Zajęcia dodatkowe2018-10-12T09:44:21+00:00

Zajęcia dodatkowe organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 w Łomiankach

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze kl. IV – VIII

Klasa Rodzaj zajęć Imię i nazwisko prowadzącego Godzina Dzień Sala
4 Język angielski Elżbieta Dziubek 13.40 – 14.25 Wtorek 201
4f, 5d, 5e, 6b, 7a, 7d matematyka Renata Wiśniewska 14.35 – 15.20 czwartek 213
6 Język polski Aleksandra Bednarczyk – Zomer 13.40 – 14.25 Poniedziałek 210
5 Język polski Anna Niewęgłowska 13.40 – 14.25 Wtorek 110
4 Język polski Magdalena Rogalska 13.40 – 14.25 Czwartek 108a
4-5 Matematyka Anna Dąbrowska 12.45 – 13.30 Poniedziałek 203
8a,8b Przygotowanie do egzaminu matematyka Lidia Szymańska 13.40 – 14.25 (8d)

14.35 – 15.20 (8a)

Wtorek

poniedziałek

111
8 Przygotowanie do egzaminu język polski Agnieszka Burcicka 13.40 – 14.25

 

Środa 208
8b,8c Przygotowanie do egzaminu matematyka Mariola Piasecka 13.40 – 14.25

 

czwartek 214
4,5 Język angielski Anna Szczyglewska 11.45 – 12.30 wtorek 232
4,5 Język angielski Anna Szczyglewska 12.45 – 13.30 środa 232
7,8 Chemia – dyżur, konsultacje Jolanta Choduń 7.15 Wtorek

Środa

218
6d Język angielski Donata Maciejewska 13.40 – 14.25 Poniedziałek 225
8a,b,d Język angielski Ewa Michałowska 14.35 – 15.20 Wtorek 201
8e Przygotowanie do egzaminu matematyka Aneta Rozmarynowska 15.30 – 16.15 Poniedziałek 206

 

Zapraszamy na dodatkowe zajęcia sportowe (ogólnorozwojowe z elementami gier i zabaw ruchowych) dla uczniów klas 0-III Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Kownackiej                                      w Łomiankach. Zajęcia prowadzić będą nauczyciele wychowania fizycznego (Niewiarowska Iwona, Szewczyk Edyta) na salach sportowych SP nr 1 w Łomiankach przy ul. Warszawskiej 73. Obowiązuje: zgoda rodzica/opiekuna prawnego oraz strój sportowy.

Harmonogram zajęć:

  1. 0 A poniedziałek   15.30-16.15
  2. 0 B poniedziałek   15.30-16.15
  3. I A             wtorek 10.45-11.30
  4. I B             poniedziałek   15.30-16.15
  5. I C             wtorek 10.45-11.30
  6. II A poniedziałek   9.55-10.40
  7. II B wtorek 15.30-16.15
  8. II C wtorek 15.30-16.15
  9. II D poniedziałek   9.55-10.40
  10. III A poniedziałek   14.35-15.20
  11. III B poniedziałek   14.35-15.20
  12. III C czwartek         15.30-16.15

 

HARMONOGRAM DODATKOWYCH ZAJĘĆ SKS             W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

WTOREK: godz.13.40-15.10, prowadzący p. Edyta Szewczyk, gry zespołowe dziewczęta kl.4- 6 (mała sala/hala sportowa)

ŚRODA: godz.13.40-14.30, prowadzący p. Edyta Szewczyk, gry zespołowe chłopcy kl.4 (mała sala)

godz. 14.30-15.30, prowadzący p. Magdalena Niegowska, gry zespołowe dziewczęta kl.7-8 (hala sportowa)

CZWARTEK: godz. 14.30-15.20, prowadzący p. Edyta Szewczyk, zajęcia gimnastyczno-taneczne (mała sala)