matematyka Piasecka Mariola
matematyka Szymańska Lidia
matematyka Łazicka Katarzyna
matematyka Wiśniewska Renata
muzyka Radkiewicz Małgorzata
muzyka Waszkiewicz Katarzyna
nauczyciel wspomagający Duszyńska Jarmina
nauczyciel wspomagający Hofman Jolanta
nauczyciel wspomagający Jaworska Joanna
nauczyciel wspomagający Kacprzak Kamila
nauczyciel wspomagający Kotowicz Justyna
nauczyciel wspomagający Kowalczyk Joanna
nauczyciel wspomagający Mazanka Małgorzata
nauczyciel wspomagający Różalska – Nagrodzka Aneta
pedagog szkolny Pietras Anna
pedagog szkolny Rymek Jolanta
plastyka Pawluk Katarzyna
przyroda Salwowska Karolina
psycholog Witkowska Marta
psycholog , pedagog specjalne Podgórska Magdalena
religia Frąckiewicz Hanna
religia Kaleta Michał
religia Kosik Joanna
religia Surowiec Agnieszka
technika, wychowawca świetlicy Stefańska Agata
terapia pedagogiczna Kamińska- Wasiak Izabella
terapia pedagogiczna Krzywiec Łucja
wicedyrektor, język angielski Zalewska Magdalena
wicedyrektor, świetlica Post Justyna
wychowanie fizyczne Dąbrowska Monika
wychowanie fizyczne Lenczewska Małgorzata
wychowanie fizyczne Mosakowski Jakub
wychowanie fizyczne Nazarczuk Artur
wychowanie fizyczne Niegowska Magdalena
wychowanie fizyczne Orzechowski Krzysztof
wychowanie fizyczne Piędziak Katarzyna
wychowanie fizyczne Szewczyk Edyta
wychowawca świetlicy Borecka –Kwiecień Joanna
wychowawca świetlicy Brzozowska Agnieszka
wychowawca świetlicy Czerniak Monika
wychowawca świetlicy Korycińska Karolina
wychowawca świetlicy Kozińska – Rychner Małgorzata
wychowawca świetlicy Ladzińska Aneta
wychowawca świetlicy Murawska Monika
wychowawca świetlicy Pałasz Małgorzata
wychowawca świetlicy Ujazdowska Małgorzata
wychowawca świetlicy Barszcz Kinga
zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze Niżnik Danuta
zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze Adamczyk Monika