Kadra2018-02-05T14:31:25+00:00

DYREKTOR SZKOŁY


mgr Marek Lis

 

 


WICEDYREKTORZY


mgr Magdalena Zalewska


mgr Justyna Post


NAUCZYCIELE i SPECJALIŚCI

Spis Alfabetyczny
Spis według przedmiotów: Kliknij Tutaj

Adamczyk Monika zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze
Andrzejewska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
Barszcz Kinga wychowawca świetlicy
Bednarczyk – Zomer Aleksandra język polski
Bickmann – Dębińska Maria język polski
Borecka –Kwiecień Joanna wychowawca świetlicy
Borowska – Syta Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
Brzozowska Agnieszka wychowawca świetlicy
Budka Marzanna edukacja wczesnoszkolna
Burcicka Agnieszka język polski
Burzyńska – Bębenek Marta edukacja wczesnoszkolna
Choduń Jolanta chemia
Cichocka – Tadeusiak Emilia historia
Czerniak Monika wychowawca świetlicy
Dąbrowska Monika wychowanie fizyczne
Duszyńska Jarmina nauczyciel wspomagający
Frąckiewicz Hanna religia
Gluz Joanna edukacja wczesnoszkolna
Hofman Jolanta nauczyciel wspomagający
Jarząbkowska Iwona biblioteka
Jaworowska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
Jaworska Joanna nauczyciel wspomagający
Kacprzak Kamila nauczyciel wspomagający
Kaleta Michał religia
Kamińska- Wasiak Izabella terapia pedagogiczna
Karaś Marta edukacja wczesnoszkolna
Kawka Anna język niemiecki
Kopeć Ewelina biologia, przyroda
Korycińska Karolina wychowawca świetlicy
Kosik Joanna religia
Kotowicz Justyna nauczyciel wspomagający
Kowalczyk Joanna nauczyciel wspomagający
Kowalska Anna edukacja wczesnoszkolna
Kozarzewska Anna edukacja wczesnoszkolna
Kozińska – Rychner Małgorzata wychowawca świetlicy
Krzywiec Łucja terapia pedagogiczna
Kwapień Małgorzata matematyka
Ladzińska Aneta wychowawca świetlicy
Lazarska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
Lenczewska Małgorzata wychowanie fizyczne
Lis Marek dyrektor, historia
Lusa Katarzyna język polski
Łazicka Katarzyna matematyka
Maciejewska Donata język angielski
Makowska Katarzyna edukacja przedszkolna
Marcinkowska Katarzyna historia
Mazanka Małgorzata nauczyciel wspomagający
Michałowska Ewa język angielski
Mosakowski Jakub wychowanie fizyczne
Murawska Monika wychowawca świetlicy
Nazarczuk Artur wychowanie fizyczne
Niegowska Magdalena wychowanie fizyczne
Niewęgłowska Anna język polski
Niewiarowska Iwona gimnastyka korekcyjna
Niżnik Danuta zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze
Oniśk Joanna edukacja wczesnoszkolna
Oracz Marzena informatyka
Orzechowski Krzysztof wychowanie fizyczne
Pałasz Małgorzata wychowawca świetlicy
Pawluk Katarzyna plastyka
Piasecka Mariola matematyka
Pietras Anna pedagog szkolny
Piędziak Katarzyna wychowanie fizyczne
Piórkowska Anna historia, język angielski
Podgórska Magdalena psycholog , pedagog specjalne
Popis Ilona logopeda
Post Justyna wicedyrektor, świetlica
Przondo – Milewska Gabriela logopeda
Przybyłowicz Wioleta edukacja przedszkolna
Radkiewicz Małgorzata muzyka
Rogalska Magdalena język polski
Romanowska Joanna kierownik świetlicy, wychowawca świetlicy
Rozmarynowska Aneta fizyka, matematyka
Różalska – Nagrodzka Aneta nauczyciel wspomagający
Rutkowska Milena język angielski
Rymek Jolanta pedagog szkolny
Salwowska Karolina przyroda
Senkiewicz Katarzyna język angielski
Sławińska Aneta edukacja wczesnoszkolna
Smolińska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
Sobczuk Marta język angielski
Stawikowska – Słucka Monika język angielski
Stefańska Agata technika, wychowawca świetlicy
Stępień Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
Surowiec Agnieszka religia
Szewczyk Edyta wychowanie fizyczne
Szymańska Lidia matematyka
Śmietanka – Sysiak Agnieszka biologia, przyroda
Ujazdowska Małgorzata wychowawca świetlicy
Urbańska Jolanta edukacja wczesnoszkolna
Walendzik Anna biblioteka
Waloch – Kowalska Justyna edukacja wczesnoszkolna
Waszkiewicz Katarzyna muzyka
Wiśniewska Renata matematyka
Witkowska Marta psycholog
Wołyńska Anna edukacja wczesnoszkolna
Zalewska Magdalena wicedyrektor, język angielski
Żelasko Agnieszka edukacja wczesnoszkolna