//, Konkursy/Pierwsze miejsce w powiatowym Ogólnopolskim Konkursie Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Pierwsze miejsce w powiatowym Ogólnopolskim Konkursie Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

19.04.2018r. nasi uczniowie wzięli udział XLI w Ogólnopolskim Konkursie Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Komendzie Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach. Zadaniem uczestników było rozwiązanie dwóch testów wiedzy z przepisów ruchu drogowego. Nasi uczniowie Ola, Julka, Bartek i Michał w konkursie drużynowym zajęli pierwsze miejsce i będą nas reprezentować na kolejnym etapie wojewódzkim.

Gratulacje!

Szczegółowe informacje na stronie:

http://kppbabice.policja.waw.pl/pwz/aktualnosci/78445,XLI-edycja-Ogolnopolskiego-Konkursu-Bezpieczenstwa-w-Ruchu-Drogowym.html

Agata Stefańska

 

2018-04-24T07:42:05+00:00Kwiecień 24th, 2018|

About the Author: